012 ובעיות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012 ובעיות

WarMachine

Recommended Posts

עד עכשיו שהייתי מחובר אליבם לא היו לי דברים רעים לומר,המהירות טובה לארץ ולחול,הפינגים גם כן ובאופן כללי הייתי מרוצ,לפחות עד אתמול.

אתמול בערך בשעה 5 הייתה תקלה,לא הצלחתי להתחבר,חיכיתי איזה חצי שעה ושעדיין לא הצלחתי התקשרתי למוקד תמיכה שלכם לברר.

ענה לי איזה אחד הוא אמר שיש בעייה כרגע בכל האיזורים ולנסות עוד שעה.

טוב ניסיתי עוד שעה והכל עבד בסדר,הלכתי לישון והמחשב כמובן מוריד דברים ואני קם היום בבוקר ורואה שהיה לי ניתוק,הניתוק היה ב5 בבוקר ועד שעה 12 לא הצלחתי להתחבר(קמתי ב10)הפעם שהתקשרתי אפילו לא ענה אף אחד.

גם לכם היו בעיות איתם בימים האחרונים? בכל מקרה אני מעוניין לעבור לחברה אחרת לא רק בגלל זה אלא מעוד שיקולים,העיקר לא זהב ו012.

על איזה חברה אתם ממליצים לי? אמרו לי שבזק לא משהו ונטוויזן עושים בעיות,אמרו לי שאקטקטם ואקוונט טובים אבל לא ממש שמעתי עליהם פרטים....הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לכם היו בעיות איתם בימים האחרונים? בכל מקרה אני מעוניין לעבור לחברה אחרת לא רק בגלל זה אלא מעוד שיקולים,העיקר לא זהב ו012.

אני מחובר לאינטרנט זהב כימעט חודש והם בסדר גמור

עד עכשיו לא היו לי ניתוקים והמהירות תמיד היתה טובה יותר מ 012 שהיה לי ניסיון רע איתם 5 חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גם לי היה ניתוק היום בבוקר, אבל שתדע שככה זה אצל כולם...

בכל חברה יש תקלות וניתוקים וטלפונים תפוסים בתמיכה טכנית.

אני כבר חודש עם נטויזיון ואני מחובר בערך 12 שעות ביום ולא היה לי אפילו ניתוק אחד :D

התמיכה שלהם לא משהו(מבחינת ידע-הם קוראים את הכול מהמחשב) אבל לפחות לא צריך לחכות חצי שעה בטלפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

זה המצב בכל מרכזי השירות כיום.

אי אפשר לצפות מהתומכים למעט הבנה.

הכל מופיע מתוך טקסטים לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו , יש להם בעיות כמו כולם אבל אם מתלוננים וזה מוצדק אז מקבלים זיכוי והנחה.

גם לי היה כמה פעמים את זה ובגלל זה אני משלם כבר כמעט שנה 149 במקום 222 (בבזק אני על ה 2.5 ).

לכל חברה יש בעיות.

אני חושב ש 012 הם יותר טובים מכולם בגלל שהם מודים ונותנים זיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הזמן יש לי בעיות(אני גר בחיפה)היום היו מספר ניתוקים התקשרתי לתמיכה ב12 ועד עכשיו לא חזרו אליי.......

בכלל זה זלזול שלהם,יש קפיצות בפינג,הם לא רצו לתת לי את השרת פרוקסי שלהם,שביקשתי אייפי קבוע הם אמרו שהם לא יכולים לעשות,בכלל אני עובר מהם חודש הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...