לכל משתמשי ה ADSL - עוד סחטנות של בזק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל משתמשי ה ADSL - עוד סחטנות של בזק

Joe Blow

Recommended Posts

כהמשך לכתבה על מלכודת ה ADSL שהתפרסמה ב YNET ברצוני להפנות את תשומת לבכם למחדל נוסף במערכת. בשבוע האחרון החלטתי שברצוני לעבור מספק אחד למשנהו בשל הקיימים כיום בשוק ה ADSL הנובעים מהתחרות הקשה. במהלך בירורים שערכתי בנוגע לתהליך החלפת ה ISP התברר לי שבכל פעם שלקוח מעונין לעבור מ ISP אחד לאחר עליו לשלם לבזק 99 ש"ח דמי התקנה!!!

כששאלתי את המוקדנית של 199 מדוע עלי לשלם סכום זה היא ענתה לי שיש צורך להגדיר את שרות ה ADSL בקו הטלפון שלי, אולם שירות זה כבר מוגדר עבור קו הטלפון שלי, כל שבירצוני לעשות הוא להחליף את ספק ה ISP שלי. לטענה זו לא היתה לה תשובה ובזאת נסתימה השיחה.

זוהי עוד הוכחה לתרבות הסרטנית של חברת בשוק התקשורת הישראלי אשר שולחת את גרורותיה ומשחיתה כל חלקה טובה. עד מתי תעשוק אותנו חברת ותמצוץ את דמנו, וכל זאת בחסות החוק במדינת ישראל?

>:( >:(>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הולך ככה (או לפחות אמור ללכת ככה):

אתה מחובר לבזק. אתה מחובר לספק. אין כל קשר בין השניים, אתה יכול להיות מחובר לבזק אבל לא לספק וההפך, זה לא משנה דבר לאף צד.

אם אתה מחויב לבזק על תקופה כלשהי ואתה עוזב לפני סיומה של תקופה זו, אתה תשלם קנס שעליו הסכמת מראש.

אם אתה מחויב לספק על תקופה כלשהי ואתה עוזב לפני סיומה של תקופה זו, אתה תשלם קנס שעליו הסכמת מראש.

אם אינך מחויב לספק, אתה יכול לנוע באופן חופשי מספק לספק היות ולבזק אין שום נגיעה בדבר.

אני ממליץ לך להתקשר אליהם שוב ולברר את הדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא אמרה שברגע שאתה מתנתק מהספק, אז הוא מודיע לבזק וכשאתה מתחבר לספק החדש הוא גם מודיע להם וככה הם יודעים לגבות. היא גם אמרה שהם לא גובים "קנס" על התנתקות מהשירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון!!!

ישנן 2 אפשרויות...מוקדנית האבלה.....או שלא הצגת את השאלה כמו שצריך!!!

אני עברתי מסלול ולא שילמתי שקל על העברת מסלול, וגם כשדיברתי עם (בהתחלה רציתי גם לעבור ספק) אם לא דיברו איתי על שום קנס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...