מפגש מכוניות באיילון 22.4.2005 - תמונות וסירטונים - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפגש מכוניות באיילון 22.4.2005 - תמונות וסירטונים

דודי הסטלן

Recommended Posts

תקשיבו חבר'ה התמונות והסרטים הועלו על מנת שתהנו והיה לי חשש שהנושא הזה יהפוך לנושא ויכוחים איזה אוטו יותר חזק ויותר משופר וקיוויתי שזה לא יקרה, בחייאת אני עושה הרבה עבודה ואתם מתווכחים כמו ילדים קטנים, די חלאס תהנו וזהו אין מה להתווכח על שטויות כל אחד מבין איך שהוא מבין ולא יסטה מהנקודה בה הוא נמצא ובזאת אני מקווה שהויכוח הסתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל לכל החכמולוגים פה שזוקרים שטויות לאוויר כמו : "זה לא חוכמה לשים מגבר של הבזול 2 ב 10 ושיעשה רעש כמו של מטוס סילון

הקטע זה שהרעש יבוא מהמנוע!!!"  

ועוד דוגמה : "חחח 500 סוסים! מאיפה אתם מביאים את המידע העלוב הזה !"

עוד דוגמה של ילדון שלא מבין מילה אממ בעצם אות לא מילה ממה שהוא רושם : "יש כעלה שאימפרזה זה החלום שלהם, העיקר הם אומרים כל העדר קונה לנטיס, שיראו את עצמם כולם קונים אימפרזה בצבע כחול וחושבים שזה למבורגיני"

קודם כל לדוגמה מספר 1 , לא יודע מאיפה המצאת את השטות הזאת אבל מגבר זה רכיב שמשתמשים בו לסאונד ברכב ללא כל קשר מכאני או רעש של מטוס סילון כל שהוא . ותאמין לי , שהרעש בא מהמנוע אינטגרה 1800 טורבו !!

לדוגמה מ"ס 2 , לאחר שתקרא את הכתבה תבין שה500 סוסים האלו הם לא מידע עלוב בכלל !!!

לדוגמה מספר 3 שהיא הכי מצחיקה ונכתבה ללא שום חשיבה . אז בוא נחשוב שניה בייחד , אולי יש לך מושג איזה אוטו אחר יכול להיות ברמה של האסתי איי עם פוטנציאל כזה עצום לשיפורים במחיר של 270 אלף -+ !?!?!?! לא! ,נכון ...! אז מה אתה מדבר שטויות ומשווה את המכירות של ה STI למכירות של המאזדות . :bash:

וואי כמה שטויות וחוסר בידע באשכול אחד !!! ממש עדיף שמי שלא מבין שלא יגיב !

וכן כן ,ההונדה בסירטון לא לחצה אפילו רבע גז ! תחיו עם זה כל הלא מאמינים למינייהם , אם היא הייתה מדביקה את הגז אז כל ראשון שני ושלישי היא הייתה מפרפרת ! (סתם לידע הכללי).

הבנאדם שההונדה שלו עבד ועמל והשקיע סכומים רבים ושינה את האוטו מקצה לקצה ולא צריך לזלזל בו.

כפיר, חג שמח  :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

1.8 בחיים לא נותן 500 כ"ס

תמשיך לחיות באשליות

סתם מנפחים שטויות בעיתון

לך תדע מה באמת היא שווה

בגלל שהנפח מנוע הוא 1800 זה אומר שהוא לא יכול לתת 500 כוחות סוס !?!?

תרחיב את הידע שלך קצת במכונאות ואז תגיב .

לידיעתך טורבו כמו של ההונדה הנ"ל עם יחס גדישה כל כך גבוהה יכול להעלות בעד 100 כוחות סוס אם לא יותר !!!

ז"א שאם הבחור קנה את המנוע מקורי 300 כוחות סוס או פחות ,אז רק עם טורבו ויחס גדישה כזה הוא מעלה בעוד 100 ועם צ'יפ שמשנה את המחשב מנוע הוא מעלה בעוד כ 50 ועם קיט של סרעפת עווה יותר לאורך כל האוטו + דוד עוד כ 20 כוח .

תאמין דברים יכולים לקרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: לא יודע מה איתכם (חובבי ההונדות למינהם) שיעול ערסים שיעול אבל עם כל הכבוד (ואין כבוד) למשפרי המכוניות

הייתי לוקח BMW ב"סטוק" על פני איזה הונדה סיוויק משופצרת עם אגזוז "לפנים" ::) ועוד כל מיני שטויות

יש גם עניין של סטייל בנהיגה ואת זה, ערס מוביל לא נותנת

אז יופי יודע ללחוץ על הגז ולהעביר הילוכים

כל אחד בארץ הזאת חושב שהוא שומאכר (עד שמגיע הסיבוב)

לא שאני נוהג באיזה מרצדס או משהו אבל אם היה לי את הכסף(מה לעשות רק בן 18) בחיים לא הייתי חושב על לקחת הונדה סיוויק ולשפצר אותה במוסך "האחים משה ובניו"

תעשו לי טובה ותפסיקו עם תרבות הערסים הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: לא יודע מה איתכם (חובבי ההונדות למינהם) שיעול ערסים שיעול אבל עם כל הכבוד (ואין כבוד) למשפרי המכוניות

הייתי לוקח BMW ב"סטוק" על פני איזה הונדה סיוויק משופצרת עם אגזוז "לפנים" ::) ועוד כל מיני שטויות

יש גם עניין של סטייל בנהיגה ואת זה, ערס מוביל לא נותנת

אז יופי יודע ללחוץ על הגז ולהעביר הילוכים

כל אחד בארץ הזאת חושב שהוא שומאכר (עד שמגיע הסיבוב)

לא שאני נוהג באיזה מרצדס או משהו אבל אם היה לי את הכסף(מה לעשות רק בן 18) בחיים לא הייתי חושב על לקחת הונדה סיוויק ולשפצר אותה במוסך "האחים משה ובניו"

תעשו לי טובה ותפסיקו עם תרבות הערסים הזאת

מישהו פה אמר שהיה מעדיף עונדה על איזה BMW קלאסית !??! אף אחד , אז למה להכניס מילים לפה ?

אחי אני רק בא להסביר לך שלא חיבים לזלזל כמו שאתה אומר אגזוז ועוד שטויות, זה לא נכון בכלל האוטו שונה מא' ועד ת' הוא מושקע והמהיר בארץ !!, לדעתי הוא מכוער מאוד ובחיים לא הייתי קונה הונדה סיוויק  ומשפר אותה, פשוט אותי לא מענין המראה או השם , מעניין אותי ההשקעה שמאחורי המכסה מנוע , ויש המון ! מרהיב אותי העוצמה וכל המיכלולים השונים ששופרו בעקבות זה .

ותתפלא היא תעמוד מעולה בפניות כי את המתלים , רוחב ומידות גלגלים ברקסים צלחות שילדה ועוד שופרו לטובת הכוח הזה.

ובכסף הזה שהוא השקיע עליה היית יכול לקנות לא BMW אחת . אולי 2 :)

אם יהיה לי כוח אני יעלה סירטון מתוך הרכב שידגים טיפה את העוצמה והכוח שיש לרכב הזה .

כפיר

http://www.mih.co.il/site/uploaded/52_galleryImage.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אומרים שבפניות היא שווה לתחת(סתכל בתמונה השניה שבעיתון)

שמע שיהיה לו לבריאות. בכל מקרה לא מרשים אותי במיוחד כל מרוציי הקו הישר האלה. נהג נמדד לפי מסלול אמיתי עם פניות, שליטה בהורדת הילוך בזמן(לא רק להעלות).אבל אם כבר מדברים על קו ישר אז יש מנועים חשמליים שמסוגלים לתת הרבה יותר מזה(הבעיה היחידה היא המצבר :-\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח מנוע חשמלי חחח ... כנראה שאתה עדיין לא מבין את גודל ההשקעה במנוע אה?

טוב אני לא התווכח איתך הפעם !  :nixweiss:

בפניות יש לו קצת מה ללמוד אבל עם כוח כזה לא קל , צריך לדעת לנהוג טוב מאוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיטו עם כול הכבוד מה שאמרת אם תכניס אותו לפניה נחמדה ( נגיד כמו באיילון טיפה לפני הירידה לארלוזורוב ) היא תידבק למעקה בטיחות

האוטו הזה צריך בדחיפות דיפרנציאלים חדשים ( טורסן או מוגבלי החלקה  ) בשביל שהכוח ירד כמו שצריך לכביש ויחסי כוח בין הגלגים על מנת שהרכב ישמור על קו הנסיעה המוטה שלו

ובורטון - מי אמר שהוא שיפצר אותה במוסך האחים משה ?? אולי הוא עשה את זה לבד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו עוד אתר של תמונות, אבל לא IMAGESHACK, כי הקרדיט של נגמר לי, אני בטוח שאלה שהביאו לי לינקים להעלות בלי הגבלה יש להם גם אתרים אותו דבר לתמונות, אבל אני צריך משהו בסגנון של UMAGESHACK שנותן אפשרות ללינקים ל-THUMBNAILS, בשביל להציג את התמונות קודם כל בקטן בפורומים...

אם מישהו יכול לתת לי עכשיו אני יודה לו מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

1.8 בחיים לא נותן 500 כ"ס

תמשיך לחיות באשליות

סתם מנפחים שטויות בעיתון

לך תדע מה באמת היא שווה

לידיעתך:

בין המנועים שהתחרו בפורמולה 1 בשנות ה- 80 היו  גם כמה בנפח 1500 סמ"ק בלבד (!) כמו המפורסמים של פורד והונדה,  ולא 1800 סמ"ק כמו הסיוויק המדוברת...

אתה יודע כמה כוחות סוס המנוע הזה הפיק? ... בין 850 כ"ס ל- 1000 (!!!) כוחות סוס, תלוי מתי. (אם זה בהקפות הדירוג שם המנוע מכויל ליותר כוחות סוס, או למירוץ עצמו).

בנוסף - אלופת העולם במירוץ פייקס פיק - הלוא היא הטויוטה סליקה האימתנית - עשתה את העליה המטורפת בכמעט 10 דקות עם מנוע 2 ליטר (2000 סמ"ק)  1000 כוחות סוס והנעה לכל ארבעת הגלגלים...

בקיצור - 500 כ"ס מ 1800 סמ"ק בהחלט אפשריים (ובטח נשמעים מעולה...)

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שמתווכחים ולא היו שם וראו את ההונדה, תאמינו לי שיש לה 500 כוחות סוס ויותר, העשן השחור שיצא מהמנוע והמרחק של העשן שניתז מהאגזוז מראה שזה לא רק רעש של האגזוז תאמינו לי. אני לא חושב שאני מבין ממש בזה אבל אין דבר יותר אמיתי מלראות את זה, זה ממש לא רעש של אגזוז לחץ, רואים את העשן עף מהאגזוז ממש ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...