החדשNeed for Speed Most Wanted ! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החדשNeed for Speed Most Wanted !

אורח ztos--

Recommended Posts

הבוקר הוכרז על משחק המרוצים החדש של אלקטרוניק הרטס.

נראה כי המשחק הייה משעמם כל הההבדל, הוא שמשחק החדש, הוסיפו את המשטרה שתרדוף אחריחם, ואתם תצטרכו להיות הנהגים הכי נרדפים בשביל המשטרה.

ביקורת ראשונית על המשחק-

http://www.gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=83198

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום ליצור משחק חדש עם אלמנטים חדשים היא לוקחת את ה-UNDERGROUND ומאחדת אותו עם HOT PURSUIT ואנחנו נקבל משחק בינוני פלוס ולא משהו מדהים כמו שהקונסולות מקבלות (GT4, BURNOUT 3, PROJECT GOTHAM RACING וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להשוות בכלל בין לקונסולות...

לPC יוצאים בערך 200 משחקים בשנה ואפילו יותר

לעומת הקונסולות שלכל אחת יוצאים בערך 30 לשנה כאשר מתוך ה 30 יש 5 איכותיים

ומתוך ה 200 יש גם בערך 5-6 איכותיים שכל אחד אוהב לפי הזאנר שלו

בPC יש לך בחירה לפי זאנרים כאשר לכל זאנר קיימות מלא מלא מלא משחקים - כשחלקם איכותיים

לעומת קונסולות שמתמקדות במירוצים ,וספורט ופעם ביוצא משהו טוב ל FPS כאשר עדיין לא הבנתי מה הקטע של FPS בקונסולה כשאתה לא יכול לכוון באמת ...

אין בכלל מה להשוות וזה גם תלוי בטעם , אני בחיים לא הייתי עובר לקונסולות ,גם בגלל האיכות והגראפיקה (כאשר לדעתי ב יותר טובה כי בPC החומרה משתפרת כל חודש לעומת פעם בשלוש שנים )

וגם כי אין מבחר כזה גדול...

רועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה לPS2 אמור להיות חיבור אולי אפשר לחבר לשם עכבר .

לדעתי ניסו לערבב איכשהוא את פרסיוט ואת אנדורדראונד 2 במשחק הזה.

לדעתי זה מצויין,מחיאות כפיים לאלקטרוניק ארטס.

המחשב האישי לדעתי היא הקונסולה הכי נוחה כי אתה אפשר לשדרג לאומת אחרות שמתישנות וצרילך לזרוק אותן וליקנות אחת חדשה :P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל על אותו מנוע מעפן של NFSU2 ? ללא שיפור פיזיקאלי או לפחות גראפי ? אז זה יהיה נחמד יום יומיים אבל אז תבין משחק שהוא בדיוק כמו NFSU 2 מבחינה גראפית ובדיוק אותו משחק כמו 2 מבחינת GAMEPLAY רק עם אפשרות שיפורים ..... אחרי כמה ימים או דקות זה כבר ימאס.

חבל דווקא ציפיתי להמשך יותר מרגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...