תוכן Yossi22 - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Yossi22

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  28
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

הודעות שנפתחו על-ידי Yossi22

 1. בשני מחשבים נייחים ששניהם מריצים 10, אני לא מצליח להתחבר להתקני בלוטות' שמשויכים כבר במחשבים, וגם להסיר אותם מהרשימה אני לא מצליח. מה שעשיתי עד עכשיו זה להריץ את התוכנה CCLEANER + ADVANCED SYSTEM CARE, ניסיתי להפעיל מחדש את ה-SERVICE שנקרא 

  Enable Device Association

  והרצתי את הבדיקה SFC /SCANNOW בחלון CMD וזה גם לא עזר. אשמח לעזרה, תודה

   

  עדכון: זה רושם לי "That didn't work. Make sure your device is still discoverable, then try again"

 2. שנים שאני מדשדש במקום ותקוע בשגרה ובמוכר בתחום של התיקוני מחשבים ואני מעוניין להתקדם, גם מבחינת שכר וגם מבחינת תפקיד. אי שם ב-2008 עשיתי קורס מאוד בסיסי של טכנאי , אין לי שום ידע ברשתות תקשורת וכול מודעה שניה כמעט באולג'ובס דורשים ידע בזה. אז מה הצעד הבא? האם אני צריך לקחת קורס ברשתות או שיהיו מקומות שיקחו אותי למרות שאין לי את הידע הדרוש?

   

  תודה

 3. שמעתי על תופעה שנקראת Shedding, שכביכול מי שעשה את החיסונים לקורונה עלול להשיל את החלבון ספייק שמקבלים מהחיסון, ובכך לגרום לתופעות לוואי של החיסון אצל אנשים שלא התחסנו. לדעתכם זה אפשרי?

 4. תחום האתרים מעניין אותי, זה התחיל מספר "אמא, אבא, בניתי אתר באינטרנט", משם זה המשיך לספר של הוד עמי שקניתי בשם "HTML4 & CSS למפתחי אתרים באינטרנט" ואז נרשמתי לקורס Front End במכללת Svcollege, לא צלחתי את הקורס ועדיין מעניין אותי התחום. אני מנסה ללמוד מידי פעם מהבית לבד דרך Freecodecamp ודרך W3school ועדיין אני לא עקבי. אז איך הכי נכון לעשות את זה?

   

   

   

  תודה

 5. אתמול בעבודה בטעות הורדתי קובץ שהתברר כווירוס כופר ונעל גישה למספר קבצים (פרמטתי את המחשב). מאוחר יותר באותו יום, קיבלתי מייל ממייקרוסופט שזוהתה תוכנת כופר בקבצים שלי בענן One Drive, מסתבר שהייתי מחובר במחשב של העבודה לחשבון מייקרוסופט שלי. ובאמת היו כמה קבצים בענן שניזוקו באותו מצב כמו במחשב של העבודה. השאלה שלי האם וירוס יכול לעבור ממחשב בעבודה למחשב בבית דרך הענן ולגרום להדבקה במחשבים בבית ולהאט אותם או שזה לא הגיוני?

   

  תודה

×
 • צור חדש...