• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

icebreak

שובו של התוסף פורומים HWZONE לדפדפן FIREFOX ! (מעודכן)

115 תגובות בדיון זה

יש ל-ie?

היתרון המרכזי של על פני התחרות (IE/OPERA) זה כל יכולת ההרחבה שלו...

מכיוון ש IE לא מציעים אופציה של הרחבות וגם ב IE7 לא יהיה כזה, אז אפשר רק לעבור..

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עידכנתי עכשיו את הפיירפוקס ל1.5.0.1 (יותר נכון הFF עידכן לבד אני רק אישרתי אחרי שקפץ החלון המודיע על עידכון...) ועכשיו ההרחבה של הפורום לא עובדת... מתי תצא חדשה? אני מנחש שזה לא עובד רק בגלל שורה אחת שאומרת לאיזה גירסאות זה מתאים... אז מה אני אמור לערוך?)

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בקובץ ה-install יש שורה שכתוב בה: <em:maxVersion>1.5</em:maxVersion>

שנה את זה ל-1.5.0.1

אגב, יש שם גרסא עם כמה שפצורים שאני הוספתי פה בקובץ הזיפ

[attachment deleted by admin]

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה ניסתי לבד ומצאתי את זה כבר :) מה שאומר שאני צריך להתחיל לסמוך עלי שאני ימצא את התשובה לבד.... :kopfpatsch: בכל מקרה תודה על הגרסא החדשה אני יתקין אותה עכשיו...

עריכה:

התקנתי... אהבתי את השינויים... במיוחד העניין שעכשיו הפורום הוא על כל הדף... והשינוי בצבעים גם מרענן!

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שים לב שלתפריט יש פונקציית drag&drop - אתה יכול לגרור אותו לאן שאתה רוצה

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש מצב להוציא לגירסא החדשה התקנה מסודרת? או לפחות הוראות קצרות מה לעשות עם הקובץ זיפ הזה?..

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תוריד את הקובץ לשולחן העבודה או כל מקום אחר.

שנה את הסיומת ל-xpi וגרור לשועל.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצלחתי.. אהבתי את השקיפות היותר חזקה ואת הגרירה, רק מה שקצת מפריע לי זה העבודה שאני כל הזמן צריך לפתוח את תפריט הפורמים מחדש עם הפלוס, וריחוף מעל הסרגל לא מספיק בשביל לפתוח אותו.. (בלי קשר ב-extension כתוב לי שהגירסא היא 5.0.1, קשור אולי לעבודה שלא מחקתי את הגירסא הקודמת ודרסתי אותה? או שפשוט לא שינת את מספר הגירסא?)

והתוסף עצמו ממש מקל על השימוש בפורם, עבודה טובה :xyxthumbs:

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה שקצת מפריע לי זה העבודה שאני כל הזמן צריך לפתוח את תפריט הפורמים מחדש עם הפלוס, וריחוף מעל הסרגל לא מספיק בשביל לפתוח אותו..

האמת, זאת פשוט העדפה שלי, שכמובן ניתן לשנות אותה.

אני אשתדל לעשות בחירה בין מצבי הדיפולט.

(בלי קשר ב-extension כתוב לי שהגירסא היא 5.0.1, קשור אולי לעבודה שלא מחקתי את הגירסא הקודמת ודרסתי אותה? או שפשוט לא שינת את מספר הגירסא?)

סתם לא שיניתי את המספר

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תוריד את הקובץ לשולחן העבודה או כל מקום אחר.

שנה את הסיומת ל-xpi וגרור לשועל.

לאיזו תיקיה בשועל?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים