שליטה על מחשב ברשת מקומית באמצעות KNOPPIX - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שליטה על מחשב ברשת מקומית באמצעות KNOPPIX

borg

Recommended Posts

האם ל-KNOPPIX יש כלי המאפשר שליטה על מחשב אחר שמותקנת בו מערכת ההפעלה Windows XP Professional SP2?

אני מחפש כלי במתכונת של NetBus או Back Orifice, אבל לשימוש פרטי עם שם משתמש וססמה שלא יפגע במחשב.

יש לי ברשת מקומית מחשב עם Windows XP, ואני מעוניין לשלוט בו באמצעות מחשב אחר ברשת המקומית עם KNOPPIX.

אני רוצה כלי שיאפשר לי לבצע פעולות שונות כמו העתקת קבצים מבלי לשתף תיקיות, מעין Client/Server.

במידה ול-KNOPPIX אין כלי מתאים, אז האם קיים Distribution אחר של שמאפשר לבצע זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי KNOPPIX? יש לו כלי מובנה לשליטה במחשב אחר (Client/Server)?

אני מעוניין בשתי תוכנות נפרדות. תוכנה אחת שמשמשת רק כ-Client ותוכנה שנייה שמשמשת רק כ-Server. שתי התוכנות אמורות לפעול כ-Standalone ללא צורך בהתקנה, והתוכנה שמותקנת במחשב המיועד לשליטה אמורה לרוץ ברקע, מבלי להופיע ב-Taskbar או ב-System Tray.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח, מה זה אמור להיות וירוס או משהו ? לצותת לאנשים בלי שידעו ?

בכל מקרה, אני יודע של KNOPPIX יש אפשרות לשליטה מרחוק, רק שאני לא זוכר כלכך איך מפעילים אותה... בכל מקרה, יש גרסא של TIGHTVNC שיכולה לעבוד כ STANDALONE בלי התקנה (כמובן שהיא מופיע ב SYSTEM TRAY בזמן שהיא רצה)...

ה TIGHTVNC כמובן הוא גם CLIENT גם SERVER וגם רץ על כל מערכות ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא וירוס. התוכנה מיועדת לעבוד ברקע ברשת מקומית. אני פשוט לא אוהב שיש ב-Sytem Tray הרבה אייקונים. התוכנה שרצה במחשב המיועד לשליטה מרחוק לא אמורה לעשות דבר מלבד לאפשר כניסה למחשב באמצעות User Name ו-Password, כך שניתן יהיה להעתיק קבצים, לשלוח קבצים, וכדומה. עדיף שהתוכנה תהיה קטנה ככל האפשר כדי לא להכביד על המחשב (אם אפשר, אז קובץ אחד קטן) ושלא תכלול עשרות פיצ'רים מיותרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה סמבה?

אני רוצה תוכנה קטנה ושקופה לחלוטין למשתמש עם הפגנת נוכחות מינימלית עד אפסית, ושימוש מזערי בזיכרון ובמשאבי מערכת.

אני רוצה שהתוכנה תרוץ ברקע ע"י התקנת קיצור דרך בספריית Startup או רישום ב-Regisrty, ולא תדרוש שום הגדרות מלבד רישום שם משתמש וסיסמה בהתקנה הראשונית. לאחר מכן, אני רוצה שהתוכנה תרוץ ברקע מבלי להופיע ב-Task Bar וב-System Tray כדי שהיא לא תפריע לעבודה השוטפת במחשב (אני לא אוהב שב-System Tray יש הרבה אייקונים, זה קצת מעצבן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...