סקר שדרוג ALCATEL - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר שדרוג ALCATEL

ToR

מה שיפור המהירות שקיבלת בשדרוג ל-ALCATEL PRO , אם בכלל ?  

650 הצבעות

1. 1. מה שיפור המהירות שקיבלת בשדרוג ל-ALCATEL PRO , אם בכלל ?

• שיפור עצבני!!! ( 50%+ )
    • שיפור טוב( 25%+ )
    • שיפור קטן ( 25% - 0% )
    • ללא כל שיפור
    • מהירות ההורדה ירדה
      0
    • נדפק לי כל המחשב!

Recommended Posts

ולמה אתה חושב שהשידרוג הזה אמור בכלל לשפר את המהירות ??

יש לשידרוג מספר יתרונות רציניים כמו: (שם לב שלא נכלל שיפור במהירות)

הפיכת המודם לראוטר (פתרון מעולה וזול לרשת ביתית)

חיוג לרשת ע"י המודם (לכן אין משמעות לניתוקים כי לא מבחינים בהם בכלל), כמו כן נוחות בכך שאתה מחובר לרשת ברגע שהמחשב דולק.

שימוש בפרוטוקול PPP מתקדם יותר מPPTP

חיסכון במשאים עקב אי הצורך בשימוש בVPN

לאחר ההתקנה העבודה היא יותר נוחה כמו לדוגמה התקנת מערכת חדשה (windows, linux) תזהה את המודם ללא צורך בחיגן וכל מה שנותר לעשות זה לרשום כתובת נכונות.

יש עוד משהו שפיספסתי ?

החיסרון הגדול הוא שבחיבור כזה המחשב מקבל כתובת IP שמנותבת ע"י המודם ויש קצת תוכנות תקשורת (שלא תומכות בNAT) שלא יצליחו לזהות את הIP ולכן לא יצליחו לקיים תקשורת. ויש עוד חסרון שמי שלא יודע איך לעשות את זה יכול לגרום רק לנזק. ;D

יש עוד משהו שפיספסתי ?

כך שעדיף שהיית מפרסם סקר כמו האם כדאי לשדרג את המודם יש יותר חסרונות או יתרונות.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר נמאס לי לראות כמה דברים לא נכונים אפשר לכתוב פה, רבותי בבקשה תבדקו לפני שאתם כותבים!!!!

דבאר ראשון פרוטוקול PPP הוא פרוטוקול מאוד ישן , השימוש הראשוני שלו היה במערכות UNIX

ממנו יצאו לנגזרת פרוטוקולים יותר חדשים המאפשרים הצפנה של מידע והגברת ביטחון ואמינות שליחת המידע

נגזרת PPTP ו L2TP שני פרוטוקים יותר חזקים .

שימוש ב PPP אולי יותר מהיא אבל אתם לא נותנים לכם את הכוח של VPN לאבטחת המידע ,

טוב כמובן זה לא משנה למשתמש הרגיל אבל חברות רציניות אשר משתמשות באינטרנט לחיבור בין מישרדים

דרך האינטרנט , ללא שימוש ב PPTP או L2TP דבר אשר גם מאפשר הצפנה של IPSEC לא היו אפילו ניגשים

לאינטרנט להעברת מידע.

אז ככה שלא תמיד מה שאומרים פה נכון , PPP או PTPP לנו המשתמשים לא מזיז אפילו ביט אחד יותר מהר .

אז בבקשה ללמוד קצת חומר ,

למידע נוסף אנא פנו לאתר

www.technet.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר נמאס לי לראות כמה דברים לא נכונים אפשר לכתוב פה, רבותי בבקשה תבדקו לפני שאתם כותבים!!!!

אוקי אם קצת הטעיתי אני מתנצל !

כתבתי שהפרוטוקול הזה יותר מתקדם אבל התכונתי יותר לאמר שהוא עדיף למשתמש הביתי.

עם זה אתה כן מסכים איתי נכון ?

מלבד זאת מנסיון שלי עם שני הפרוטוקולים האלה, PPTP aka גורם ליותר ניתוקים וקפיאות בתקשורת מאשר פרוטוקול PPP את זה יעידו משתמשים אחרים (או שלא) ואפשר לנצל את הת'רד הזה למטרה הזו.. (מה שאומר בעצם שלא כל דבר חדש בהכרח יותר טוב)

עוד יאמר ששמעתי יותר על בעיות בחיבור לרשתות ביתיות עם מאשר עם חיבור ישירות למודם בPPP.

בכל אופן אני מקווה שאתה מסכים איתי ששיפור במהירות לא קשור פה וגם אם הוא קיים הוא לא משמעותי.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...