כרטיס 7870XT חדש בן יום קורס בבדיקת מאמץ - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס 7870XT חדש בן יום קורס בבדיקת מאמץ

Roy.T

Recommended Posts

קיבלתי עם הכרטיס את הביושוק אינפיניטי והטומב ריידר, הרצתי את הביושוק איזה שעה ללא תקלות, לאחר מכן

את הטומב ריידר שנראה לי הרבה יותר כבד למשך חצי שעה\שעה ואז הוא קרס בצורת מסך שחור עם פסים לבנים לאורך.

חשבתי אולי מדובר בבעיה במשחק בלבד אז הרצתי את FURMARK ולאחר כ-5 דקות שוב, אותו מסך שחור עם

פסים לבנים לאורך.

דבר מעצבן נוסף הוא שהמאוורר עובר את ה-40% יש רעש מעצבן של רטט מיחידת הקירור, המאווררים עצמם לא

אלה שגורמים לרעש אלא רטט מהפלסטיק של הקירור שנגרם מהמהירות הגבוה של המאווררים. ברגע שאני לוחץ מעט

איפה שהוא על הפלסטיק הרעש מפסיק.

הדרייבר טרי ונקי לאחר שהקודם הוסר ולאחר מכן נוקה עם דרייבר סוויפר.

אז כרטיס דפוק? לממש אחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיליתי שדרייבר סוויפר לא ממש מסיר טוב, מירוב כל הדרייברים שהתקנתי והסרתי הגעתי לדרך הבאה שהכי הועילה לי.

תסיר את הדרייבר מלוח הבקרה>הוספה/הסרה, תנקה עם driver תאתחל את המחשב ותבצע חיפוש ב-driver

הוא ימצא עוד ואז תסיר...לאחר מכן תתקין את הדרייבר האחרון.

חוץ מזה תגדיר בעזרת גרף, מהירות מאווררים מוגדרת משתמש באפטרברנר ותשים על אוטומט,

כשזה רק על אוטומט זה גורם לנפילות fps ואף לקריסות.

נשמע כמו בעיית התחממות אצלך, בדקת טמפרטורות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי התקנה חדשה של דרייבר עם הסרה קודמת של הדרייבר ואחר כך ניקוי שאריות עם DRIVER , האמנם

מצא לי איזה שארית דרייבר של NV אך זה לא פתר את הבעיה כצפוי..

הכרטיס קורס ב-65\70 מעלות בעת מאמץ ב-FURMARK, לא רואה סיבה להתעסק עם אפטרבורנר שהמאוורר מוגדר

אוטומטית בדרייבר וגם ככה הקריסה היא לא מטמפרטורה גבוה.

ניסיתי לחזק את הברגים שלפחות יפסיק הרטט ואיתו הזימזום המעצבן אבל גם זה לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון ארוך עם בעבר ATI אני יכול להגיד לך שהאוטומט שלהם בדרייבר דפוק, לא יודע לזהות מתי הכרטיס

באמת צריך וגורם לבעיות.

אתה לא הראשון שהמלצתי לו את זה פה, תתקין אפטרברנר או TRIXX (העדיפות היא ל-TRIXX בכרטיס יחיד).

תתקין TRIXX ותגדיר מהירות מותאמת משתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, הכרטיס קורס ב-65 מעלות, ושהמאוורר על 50%~60%. אם היה מדובר בבעיית חימום

הייתי כבר מבין את זה ממזמן. זה הדבר הראשון שבדקתי כמובן.

לגבי הרעש, זה לא בדיוק הרעש שבוידאו, אבל דומה. זה קורה שהמאווררים בין 40 ל-60 אחוז בערך, מתחת אין את הרעש

ומעל אין גם כן. כאילו הקירור לא יושב חזק מספיק על הכרטיס והרעש נוצר מרטט כלשהו.

העניין שברגע שאני נוגע איפה שהוא בפלסטיק של הקירור, הרעש מפסיק. לכן זו לא רעש כתוצאה ממיצבי מתח, סלילים

או כל מה שנאמר שם. זו גם לא משנה אם זה במאמץ או מנוחה, לי זה נראה כמו תוצאה של מגע רופף כלשהוא. למרות שניסיתי

לבדוק ולחזק ברגים והכל נראה כמו שצריך.

בכל מקרה עשיתי DOWNCLOCK של כמה עשרות Mhzים ועכשיו אין קריסות לאחר 10 דקות ב-FURMARK

(שלפני זה הוא קרס בפעם הראשונה לאחר בערך 5 דקות ולאחר מכן לאחר 2 דקות) ולאחר עוד כחצי שעה\שעה בטומב ריידר.

כנראה קיבלתי כרטיס לא תקין לגמרי מה נעשה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הכרטיס וגם לי היה את הרטט המעצבן הזה כשהמאוורר עלה ל 40-60 אחוז במאמץ, הוצאתי את הכרטיס וחיברתי אותו שוב והרטט נעלם, עכשיו יש רק זימזום חלש שאני גם ככה לא שומע אותו כשאני משחק.

בקשר לקריסות, כנראה שקיבלת כרטיס לא תקין, קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הוחלף היום ובינתיים הכל בסדר (טפו טפו טפו).

עבר את הסופגניה של FURMARK בשלום למשך 10 דקות ומשחקים שונים ללא קריסות.

יש טיפ טיפה זמזום קל מידי פעם אבל זה לא קרוב למה שהיה לפני. כנראה שמהבחינה הזו זו לא הסדרה הכי מוצלחת של ספייר.

קראתי על שלל בעיות של ספייר עם סדרת 7800 שכוללות את הבעיה שהייתה לי. כנראה שעוד לא התגברו על הבעיה לגמרי.

כרטיס קריר מהקודם בערך ב-10 מעלות במאמץ, למרות שההוא קרס בלי קשר בטמפרטורה לא גבוהה.

idanmal- שמתי לב שהמאוורר האוטומטי של הדרייבר קצת עצלן באמת, בדר"כ שהכרטיס בסטוק אני נמנע

מלהתעסק עם הגדרת המאווררים וכ' כי זה לא ממש מעניין אותי כל עוד הטמפרטורה בגדר הנורמל, אבל בכל מקרה

עשיתי הגדרה עצמית של המאוורר בדרייבר הפעם והגדרתי גרף מהירויות ב-TRIXX, הכל טוב ויפה בבדיקת מאמץ

עד שהעלתי קרייסיס, אחרי 15 דקות משחק המאוורר תקוע על 30% למרות שהוא מוגדר לעבוד על 40% בטמפ'

לפי הגרף. הזזתי טיפה את הגרף והמהירות קפצה למה שמוגדר, עשיתי עוד ניסיון, בפעם השניה הכל עבד בסדר עד שיצאתי

מהמשחק, ואז לאחר שהכרטיס התקרר המאוורר נישאר על מהירות גבוהה ממה שצריך להיות בטמפ' שוב.

בקיצור נראה לי שעדיף להישאר עם הדרייבר באוטומט או לנסות תוכנה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח שהחליפו לך..

אם לא מגדירים את ההגדרה הידנית, מתי שהוא הוא מתעצל באמצע המשחק.

ב-TRIXX זה אמור לעבוד או לחילופין תיצור הגדרה בmsi afterburner,תוריד מתחת הגרף את

ה-fan speed update period ל500, צא למסך הראשי, תלחץ על user sefine

בצד ימין של ה-FAN SPEED כדי שהמסגרת תהפוך לירוקה, תלחץ על auto ואז על APPLY ואתה מסודר.

תמיד בmsi afterburner תוודא שהמסגרת ירוקה וה-AUTO דולק(משום מה זה משתחרר מדי פעם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...