כולם חיכו ועכשיו זה הגיע! אלי לבית!! :-) דותן 1.73 + asus ct-479 + פלטייה 170!!! - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כולם חיכו ועכשיו זה הגיע! אלי לבית!! :-) דותן 1.73 + asus ct-479 + פלטייה 170!!!

ye_3333

Recommended Posts

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחי אני ממליץ על כדורי שינה דחוף חחח!! למרות שגם אני נישארת ער עד 4 לפני בוקר בשביל הסיפור הזה חח

אז כך עידכונים:

1.את הביוס של הלוח שלי (p4c800e-deloxe) החלפתי לביוס של p4p800e וזה נתן לי אפשרות של מתח 1.584 (תמונה)

2.בקשר לאוברקלוק וכו וכו לפי מה שהבנתי כדי להשיג תוצאות גבוהות באוברקלוק צריך לעשות בוט ב200 fsb לפחות עכשיו משום מה אני לא מצליח לעשות בוט ב-200 אלה רק עד 198!! לדעתי זה משהו במשחק של ההגדרות כי בעיקרון צריך לשנות את המכפלה בביוס אבל אני לא מוצא את זה לא בביוס הזה ולא בקודם המקורי של להוח בכול מקרה הכול בברורים עם יש לכם רעיונות אני ישמח לשמוע!..

3. סופר פאי ב2400 מגהרץ 29 שניות!

יחיאל

נ.ב

תגידו חברה איך אני מבטל בריווטיונר את הקטע של הבדיקה של התדירות שעון? תודה..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה יכול לנסות עםפ CLOCKGEN.

כדי לעלות ב 200 FSB אתה חייב CPC ON.

אתה יכול לעבוד עם ביוס 1021.

P4C800E-Deluxe

- Use original P4C800-E DLX bios 1021, or P4P800-E 1007.003.

- Boot with 200FSB = 533FSB Strap, means CPC on. You can also boot with 201FSB so AGP/PCI will lock. You can turn CPC on from Windows with a tweaker, so no need for 200FSB booting.

- If your Dothan clocks particularly bad, try stepping up through clockgen in 200-300MHz steps max. Helps for some

ניסית את זה לשינוי מכפלות?

http://www.cpuheat.wz.cz/html/CPUMSR_main.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כך קודם כול אחי תודה שאת המוכן לעזור זה כבר טוב לתת יד.. :yelclap:

ועכשיו לתושובות לשאלות:

קודם כל אתה יכול לנסות עםפ CLOCKGEN.

כדי לעלות ב 200 FSB אתה חייב CPC ON.

אתה יכול לעבוד עם ביוס 1021.

P4C800E-Deluxe

- Use original P4C800-E DLX 1021, or P4P800-E 1007.003.

- Boot with 200FSB = 533FSB Strap, means CPC on. You can also boot with 201FSB so AGP/PCI will lock. You can turn CPC on from with a tweaker, so no need for 200FSB booting.

- If your Dothan clocks particularly bad, try stepping up through clockgen in 200-300MHz steps max. Helps for some

ניסית את זה לשינוי מכפלות?

http://www.cpuheat.wz.cz/html/CPUMSR_main.htm

אז זהו שאני יודע שאני חייב 200 fsb תאמין לי שאת התארד הזה שלהם קראתי ועקבתי אחריו הרבה מאד פעמים הקטע הוא שאני מכוון בביוס 200 fsb ואז מופיע לי האפשרות של שליטה בזיכרון: 266\320\400\500\533 וזה רק ב200 ומעלה!! קודם כול ניסתי לבחור את הנמוך ביותר וגם את הגבוהה ביותר ועדיין לא עושה post אחרי שאני שומר את ההגדרות!! לדעתי אני לא עושה משהו נכון!! בהתחלה חשבתי שיהיה לי את האפשרות של המכפלות ואז לעשות 9x200 ואז הכול יעבוד כמו שצריך... אבל אין לי את האפשרות על שליטה עם מכפלות בביוס!! עם הביוס המקורי 1021 של הלוח לא היה לי לא מכפלות ולא מתח למעבד ועם הביוס החדש של p4p800e יש לי שליטה על המתח למעבד (עד 1.6 בלי מוד למעבד)!!

עכשיו הבחור שם אומר :

CPC on from with a tweaker, so no need for 200FSB booting

זאת אומרת שאפשר להפעיל את הcpc עם תוכנה! אולי אתה מכיר את התוכנה הזאת ותוכל להביא לי לינק? כי זאת כול הבעיה שלי לדעתי!! או שאולי יש דרך לשחק עם המולטי או להפעיל את המעבד על 200 fsb מבלי שאני יודע??

ניסתי עם clockgen U ווגם עם התוכנה שמשנה את המכפלות בוינדוס (esat) ועכשיו אני יכול לעבור את ה200 מגהרץ רק מה אני לא יכול לעבור את ה2420 מגהרץ למעבד!! בקיצור אין בדוק הכול בביוס או במשחק כמו שצריך!!

השמח לקבל רעיונות!!

אני רוצה לנסות רק זה בגרמנית ולא הבנתי כלום אולי אתה תוכל להסביר כמו שצריך...

את זה ניסית?

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?p=877281#post877281

(סליחה על ההקפצות).

גם פה לא מובן בגרוש זה שהוא אומר לא עוזר וגם לא ראיתי אנשים שעשו את זה עם בכלל עם מעבד 533!! ומפחיד לנסות כי עם שובירם פין אז זהו הלך חח ולהשיג חדש לא כזה קל!!?.

עזרהה אני מחר חוזר לבסיס עד יום חמישי וחובה עד הערב לפתור את הבעיה הזאתת

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר לtec אני לא רוצה להוריד את הטמפרטורה פחות מ25 מעלות בגלל הבאג שיש לסידרת 6800 שמתחת ל25 מעלות הכרטיס פשוט משתגע בכול מקרה 27 מעלותץ זה מצויין לכרטיס הזה..

באיזה שגעון מדובר?

הרבה אנשים הריצו את הכרטיסים תחת מערכות Cascade\LN2 והכרטיסים בריאים ושלמים,

אנשים הריצו את הכרטיסים האלו בטמפ' הרבה יותר נמוכות וזה לא מנע מהם לשבור שיאי עולם.

CUPRA - מחכה לתוצאות בקוצר רוח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה שגעון מדובר?

הרבה אנשים הריצו את הכרטיסים תחת מערכות Cascade\LN2 והכרטיסים בריאים ושלמים,

אנשים הריצו את הכרטיסים האלו בטמפ' הרבה יותר נמוכות וזה לא מנע מהם לשבור שיאי עולם.

CUPRA - מחכה לתוצאות בקוצר רוח :xyxthumbs:

עם היתה שם לב אז היתיה רואה שזה רק לכרטיס של אין את הבעיה של הטמפרטורה מתחת ל25 מעלות!! והכרטיס שלי הוא לא של אסוס!!

תודה אחי אני ינסה לבדוק למרות שזה לא כול כך עוזר כי תחלס לא מובן בגרוש מה צריך לעשות אבל אני ישב על זה קצת עכשיו..

בכול מקרה תגיד הצלחתה למצוא אתה התוכנה שמדברים עלייה שמפעילה את הcpc  הזה בוינדוס?

תודה רבה

עריכה: אין זה פשוט מדהים אני כולה ב2400 מגהרץ ואני מרגיש את המחשב שלי פשוט טסססס תאמינו לי הוא עובד הרבה הרבה הרבה יותר טוב מהפרסקוט שלי ב4540 מגהרץץץץץץ המעבד הזה פשוט חלום חח ואני כול כך רוצה כבר לראות מה קורה ב3400 מגהרץ חח

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: אין זה פשוט מדהים אני כולה ב2400 מגהרץ ואני מרגיש את המחשב שלי פשוט טסססס תאמינו לי הוא עובד הרבה הרבה הרבה יותר טוב מהפרסקוט שלי ב4540 מגהרץץץץץץ המעבד הזה פשוט חלום חח ואני כול כך רוצה כבר לראות מה קורה ב3400 מגהרץ חח

יחיאל

קודם תגיע ל 3.4 עם הדותן היפה הזה ואז נתחיל לדבר ........

מה עם איזה בנצ' ?? אני פה נוגע כבר עם הלשון במקלדת ........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...