בדיחה רוסית משובחה - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיחה רוסית משובחה

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ציטוט של: Buesky היום בשעה 01:46:09

ילד קטן הולך ברחוב עובר ליד חבורת ערסים, שומע את המילה 'בני זונות' , הילד קטן, מסתקרן ... הולך הביתה ושואל את אימו, "אמא, אמא, מה זה 'בני זונות' ? "

האמא בתגובה : "בני זונות אלו אורחים" .

הילד יורד שוב למטה ועובר שום ליד חבורת הערסים, פתאום הוא שומע את המילה 'מניאק', כהרגלו הולך הביתה שואל את אמא שלו, "אמא, אמא, מה זה 'מניאק' ? "

האמא בתגובה : "מניאק זאת ספה . "

הילד יורד שוב למטה וכן, (נחשתם נכון ) פתאום הוא שומע את המילה 'זין', הילד רץ הביתה שואל את אימו, "אמא, אמא, מה זה 'זין' ? "

האמא בתגובה: "זין זה המכנסיים של אביך" .

כעבור שעתיים הגיעו אורחים, הילד החליט להשתמש במילים החדשות שלמד מאמא, הילד פתח את הדלת לאורחים ואמר :

"שלום בני זונות, בואו תשבו על המניאק, עוד מעט אמא תגמור לתפור את הזין של אבא

דרך אגב זה לא מניאק זה חרא. בואו תשבו על החרא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של: Buesky היום בשעה 01:46:09

דרך אגב זה לא מניאק זה חרא. בואו תשבו על החרא

זה כל הכיף בבדיחה הזאת, אפשר להפוך אותה לבדיחה אישית, כל אחד יכול לבוא ולשנות. יש לה עוד 1000 ורסיות ... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדון, מאיפה אתה מכיר את המושגים האלה? זה מה שמלמדים אותכם בהופ קטנטנים?!  >:( ???

תתפלא, הילדים של היום זה לא מה שהיה פעם, או שהם דפוקים כמו נעל או שהם חכמים, אין באמצע. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד אחד הולך למכולת ואומר למוכר תביא לי לחם, המוכר שואל אותו : לחם שחור או לחם לבן, הילד : לא חשוב באתי באופניים.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה מצחיק !!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי מאיפה כולם מביאים את התמונות האלה שהם מגיבים איתם

סטייל "thanks for the info" שהיה לפני כמה עמודים

ועוד "תגובות-תמונה" מצחיקות כאלה

יש אתר לדברים האלה ? או שסתם מחפשים ומוצאים ?

(אם זה סתם מחפשים ומוצאים, אז יש למישהו מאגר של כאלה שהוא אסף ? אני מת שיהיה לי סטוק של הרבה כאלה לכל מיני שימושים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...