תקראו את הבלוג של האידיוטית הזאת|המתנחלת - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקראו את הבלוג של האידיוטית הזאת|המתנחלת

Djx

Recommended Posts

אורח ברק דהן

היה היה..

2 ילדים בני 12 וחצי שתמיד אהבו לריב...

קראו להם Cool_Boy-PP ו- Syst3m Cra5h, באה מכשפה רעה ולקחה מהם את הבגרות!

האם ימשיכו לקלל אחד את השני כמו תינוקות? האם מישהו יביס את השני?

כל זאת ועוד נדע בפרק הבא של....................................

הת'רד המטומטם והאידיוטי שסטה מהנושא.

תתבגרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוי איזה ילד מסכן אתה...

איומים מול המקלדת...

תשמע למרות שהיתי שמח לשוחח איתך פנים מול פנים אבל אפילו בשביל זה אני לא מתכוון לבוא לחור כמו עפולה.

תבוא לחדרה אשמח לדבר איתך.

אתה רוצה את הכתובת תשלח פרטית ונארגן משהו.

אגב אתה מוכיח כמה מסכן אתה,אני מרחם עליך מכול הלב.

אני לא מתכוון להגיב להודעות שלך ושתגדל לך שערה על הביצים ותראה ותשמע את הדברים שאני ראיתי תחזור לכאן ונשמח לשמוע אותך.

בנתיים אתה מדבר שטויות בקצב ויודע מה אם אתה כזה גבר בוא נשלח אותך לשטחים חצי שעה אתה לא מחזיק שמה.

אתה מהאלו שרק מדברים ורוצים שמישהו אחר יעשה להם את העבודה,חכה נראה מה תעשה בצבא,בטח תיהיה אחד מהג'ובניקים האלו(לא שיש לי משהו נגד ג'ובניקים) שמזיזים ארגזים כול היום שותים קפה מגרבצים ומדברים על מה הם היו עושים את היו נותנים להם ושולחים אותם לשטחים.

אגב ברק דהן-אין לי מושג בן כמה אתה אבל בטוח שאני יותר מבוגר ממך ותאמין לי שכול מה שאתם אומרים זה שטויות ולא שמעתם חצי אמת ואתה רק מדברים.

אני לא אמשיך להגיב לך בגלל הכבוד שלי לDJX.

חבל שאתם רק מזיינים את השכל בדיבורים ובשטח אתם לא עושים כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתנחלים, שיעפו מהמדינה שלנו, הם בכלל לא עוזרים בכלום, מעניין להם ת'תחת מהחיילים שלנו.

()_O

מזה בדיוק המדינה "שלנו" ?

הם חיים במדינה, הם עובדים, משרתים בצבא ותורמים לא פחות ממך... הם אזרחים בדיוק כמוך.

תכלס אני חושב שהיא צודקת, דופקים אותם בתחת ולאף אחד לא אכפת.

ולפי דעתי זה בזיון שלא יהרסו את הבתים... לא צריך לתת להם כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל היתי חייב תגובה אחרונה שלי על הנושא,תראו איזה הודעות PP שולח לי :lol: :lol: :lol:

(ללא נושא)

« נשלח אל: Syst3m Cra5h בתאריך: היום בשעה 16:19:10 »

השב עם ציטוט שלח תגובה מחק הודעה זו

שעה 6 ורבע תהיה ברחוב הרב קוק 12 אני וחברים שלי נבוא ואם לא תהיה שם חבל לך על הזמן אני מכיר שם ילדים שמכירים שם כל אחד........ואם תזמין משטרה אני יזיין לך תצורה.....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ברק דהן
שעה 6 ורבע תהיה ברחוב הרב קוק 12 אני וחברים שלי נבוא ואם לא תהיה שם חבל לך על הזמן אני מכיר שם ילדים שמכירים שם כל אחד........ואם תזמין משטרה אני יזיין לך תצורה..

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

עריכה: Syst3m Cra5h , מקודם כתבת ש:

ותאמין לי שכול מה שאתם אומרים זה שטויות ולא שמעתם חצי אמת ואתה רק מדברים

ואני בכלל לא הגבתי בת'רד הזה מקודם...... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמודי אם אני יהיה שמה ואני אגע בך אתה ישר תתחיל לצעוק שמכים אותך ויש לי תיק במשטרה על זה ששברתי לך את הפנים.

תודה אבל אני לא רוצה להרוס את העתיד שלי בגלל אנשים כמוך ותאמין לי היתי קרוב לזה.

אגב אם אתה גבר בוא לאולגה אני לא מאיים או משהו אבל אנשים כמוך לא יוצאים משמה חיים.

אגב מזה לנעול?

מזה התראד שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, התחלקתם על השכל?! :bash:

עוד פעם אחת שדיון יתדרדר לרמה כזאת, אני אדאג שינקטו צעדים כנגד כל מי שישתתף בריב!

סיסטם, קול בוי, ראו הוזהרתם.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...