Show your desktops!! - עמוד 25 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Show your desktops!!

AvigdOr.GT

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו יכול להסביר לי מה זה לעזאזל SHELLS ( כבר 70 פעם שאני רואה את המילה הזאת וזה כבר פעם שנייה שאני שואל )?

ואיך בדיוק ואיך אני מתקין את זה על XP  ??

כמו שיש פה אצל אחרים שרואים את הCPU USAGE וכאלה ?

:s05: :s05: :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Prism , יפה מאוד , בשביל לשים תמונה באתר ,יש להשתמש בזה: %7Boption%7D.

אשמח עם תיתן קישור למאיפה שיש לך את הSHEELS היפה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה לינק ל THEME הזה... רק שיניתי בו כמה דברים... WALLPAPER וכ"ו..

http://www.deviantart.com/download/3634995/

והנה לינק לתוכנה של המזג אויר.. תוכנה ממש חמודה

http://www2.konfabulator.com/downloads/Konfabulator_183.exe

ולWALLPAPER לא מצאתי לינק.

הלינק לTHEME לא עובד לי, ויש צורך להשתמש באיזה תוכנה על מנת להפעיל את הTHEME הזה? חוץ מהתוכנה של המזג אויר, תודה מראש.

עריכה: נרשמתי ועדיין אני לא יכול להוריד, אתה יכול אולי להעלות אותו בבקשה? שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Prism , יפה מאוד , בשביל לשים תמונה באתר ,יש להשתמש בזה: %7Boption%7D.

אשמח עם תיתן קישור למאיפה שיש לך את הSHEELS היפה הזה.

קודם כל תודה.

אח"כ, אני יודע שאפשר להשתמש בתג של התמונה, אבל התמונה שקלה 500 ק"ב, אז העדפתי לקשר למקור חיצוני.

אגב, זה לא Shell אלא Visual Style. ההבדל הוא שתוכנת Shell מחליפה את explorer.exe וכך, למעשה, יוצרת וינדוס חדש. VS, לעומת זאת, רק משנה את המראה, אבל פועלת רק על WinXP. אני משתמש בVS שנקרא XMPC, וזה די מוזר, אבל עכשיו כשאני מחפש בגוגל, אני לא מוצא לינק לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלינק לTHEME לא עובד לי, ויש צורך להשתמש באיזה תוכנה על מנת להפעיל את הTHEME הזה? חוץ מהתוכנה של המזג אויר, תודה מראש.

עריכה: נרשמתי ועדיין אני לא יכול להוריד, אתה יכול אולי להעלות אותו בבקשה? שוב תודה.

תלמדו, DeviantArt אתר קצת מעצבן... לא היית צריך להרשם,  אם רק תעתיק את הלינק לשורת הכתובת במקום ללחוץ עליו זה יעבוד (הורדה ישירה). או שפשוט תכנס ותוריד מכאן. וכן, צריך Aston בשביל הtheme הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tov_Tov - המעטפת (SHELL) אחראית לממשק הגרפי: התפריטים, האייקונים בשולחן העבודה, סרגל המשימות וכו'. הסבר קצר יש כאן

^GunX^ - איזה shell זה? זה לא אסטון, לפחות לא משהו שמוכר לי...

מצאתי את זה בwww.deviantart.com בvisual styles , אתה צריך לפני זה להתקין מין קובץ כזה ורק אז תוכל לשים את זה, כמו שמישהו פה כבר הסביר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח"כ, אני יודע שאפשר להשתמש בתג של התמונה, אבל התמונה שקלה 500 ק"ב, אז העדפתי לקשר למקור חיצוני.

אם אתה משתמש בטאג הזה, זה בעצם קישור למקור חיצוני, פשוט התמונה תוצג במקום הלינק.

אתה לא מכביד על האתר או משהו (רק יקח לעמוד קצת זמן להטען - אבל זה בכל מקרה מה שקורה כשצריך לחכות לעמוד של אימג' שאק שיפתח).

אה ו, אהבתי את ה-VS (או איך שלא תקרא לזה) :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...