שובו של התוסף פורומים HWZONE לדפדפן FIREFOX ! (מעודכן) - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שובו של התוסף פורומים HWZONE לדפדפן FIREFOX ! (מעודכן)

icebreak

Recommended Posts

תגידו אנשים,איך מגבים את הקוקיס ב FF? אני רוצה להתקין את FF במקום אחר בדיסק הקשיח שלי,אני רוצה לשמור את ה bookmarks והקוקיס ככה שאני לא אצטרך להקליד את כל הסיסמאות שלי שוב בכל האתרים שלי (אני לא רוצה להעביר תיקיות מה FF שמותקן כרגע אצלי,יש שם משהו שדפק קצת את הFF,התקנה נקיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואי, התקנתי את זה לפני איזה חודש, והתרגלית לזה..שכחתי שזה לא חלק מהפורום..המחשב עבר פירמוט, ובהתחלה התפלאתי למה אין את הצבעים..חחח

עכשיו אני מתקין..ופעם קודמת לא אמרתי תודה אז,

תודה רבה איש! זה אחד התוספים היותר מגניבים שראיתי..באמת כל הכבוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי, התקנתי את זה לפני איזה חודש, והתרגלית לזה..שכחתי שזה לא חלק מהפורום..המחשב עבר פירמוט, ובהתחלה התפלאתי למה אין את הצבעים..חחח

עכשיו אני מתקין..ופעם קודמת לא אמרתי תודה אז,

תודה רבה איש! זה אחד התוספים היותר מגניבים שראיתי..באמת כל הכבוד!

בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

עידכנתי עכשיו את הפיירפוקס ל1.5.0.1 (יותר נכון הFF עידכן לבד אני רק אישרתי אחרי שקפץ החלון המודיע על עידכון...) ועכשיו ההרחבה של הפורום לא עובדת... מתי תצא חדשה? אני מנחש שזה לא עובד רק בגלל שורה אחת שאומרת לאיזה גירסאות זה מתאים... אז מה אני אמור לערוך?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ניסתי לבד ומצאתי את זה כבר :) מה שאומר שאני צריך להתחיל לסמוך עלי שאני ימצא את התשובה לבד.... :kopfpatsch: בכל מקרה תודה על הגרסא החדשה אני יתקין אותה עכשיו...

עריכה:

התקנתי... אהבתי את השינויים... במיוחד העניין שעכשיו הפורום הוא על כל הדף... והשינוי בצבעים גם מרענן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...