בעיה מתסכלת ברשת הביתית או: מראה שמחובר אבל... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מתסכלת ברשת הביתית או: מראה שמחובר אבל...

Ewingum

Recommended Posts

אז ככה, יש לי ביתית עם שלושה מחשבים. שני CLIENTS וSERVER אחד שהוא מחובר לאינטרנט ע"י ADSL. לCLIENT הבעייתי נקרא מעכשיו הקליינט. הקליינט עבד נאמנה עד הימים האחרונים, כשהיום/אתמול החליט לשבות מלהתחבר לרשת. הוא מחובר לHUB בעזרת כבל RJ45 ארוך כשהHUB והכרטיס קבריים במקצת (EDIMAX וREALTEK בהתאמה) גם בHUB וגם בכרטיס יש נורה ירוקה עובדת שמסמנת שיש קשר, אך היא מהבהבת בכרטיס , ויכול להיות שגם בHUB, אני חושב שבHUB רק לעיתים. (יכול להיות שאני טועה פה, פשוט יש לי עוד בעיה במחשב אחר ואני עובד סימולטנית, אבל זה כבר לא קשור). בכל מקרה, לעיתים הווינדוס (XP, בכל המחשבים XP) אומר שאין כבל מחובר (למרות שהכרטיס והHUB מזהים, כנראה) למרות שבד"כ כן מזהה. כשלא מזהה אז בד"כ אם אני עושה DISABLE וENABLE לחיבור זה מצליח. עכשיו, כשזה מזהה אז עד עכשיו זה בכלל לא זיהה רשת, אבל עכשיו זה נראה כאילו זה מזהה את האייפי והכל כי הDHCP מגדיר כראוי את האייפי שלו (מגדיר אותו כ192.168.0.*). אבל חוץ מזה נאדה. עוד משהו: כשניסיתי לחבר ישירות ת'מודם ADSL למחשב לראות אם הבעיה אולי בHUB, אז המודם מזהה התחברות אבל בכרטיס דולק לד כתום. שכחתי מה זה בדיוק אומר (מן הסתם ERROR מסויים). בקיצור - HELP

בתודה מראש,

Ewingum :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...