תראו בכמה אני מוריד באקוונט חבילה 1.5! - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו בכמה אני מוריד באקוונט חבילה 1.5!

rosesr

Recommended Posts

והדבר שציינתה שבסיב אופטי מעבירים מספר אפיקים על אורכי גל שונים (צבעים שונים) זה נקרא ריבוב אפיקים יש את הדבר הזה בהרבה תחומי תקשורת, וגם בגלל העובדה הזו OC נחשב לנשא= הוא נושא בתוכו הרבה "חיבורים אחרים".

נכון אבל זה שתי רמות שונות של ריבוב.

אתה יכול לרבב מספר רב של ערוצי E1 או T1 לתוך קו ATM OC3 אחד. או להעביר מספר רב של VC's בקו ATM אחד. וזה ריבוב של אותות חשמליים.

DWDM הוא ריבוב של אותות אופטיים אבל הוא לא מבוסס זמן כמו TDM אלא מבוסס אורך גל. כמו כן הריבוב הוא בנפחים גבוהים הרבה יותר. אתה יכול לרבב מספר ערוצי OC12 דרך יחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
Joe Blow

אתה טועה, מהירות ההורדה היא תמיד בכל מנהל הורדות בקילובייטים. ועל זה אין ויכוח בכלל.

רק בספקיות שרשום 1.5mbps הם מתכוונים לביטים.

DXT יקר, הטעות היא אצלך !!!

מהירויות של תמיד נמדדות בקילוביטים ולא בייטים. קודם תלמד קצת מושגי יסוד בתקשורת ואחר כך תבוא בטענות.

ודרך אגב Kennedy השימוש ב B ולא ב b חסר משמעות במקרה זה. קצבים בעולם התקשורת נמדדים תמיד בביטים ואך ורק בביטים נקודה.

הוא כן משמעותי, B זה BYTE...

ו b זה BIT...

אבל בהורדה של קבצים, בדר"כ מודדים ב BYTE..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכלו:

1) החיבור הכי מהיר בארץ הוא הATM, שעליו נישא עורק התקשורת האינטרנטי בישראל (IIX).

2) בארץ לא קיימים חיבורי E וT, אלא חיבורים דומים, שהם עדיין מהירים.

3) מישהו פה אמר שחיבור T זה לווין, אז הוא חצי צודק, כי שעושים בלווין אז מקשר בינך לבין הצלחת קו של T1 T2 T3 וכד'.

4) בקשר לכל אלו שמורידים "מהר" עם אקספלורר, זה או קובץ שאקספלורר עשה לו RESUME, או קובץ שהורד עד שלחצת על כפתור ההורדה.

5) בקשר למדידה בביטים ובייטים, בעולם התקשורת מודדים בביטים, במחשבים בבייטים. לכן הקווים שלך, והמודמים וכל מפענחי התקשורת למינהם של המחשב מוגדרים בביטים, אבל תוכנות ההורדה למינהן מודדות בבייטים.

1. ATM הוא צורה של חיבור, קודם כל

IIX הוא ראוטר בחווה של MD-1 (תודה לשימי שהסביר לי לא מזמן)...

2. כן קיימים, אתה פשוט לא יודע

3. מה ?!

4. קוראים לזה BUG

5. עולם התקשורת ועולם המחשבים, הם אותו עולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכלו:

1) החיבור הכי מהיר בארץ הוא הATM, שעליו נישא עורק התקשורת האינטרנטי בישראל (IIX).

3) מישהו פה אמר שחיבור T זה לווין, אז הוא חצי צודק, כי שעושים בלווין אז מקשר בינך לבין הצלחת קו של T1 T2 T3 וכד'.

4) בקשר לכל אלו שמורידים "מהר" עם אקספלורר, זה או קובץ שאקספלורר עשה לו RESUME, או קובץ שהורד עד שלחצת על כפתור ההורדה.

5) בקשר למדידה בביטים ובייטים, בעולם התקשורת מודדים בביטים, במחשבים בבייטים. לכן הקווים שלך, והמודמים וכל מפענחי התקשורת למינהם של המחשב מוגדרים בביטים, אבל תוכנות ההורדה למינהן מודדות בבייטים.

3. מה ?!

4. קוראים לזה BUG

אהממ...לא!

מאיפה הבאת את זה? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכלו:

3. מה ?!

4. קוראים לזה BUG

אהממ...לא!

מאיפה הבאת את זה? :bash:

מזה תקשורת אם לא מחשבים ?

זה לא בדיוק חופף,אבל זה לא נכון להגיד עולם התקשורת ועולם המחשבים,

עולם המחשבים מכיל בתוכו את עולם התקשורת..

ולמי זה משנה באמת... ביט, בייט, תגידו איך שאתם רוצים :+)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכלו:

1. ATM לא מעיד על מהירות אלא (תקן) שמגדירה כיצד מעבירים אינפורמציה על גבי תווך מסויים. קיימים היום לדוגמה קווי OC3 (מהירות של 155.52Mbps) בעלי ממשק ATM אבל כפי שניתן לראות כל קו גיגה מסכן אוכל אותם.

פרט לכך קיימת היום שנקראת DWDM - Dense Wavelength Devision Multiplex אשר מאפשר להעביר מספר רב של עורקי תקשורת על סיב אופטי יחיד וזאת הודות לשימוש במספר אורכי גל שונים (צבעים - לכל אורך גל צבע משלו). זו מאפשרת להעביר עשרות גיגות על בודד.

2. בארץ אכן לא קיימים קווי T1 מכיוון שזה סטנדרט אמריקני ובארץ עובדים על פי סטנדרט אירופאי ולכן קיימים בארץ קווי E1, !!!! אותם ניתן לחכור מבזק. הם ישמחו למכור לכם קווים כאלו בעלות של מספר אלפי ש"ח לחודש (תלוי ברוחב הפס אותו תרכשו - ניתן לרכוש עד 2Mbps בקו E1 - דרך אגב זו הסיפרנט של בזק)

3. חיבור T הוא בהחלט לא מציין את סוג הקישור הפיסי - לווין או כבל - אלא את קצב העברת הנתונים וה framing של הנתונים. T1 הינו תקן !!!!. ניתן לחבר לוויין גם לממשק Fast Ethernet, הכל תלוי בסוג המערכת הקרקעית שבה משתמשים. הלווין הוא רק סוג התווך. אפשר להעביר על לווין T1, E1, Frame Relay... הכל תלוי במערכות הקצה וברוחב הפס אותו ניתן להעביר דרך הלווין.

4. או שפשוט מאוד יש להם חיבור מהיר.

5. שוב אני מתעקש וחוזר - גודל הקובץ אכן נמדד בבייטים, אולם קצב ההורדה שהינו קצב תקשורתי לעולם נמדד בביטים.

סוף סוף בן אדם עם שכל :)

למרות שבהורדה, בדר"כ מודדים בבייטים... אבל לי אישית זה לא משנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי האקוונט ב ADSL 0.5 וזה הוריד לי משרתים בארץ על 60 kbs ומחו"ל על 32 kbs

חצי מהירות!!!!!!

כשהייתי מחובר לאקוונט הייתי באותו הזמן גם מחובר לאינטרנט זהב והישותי את המהירות וזהב מוריד לי על 66 kbs גם מחו"ל וגם מהארץ

(מחיבור שיש לו 66 kbs אפלוד כמובן)

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...