ניפוץ כמה מיתוסים לגבי סיגיט... - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניפוץ כמה מיתוסים לגבי סיגיט...

maCr0T

Recommended Posts

כותרת מפיתעה? אתכם... אני יודע שאתם תתחילו להגיד שאני מדבר שטויות, או שאלו 4 מקרים מתוך 300 אלף, אבל בכל זאת. 3 מקרי תקלות בנוגע לברקודה 4, שמוכיח שלא כל הנוצץ (סיגיט) זהב.

-ברקודה 4, 60G, 7200. הגיע לפני כ5 חודשים לביתו של א', א' שמח, ומהר להתקין את הדיסק בשרת שלו, עם קירור אקטיוי (אם זה משנה זה P3 866) לאט אבל בנחישות, אחרי כשבועים התחיל הדיסק לפתח סקטורים פגומים, אחרי כחודש, היו כבר 19 מגה סקטורים פגומים, אבל בלי דיסק חלופי לא ניתן להוציא את הדיסק הזה משימוש, עקב היותו שרת שאנשים שלמו על שירותיו כסף. לאחרונה, הוחלף הדיסק, ובדיקה גלתה 73 מגה סקטורים פגומים, לאחר פרמוט, הדיסק הוחלף, לדיסק אחר, מתוצרת אחרת, שעובד כמו שעון שוויצרי.

-ברקודה 4, 7200, 40G, הגיע לפני שבועיים לביתו של מ' שמהר להתקינו על מערכת הP4 החדישה שלו. אחרי התקנת , בלי התראה, התרסק המחשב. ולא עלה יותר, בדיקה מעלה שהדיסק פשוט הפסיק לעבוד, לא קשור לסקטורים לא קשור לכלום, פשוט מת.

-ברקודה 4, 80 ג'יגה, 7200, הגיע לפני כשלושה חודשים לביתה של ל' שהלכה למעבדה, והדיסק הותקן. לפני שבוע נדם הדיסק, בלי אזהרה מוקדמת.

אולי לא מאוד מפורטים, אבל כל המקים אמיתים, אשמח אם תכתבו דיעותיכם, תוסיפו סיפורים (אמיתים!) על סיגיט, או על כל חברה אחרת.

בתודה, וידיעה שירמסו אותי, אמיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אומר דבר דומה כבר כמה חודשים..האמינות של זה בולשיט- יש להם בעיות כמו לכל חברה אחרת..

זה שיש כאן אנשים שקנו עקב המלצה ולא נתקלו בבעיות לא אומר בהכרח שצריך להמליץ עליו בכל מקר הולשפוט את האחרים ל"מוות"..מקסטור וWD לא טובות פחות.

אגב, קובי..אני מקדים תרופה למכה -אני חושב שתציין או שיציינו שאמרת שהסיגייט שלך יותר מהיר מהמקסטור לדבריך ומשום כך יש סיב הלקנות ..כי שומעים ממישוה שיש לו את שניהם..למיטב ידיעתי זה כי יש לו יותר "פלטות", לא? ;)

לסיכום..במידה ואתם קונים HD, קחו את הזול יותר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כותרת מפיתעה? אתכם... אני יודע שאתם תתחילו להגיד שאני מדבר שטויות, או שאלו 4 מקרים מתוך 300 אלף, אבל בכל זאת. 3 מקרי תקלות בנוגע לברקודה 4, שמוכיח שלא כל הנוצץ (סיגיט) זהב.

-ברקודה 4, 60G, 7200. הגיע לפני כ5 חודשים לביתו של א', א' שמח, ומהר להתקין את הדיסק בשרת שלו, עם קירור אקטיוי (אם זה משנה זה P3 866) לאט אבל בנחישות, אחרי כשבועים התחיל הדיסק לפתח סקטורים פגומים, אחרי כחודש, היו כבר 19 מגה סקטורים פגומים, אבל בלי דיסק חלופי לא ניתן להוציא את הדיסק הזה משימוש, עקב היותו שרת שאנשים שלמו על שירותיו כסף. לאחרונה, הוחלף הדיסק, ובדיקה גלתה 73 מגה סקטורים פגומים, לאחר פרמוט, הדיסק הוחלף, לדיסק אחר, מתוצרת אחרת, שעובד כמו שעון שוויצרי.

-ברקודה 4, 7200, 40G, הגיע לפני שבועיים לביתו של מ' שמהר להתקינו על מערכת הP4 החדישה שלו. אחרי התקנת , בלי התראה, התרסק המחשב. ולא עלה יותר, בדיקה מעלה שהדיסק פשוט הפסיק לעבוד, לא קשור לסקטורים לא קשור לכלום, פשוט מת.

-ברקודה 4, 80 ג'יגה, 7200, הגיע לפני כשלושה חודשים לביתה של ל' שהלכה למעבדה, והדיסק הותקן. לפני שבוע נדם הדיסק, בלי אזהרה מוקדמת.

אתה יכול להחליף את רפי גינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא מאוד מפורטים, אבל כל המקים אמיתים, אשמח אם תכתבו דיעותיכם, תוסיפו סיפורים (אמיתים!) על סיגיט, או על כל חברה אחרת.

רוצה שאני אביא לך סיפורי זוועה של מאקסטור, שהם ע"י אנשים אמיתיים ולא אותיות בדויות. בתור אחד עם חמש יחידות ספרות אני יכול להמציא לך סיפורים מנוסחים הרבה יותר טוב על זוועות שכוננים קשיחים של כל חברה גרמו לאנשים, בלי לבסס את זה על סיפורים אמיתיים בכל או על מקרה חריג אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.. הוא נמוך מדי, הוא "רזה" מדי...

התכוונתי לצורת הדיבור

"-ברקודה 4, 60G, 7200. הגיע לפני כ5 חודשים לביתו של א', א' שמח, ומהר להתקין את הדיסק בשרת שלו, עם אקטיוי (אם זה משנה זה P3 866) לאט אבל בנחישות, אחרי כשבועים התחיל הדיסק לפתח סקטורים פגומים, אחרי כחודש, היו כבר 19 מגה סקטורים פגומים, אבל בלי דיסק חלופי לא ניתן להוציא את הדיסק הזה משימוש, עקב היותו שרת שאנשים שלמו על שירותיו כסף. לאחרונה, הוחלף הדיסק, ובדיקה גלתה 73 מגה סקטורים פגומים, לאחר פרמוט, הדיסק הוחלף, לדיסק אחר, מתוצרת אחרת, שעובד כמו שעון שוויצרי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשמחה, אני רוצה סיפורים על מקסטור. אגב, שמות אני לא מפרסם כי אלו אנשים שלא שאלתי אותם אם לכתוב או לא... תחשוב שזה שקר עד מחר..

(על רפי גינת דברתי בצחוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח סיפור שלי... לא חסרים סיפוטרים על מאקסטור, אני אבל לא שמעתי בעיות עם עד עכשיו חוץ מהשלושה שלך, בעיות עם מאקסטורים אני יודע מניסיון אישי, ולא ניסיון עם אותיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"יתרון" של מקסטור אם אפשר לקרוא לזה ככה (לפחות לגבי הכוננים שמגיעים מחברת CRG) זה החלפה מהירה במקרה שהולך דיסק עם אחריות. ל- (טריפל סי) ולסיגייט (טק דטה שלא תמיד יש להם דוקא את מה שהתקלקל לכם במלאי) לוקח יותר זמן בהחלפה (לפעמים כמה שבועות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"יתרון" של מקסטור אם אפשר לקרוא לזה ככה (לפחות לגבי הכוננים שמגיעים מחברת CRG) זה החלפה מהירה במקרה שהולך דיסק עם אחריות. ל- (טריפל סי) ולסיגייט (טק דטה שלא תמיד יש להם דוקא את מה שהתקלקל לכם במלאי) לוקח יותר זמן בהחלפה (לפעמים כמה שבועות).

גם טריפל סי וגם טק-דטא הם יבואנים שמתנהגים ללקוחות שלהם(חנויות מחשבים) כמו לכלבים, ואני יכול להביא שתי דוגמאות:

טק-דטא התכחשו לאחריות לגבי כוננים קשיחים וטענו ש"הם לא מאיתנו" למרות שהיו חשבוניות שהוכיחו בודעות כי המספרים הסידוריים(הבלעדיים לכל כונן!!!) של הכוננים ניקנו מTech Data!!!

טריפל סי: יום אחד הם שלחו מייל שהם מאשרים מספרים סידוריים של כוננים קשיחים כי הם שלהם ואפשר לשלוח אותם להחלפה, שבועיים אחרי זה הם החזירו אותם בנימוק שהם לא שלהם אלא נקנו ממקום אחר.

לשים לב: בשני המקרים היו מסמכים אשר הוכיחו מעל לכל ספק כי מדובר בכוננים שיצאו מאותם יבואנים!!!

בנוגע לIBM, יש דווקא יבואן קצת יותר "נחמד" והוא Techvision שהם דווקא טיפה יותר בסדר, אבל אין שום דבר אצלהם שיכול להוציא את הלקוחות מהמערבולת האין-סופית של החלופת כונני .

עריכה: אבל לשים לב לדבר אחד, אני לא אמר שזה מעיד על אמינות של דיסקים כאלה או אחרים. לדעתי, כל לקוח, לפני שהוא קונה פריט חומרה, צריך לשקול לו רק את החנות ממנה הוא קונה אלא גם מאיזה יבואן מגיע החלק שהוא קונה, כי רב היבואנים בארץ פשוט משתינים לא רק על הלקוחות אלא גם על החנויות שקונות מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 3 מקסטורים ואין לי בעיות ..

והסיגייט הישן שלי (10GB) מת (סתם לא היה בד סקטורים לא כלום) פשוט 11 ימים אחרי שנגמרה האחריות ( :bash: ) הוא מת.

הוא נידלק (החשמל) אבל הוא לא עשה יותק מזה , לקחתי אותו לחנות שקניתי והם אמרו שהוא מת ( :'( )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

לפניי חודשיים בערך הגיע לבית מ.ג (אנוכי) ברקודה 4 60 GB ועובד מצוייייייין בלי סקטורים פגומים!

לפנייי שנתיים הגיע לי עם המחשב (שאז היה חדש) סיגיייט 20 GB ועד היום עובד מצויין במחשב השני שלי!

וכמו שכאן אמרו אני יכול להביא לך את דוגמאות על: מקסטור, וסטרן דגיטל ועוד!

לכל חברה יש בעיות! זה נכון לגביי כל חברה! יכול להיות שדווקא האנשים שאתה מכיר נפל להם הארד דיסק מקולקל ..אבל זה לא אומר כלום!

לכל חברה היה בעיות עם הארד דיסקים מכל הסדרות!

לא הכל מושלם!

ודרך אגב בד סקטור יכול להיות מטעות של המשתמש (בזמן שהידסק כותב הוא בטעות הביא מכה למחשב ונוצר בד סקטור שמפתח את עצמו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...