לוחות אם תומכי SDRAM ל-athlon. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוחות אם תומכי SDRAM ל-athlon.

ybe

Recommended Posts

קיבלתי בחנויות (הקרובות למקום מגוריי) הצעות רבות למערכות מבוססות 1.4 אבל משום מה, באף חנות לא היה a7v133-c.

קיבלתי את ההצעות הבאות(בטון הבא"זה הלוח היחידי שיש לנו בחנות"):

a7v-e

gigabyte ga7zxr-c

gigabyte-7zxh

בהנחה ההגיונית שאת ה-a7v133-c אני לא אשיג, איזה מהחלופות שציינתי לעיל עדיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון מעולה.

תחליף חנות.

אגב, הנה לינק לביקורת על ה ASUS A7V133 במנטור:

http://www.mentor.org.il/reviews/asus_a7v133/asus_a7v133-1.shtml

(פשוט חשבתי שאתה הולך לשאול איזה לוח הכי טוב...)

אם אתה לא צריך Raid (וסביר להניח שאתה לא..), קח את ה A7V133-C.

אין אותו בחנות שהיית בה? תחליף חנות..

כל חנות שמכבדת את עצמה יכולה להביא לך איזה לוח שאתה רוצה (כל עוד יש אותו בארץ).. מה גם שאם יש להם לוח של , אין שום סיבה שבעולם שהם לא יוכלו להביא דגם אחר שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, קראתי את הביקורת על לוח האם.בהחלט התרשמתי לטובה מהתיאור של הלוח.בכל זאת שתי שאלות:

1. הביקורת נושאת תאריך של מאי 2001 לפני כחצי שנה(בעולם המחשבים זאת תקופה ארוכה).האם מאז לא יצא לוח אם (תומך SDRAM בלבד) טוב יותר?

2.הענין עם המכפלה, הכתב ציין שהמעבד מגיע 10X100 והוא שינה את המכפלה ל-7.5X133 ואף הראה שיש שיפור בביצועים.האם פעולה כזאת נחשבת ל"המהרה"?ואם זה לא המהרה מדוע המעבדים מראש לא מגיעים עם ההכפלה המהירה?ב- 1.4 FSB266 ,האם כל ענין ההכפלה בכלל רלוונטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק ענקודר... יצא לוח טוב יותר, אבל במעט ולא בארץ (IWILL)... אבל אל תדאג, הA7V133 זה הכי טוב שתשיג בארץ, ובכלל, אחד הלוחות הטובים ביותר בעולם... לגבי הA7M266, הוא בלי קשר לוח אם לא טוב לDDR, יש הרבה יותר טובים ממנו.

לגבי קווי שדרוג עתידיים, אל תדאג, שפויים, אז מלפני כמה שנים כל המעבדים שלהם יוצאים על אותו SOCKET, אז תיאורטית, יש לך עוד הרבה הרבה הרבה הרבה זמן עד שהלוח "התיישן" (ואני מדבר על הרבה שנים, יחסית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה לוחות אם שנמכרים בישראל לDDR , טובים יותר?

לדעתי ולדעת רבים אחרים, הלוח אם הכי טוב לDDR בארץ, וחוץ מאיזה שתיים-שלוש אחרים בעולם הוא 7DXR של ג'יגה-בייט...

(אני נשמע כמו פרסומת גרועה, BAHHHH)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני יבין מה לא טוב בA7M266 ???????????????????????????????????????????????????????? >:( >:( :asthanos:

כשאני חושב על זה הוא לוח טוב, אבל לא לאובר קלוקינג... כיום יש יותר טובים

;D

ומי האידיוט שאמר שRAID זה למשחקים?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...