עבור לתוכן
 • צור חשבון

EDDIE9

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  40
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  2יום 4ש' 42דק' 54שנ'

דירוג

1 ניטרלי

אודות EDDIE9

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. קניתי דיסק קשיח חיצוני כדי לגבות כל כמה זמן את המחשב. אני מבקש תוכנה שמגדירים לה איזה תיקיות לגבות והיא מסנכרנת בין המחשב לכונן החיצוני באופן אוטומטי ורק את הקבצים שהשתנו. זאת אומרת שאני לא יצטרך כל פעם להעתיק את כל הקבצים מחדש (ולמחוק את הישנים) חשוב לי גם שהסינכרון יהיה רק בכיוון אחד מהמחשב לכונן ולא הפוך, כלומר שאם מחקתי קובץ במחשב הוא ימחק גם בכונן (ולא שהוא יסתנכרן מהכונן למחשב) יש לי וינדוס 10 64 ביט. מישהו מכיר תוכנה שיכולה לעשות את העבודה? תודה רבה
 2. שלום רב. לתדהמתי,נוכחתי היום לדעת שהראוטר שספק האינטרנט נתן לי,מוציא ומשדר גלי (RF(WI FI גם אם מנתקים את ה-WI FI בראוטר. אני אחד מאותם אנשים שעדיין מאמינים שהימצאות ליד ראוטר שמשדר גלי WI FI לא כ"כ בריאה לאדם ולכן,כל לילה אני מכבה את ה-WI FI ברואטר,המנורה של ה-WI FI נכבית ואני שקט.(הראוטר נמצא ליד המיטה של הילד). אבל מה מסתבר,שגם אם אני מכבה את ה-WI FI באמצעות הכפתור המיועד לכך בראוטר,האנטנה של ה-WI FI ממשיכה לשדר עסקים כרגיל ועדיין פולטת קרינה.איך אני יודע?כי השכרתי היום מכשיר שמודד קרינה וגיליתי זאת ממש במקרה . התקשרתי למוקד התמיכה של הספק ושטחתי בפניו את הדברים. הנציג אישר את דברי ואמר לי שאכן כך הוא הדבר,שגם אם מכבים את ה-WI FI באמצעות הכפתור בראוטר,האנטנה ממשיכה לשדר וכפתור הכיבוי נועד רק כדי שאף אחד לא יוכל להתחבר לרשת ה-WI FI של הראוטר. בנוסף אמר הנציג,שזה הראוטר היחידי שהם עובדים איתו ואין מה לעשות בנידון וזו ברירת המחדל שלו ואי אפשר לבטל אותה,לכן הוא הציע לי לקנות ראוטר פרטי שברגע שאני מכבה את ה-WI FI בראוטר,לא רק שהמנורה מתכבה אלא גם האנטנה מפסיקה לשדר. האם למישהו יש המלצה לראוטר כזה ורצוי שכמובן יהיה ראוטר אמין? תודה וסופ"ש נעים.
 3. שלום רב, באיזה פורום אפשר לשאול ולקבל המלצה על מצלמות דרך לרכב? תודה
 4. זהו,שלא מגיע טכנאי,הם פשוט שולחים היום את הראוטר והמתאם לטלפון עם שליח הביתה ואני אמור לחבר ולהחליף בראוטר הקיים.
 5. אגב,איך אני עושה את זה בצורה הכי קלה מבחינה טכנית?
 6. שלום רב. כיום,הדירה שלי מרושתת בצורה כזאת שהקו טלפון הראשי שלי מגיע למזנון בסלון ומשם יוצאים ארבעה כבלים של טלפון לארבעה חדרים בדירה.כל ארבעת הקווים בעצם מחוברים יחדיו ומשורשרים עם הקו טלפון הראשי שמגיע מהארון תקשורת למזנון. בנוסף,הראוטר שלי נמצא במזנון והוא מוזן מקו הטלפון של בזק בשיטת ADSL ומהראוטר יוצאים ארבעה קווים של רשת לארבע נקודות בחדרי הבית. אני מחובר לתשתית של בזק ספק אקספון ולטלפון נייח של בזק. כבלים של יס. אני מעוניין לעבור לטריפל של בזק בינלאומי כי הוא באמת יותר משתלם ואז בעצם להתנתק מהקו הנייח של בזק,אך הבנתי שהם נותנים בטריפל קו טלפון אחד נייח שעובד על האינטרנט והנקודה של קו הטלפון חייבת להיות איפה שהראוטר של בזק בילאומי נמצא שאליו יהיה מחובר מתאם של בזק בינלאומי ולמתאם יהיה מחובר קו הטלפון. השאלה שלי היא-האם אוכל באיזו שהיא צורה לשרשר את כל ארבעת נקודות הטלפון שלי שמתנקזים כולם גם אל האזור שבו הראוטר נמצא ובכך בעצם "להחיות" עוד 4 נקודות טלפון קיימות של הטלפון הנייח? תודה מראש לעוזרים.
 7. שלום רב. רכשתי טאבלט סמסונג מסדרת A T585 מחנות שנותנת אחריות של יבואן מקביל(גטסל). השאלה שלי היא כזאת... ייתכן שבטאבלט הנ"ל אין את האופציה של תאורת המקשים(כפתור הבית וכפתורי המגע מימינו(חזור)ומשמאל לכפתור הבית? למרות שרכשתי את הטאבלט בחנות עם אחריות יבואן מקביל,התקשרתי לתמיכה של סמסונג והם טוענים שאם הייתי קונה טאבלט עם אחריות יבואן רשמי שלהם,היתה לי את האופציה להדליק את התאורה של המקשים הנ"ל.עוד הם טוענים הוא...שבגלל שהטאבלט שלי הוא לא מהיבואן הרשמי,כנראה שהצריבה שאני קיבלתי,אין בה את הפונקציה הזאת בכלל. תכלס,באמת נכנסתי להגדרות של הטאבלט שקניתי ואין בשום מקום את האופציה להפעיל את תאורת המקשים הנ"ל. כשסיפרתי לחנות שקניתי ממנה את הטאבלט את מה שאמרו לי בסמסונג,הוא אמר שהוא לא יכול לעזור לי בנושא ואמר שהוא בדק עוד 2 טאבלטים אצלו ובשניהם אין תאורה ואופציה להפעיל את תאורת מקשי המגע.הוא בדק גם עם המעבדה(גטסל)וגם הם אמרו לו שאין תאורת מקשים בטאבלט הזה. האמת,שהוא גם נתן לי את האופציה להחזיר את הטאבלט ולקבל עליו זיכוי כספי,ככה שהם בסדר. בקיצור,יש למישהו מושג אם אכן יש בכלל בטאבלט הנ"ל תאורה במקשי המגע הנ"ל? אני מאמין שבסמסונג לא שיקרו ואמרו לי את האמת,שיש תאורה,אבל אני רוצה להיות בטוח.
 8. שלום לכולם. אני רוצה לשתף אתכם בקשר לנ"ל במשהו מוזר וחיובי שקרה לי. כמו שהמליצו לי החברים למעלה,לבסוף רכשתי נקודת גישה שהוא בעצם ראוטר של D LINK מדגם DAP1360U. אני מזכיר שוב,שעד היום יש לי ראוטר של בזק מסוג DLINK 6850U בסלון. יש לי דירה בת 4 חדרים ובחדר האחרון בקצה הדירה וגם בחדר לפני שהוא הממ"ד לא היתה קליטה טובה בכלל של ווי פיי מהראוטר בסלון וזאת למרות שבמהלך השנה האחרונה החלפתי 3 ראוטרים בבזק. את הראוטר החדש הנ"ל שקניתי בסה"כ ב-115שח חיברתי לכבל רשת שיוצא מהראוטר שלי בסלון ואשר מגיע לחר האחרון בקצה הדירה שהוא בעצם החדר הכי בעייתי מבחינת קליטת ווי פיי בדירה. כמו שאמר לי אדיר,הכנסתי כתובת SSID וסיסמא זהים לראוטר החדש כמו שיש בראוטר של בזק בסלון וכל מכשיר שאני מחובר איתו בווי פיי מתחבר תמיד לרשת המיטבית ואין שום צורך להתחבר ולהתנתק מרשת אחת לשניה. המשהו המוזר שגיליתי הוא....סתם רציתי לראות עד לאן מגיעה הקליטה של הווי פיי מהראוטר בחדר השינה ואם היא יותר חזקה מהווי פיי של הראוטר של בזק ובעצם ניתקתי את הווי פיי בראוטר של בזק ולא האמנתי למה שראיתי....כל הדירה מרושתת באות עוצמתי של ווי פיי מהראוטר החדש!!!!אין צורך בכלל להפעיל בעיקרון את הווי פיי מהראוטר של בזק. מה שעוד גיליתי הוא,כשהגדרתי את ההגדרות בראוטר החדש שמתי לב שיש שם אופציה שאני יכול לקבוע באיזו עוצמה אני רוצה שהווי פיי ישדר...מ-10% עד 100% וברור שבחרתי ב-100%. ואז מתוך סקרנות נכנסתי להגדרות של הראוטר של בזק ולא מצאתי אופציה כזאת בכלל. מסקנה...יכול להיות שבזק אשר שולטת בגרסה של הראוטרים אשר היא מספקת ללקוחותיה,מורידה מראש את האופציה הזאת אם יש אחת כזאת ולא אני ולא אף אחד יכול לדעת על כך. סתם חומר למחשבה....
 9. הי אדיר ותודה על תשובתך. רק אם תוכל לחדד את תשובתך בקשר למעבר בין הרשתות במידה ואני משתמש בנקודת גישה שמחןבר אליה כבל רשת. אני שוב שואל,במידה והראוטר בסלון ויוצא ממנו כבל רשת לחדר השינה ששם יש קליטת ווי פיי,אך מאוד מזערית...במצב כזה,אם אני עובר עם הסמרטפון מהסלון(ששם הסמרטפון מחובר לרשת של הראוטר)לחדר שינה(ששם יש רשת ווי פיי אחרת שיוצאת מנקודת הגישה)האם הסמרטפון עובר לבד מרשת ווי פיי אחת לשניה מבלי שאצטרך להתחבר ולהתנתק באופן ידני? זה מאוד חשוב לי שלא אצטרך להתעסק עם התחברות והתנתקות מרשת אחת לשניה.
 10. שאלה ל-ROY132.....אם הבנתי אותך נכון,בלינק של ערוץ הקניות שהמחיר הוא 500שח,המוצר מגיע רק עם יחידה אחת ולא 2 יחידות? שאלה ל-ADIR.....הראוטר שלי הוא DLINK 6850U.על איזו נקודת גישה היית ממליץ שתתאים לראוטר שלי? אתה בעצם אומר שאם אתה נגדי עובר בדירה שלך מהסלון לחדר,הסמרטפון שלך עובר באופן אוטמטי לרשת הווי פיי של נקודת הגישה ולהפך וזאת מבלי שתצטרך להתנתק ולהתחבר?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close