עבור לתוכן
 • צור חשבון

digitalseeker

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,595
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1
 • זמן מחובר

  683יום 13ש' 40שנ'

digitalseeker last won the day on ינואר 29

digitalseeker had the most liked content!

דירוג

13 ניטרלי

אודות digitalseeker

 • דרגה
  Zone Freak
 • יום הולדת 16/01/1987

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. עיקר השיח היה על המערכת ההפעלה החדשה שמביאה שיפורים לקיים בסך הכל. אפשר לראות רשימה פה: https://www.apple.com/ios/ios-13-preview/features/ אפשר לציין לזכותם שבUX הם לא רעים בכלל - הם הוציאו את כפתור הHOME בצורה שנותנת לך להשתמש בכל המסך...אפשר להגיד בצורה יותר בשלה מהאפשרות של ANDROID שנוצר למכשירים ללא כפתור HOME. אפל בסך הכל התחילה תהליך של הפרדה בין מערכות ההפעלה, דבר שהיה צריך לקרות מזמן, אבל סך הכל הם מתקדמים בכיוון הנכון בכל מה שקשור לחווית משתמש. יש פה ושם מעט מוצרים חדשים - אך לא מהפכניים וכמובן מאוד יקרים. (למשל מסך ברזולוציה גבוהה מהמקובל בשוק זה נחמד - אבל לא מעבר)
 2. "ללא ספק יש בקהל הזה אנשים שדעתם היא כמו שציינת, אך בספק אם חלקם היחסי בקהל המצביעים נמוך יותר מאשר, לדוגמה, החלק היחסי במצביעי מרץ/העבודה שחושבים שכל מי שלא מתיישר עם עמדותיהם הוא פשיסט וגזען." מזמין אותך לקרוא פוסטים של חברי הפייסבוק שלי - רוב מצביעי הליכוד שנמצאים אצלי בפייס (ויש הרבה תאמין לי) - פשוט מאמינים בקונספירציה אחת גדולה נגד ביבי. מבחינתם המשטרה תפרה תיקים כי הם מנסים להפיל את השלטון. מבחינתם היועץ המשפטי לממשלה (שמעניין מי בחר בו) שותף לקונספירציה - חלק אומרים שהוא שמאלני, חלק אומרים שהשמאל מחזיק אותו בביצים וחלק אומר גם וגם. מבחינתם בית המשפט מעוניין להפיל את השלטון כי הוא שמאלני. מבחינתם העיתונות בעצמה בולשביקית שמעוניינת להפיל את השלטון (מעניין אם מישהו מהם יודע מה הפירוש של בולשביק בכלל). כמובן - אפשר לראות כל כך הרבה מהלכי שקר שהליכוד מוביל כמו מיתוס העטים של אולמרט - שמצביעי הליכוד פשוט בולעים את זה. אני יכול להגיד שאני לא אנטי ביבי, אני גם לא אנטי ליכוד. אני בעד משהו - בעד שינוי במדיניות פנים. אני בעד שינוי שיטת החינוך - יש צורך במהפכה במשרד החינוך! (ואשתי מורה שלא תטעה). אני בעד שינוי בתחבורה ציבורית - ולא רק תחבורה ציבורית בשבת, אלא ביעילות, באיכות וכו'. אני בעד שינוי בשיוויון בנטל - ולא רק צבא/שירות לאומי - התנאים לסבסוד מעון ? מה לגבי התנאים לסבסוד משכנתה ? התנאים להנחה בארנונה ? -להזכיר שהייתה ממשלה שהתחילה תהליך של "כושר התשכרות". אני בעד התייעלות ממשלתית רוחבית - הגיע הזמן שמשרדי הממשלה/מדינה ישרתו את הציבור ולא ההפך! בקיצור...אני בעדנו! הציבור! הליכוד וביבי היו בראש הקואליציה למעלה מעשור....לצערי הם לא עשו מספיק בכל הנושאים הללו. מעבר לכך שגם בביטחון-מדיני לא נעשה מספיק! ביבי והליכוד לא נבחרים בגלל כל ה"בעד" שציינתי - אלא בגלל שהם "ימין חזק" (ממש), ובעצם משווקים מצג שקר של בטחון-מדיני. בפועל יורים עלינו מעזה 600 רקטות - ולא רק שלא קורה כלום, הם מקבלים מזומנים. בפועל יש טרור עפיפונים - ולא קורה כלום. בפועל - מפלגות הימין האמיתיות (הימין החדש, עוצמה לישראל) - אומרים בפומבי - תבחרו בנו כדי שנאלץ את ביבי להיות ימין, ואם לא תבחרו בנו אתם תקבלו שמאל. אז מדוע אתם מצביעי הליכוד לא בוחרים את מפלגות הימין האמיתיות ? אני יכול להעיד על אימי שחושבת שהמצב מעולה נקודה. זה לא משנה איזה נתון אציג בפניה מהאתר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה - כמו מחירי הדירות, כמו כח הקנייה של מעמד הביניים, והרשימה עוד ארוכה. מבחינתה המצב פשוט מעולה !
 3. רשמת שלחרדים יש יותר מנדטים - אבל לליכוד יש יותר מנדטים....אני טוען שהציבור של הליכוד כן רוצה מעט "שיוויון בנטל".....רק שזה לא ממש מעניין את ביבי. יש ציבור מתגייס שלא מעוניין שחוק גיוס חובה יחול על כלל האזרחים - כולל החרדים ? אני ממש תוהה - אני חי בבועה ? לכל מצביעי ה70 מנדטים (אני סופר בכוונה את כחול לבן ואת הליכוד) - לא מפריע שהחוק מפלה אותם לרעה ? אני מסכים איתך לגבי התגובה שלך לציטוט השלישי שלך - מצביעי הליכוד כמו עדר אחרי נביא שקר מאמינים שכולם שמאלנים...מבחינתם ליברמן שמאלני, כחול לבני שמאלנים, היועץ המשפטי שמאלני, הפרקליטות שמאלנים, המשטרה שמאלנים...והרשימה עוד ארוכה. בעצם כל מי שלא מתיישר עם הליכוד הוא שמאלני בצורה זו או אחרת.
 4. שמתי לב לכמה דברים מוזרים בציבור (בפייסבוק שלי) - 1.כולם (מצביעי ליכוד כמובן) - מאשימים את ליברמן על כך שהוא לא מתפשר - במקום להאשים את ש"ס ויהדות התורה שגם כן לא מתפשרים. (מעבר לעובדה שהחוק הזה עבר קריאה ראשונה בממשלה הקודמת - ופתאום החרדים קמו). 2.כמו אישה מוכה שמצדיקה את בעלה - חלק כה גדול בציבור מקבל את זה שאין צורך לחוקק חוק שמעגן את גיוס החרדים, מבחינתם זה אקסיומה - לעולם לא יהיה חוק שמחייב את החרדים להתגייס, וגם לא צריך. זה לא שהחוק הזה היה שיוויוני - אבל לפחות הוא משהו מחייב....ומבחינתם העיקר שה"ימין" יהיה בשלטון לא משנה על מה מתפשרים. 3.יש למצביעי הליכוד השקפה מאוד צרה, מצד אחד הם טוענים "זה מה שהרוב בחר", או שליברמן מתנגד למה שרוב הציבור בוחר....או בעצם טענות עם הרעיון של רוב מאחוריו. יחד עם זאת, הם שוכחים להסתכל שהרוב האמיתי זה שילוב של הליכוד ביחד עם כחול לבן ? זה לא קצת סותר ? ממשלה של 65 קולות - כאשר לחרדים בכלל לא אכפת ימין או שמאל - לא משקף רוב כלל וכלל....זה יותר כמו ניצחון טכני בזכות/בגלל החרדים. 4.מדהים שביבי, כמו אלוהים שנותן תורה בהר סיני - כל מי שהוא מאשים שמאלני - הופך לשמאלני, כל מי שהוא אומר שתכנן את זה מהתחלה - תיכנן את זה מהתחלה. אני ממש מרגיש כאילו הליכוד נמצא לרגלי הר סיני - ומשה/אלוהים הוא בנימין נתניהו.
 5. סתם מחשבה...הצעה מוזרה...לא יודע למה אני מציע...אבל חשבת אולי להתקשר לתמיכה הטכנית ?
 6. אני משתמש בגיבוי בענן של BACKBLAZE. אני חושש שגיבוי לכונן תמיד חשוף ל2 סכנות - 1.סכנה פיזית - אם יש שריפה או גניבה - במידה והוא יגנב או ינזק ביחד עם המחשב שלי - לא עשיתי כלום. 2.סכנה של וירוס או תוכנת כופר - מפאת חשש שהוא יושפע כאשר הוא מחובר למחשב שלי (במידה והמחשב שלי הושפע). לכן אני לא שולל גיבוי בדיסק חיצוני אך ממליץ בחום על גיבוי בענן. יתכן שיש פתרונות זולים יותר ממה שאני משתמש.
 7. אחת המגבלות של מעבר זה השפה. בין המקומות המומלצים לתנאים סוציאלים טובים זה ללא ספק אירופה ולא ארצות הברית. בדגש על פינלנד, גרמניה, שוויץ, שבדיה,נורווגיה. הבעיה היא השפה - מי מאיתנו יודע גרמנית או שבדית ? אולי אם נלמד ערבית לעומק יהיה לנו קל שם מי יודע.
 8. לי ולאשתי יש מחשב אישי...עם מארזים די גדולים. לכל אחד מאיתנו יש 2 כוננים בגודל 3.5" וכרטיס מסך (לי יש 1080 ולה יש QUADRO4400). הייתי שמח לצמצם נפח בחדר עבודה שלנו - ותהיתי אם יש מארז שיכול להכיל שתי מערכות.
 9. אני הייתי מנסה לבדוק בזק בינלאומי עם חבילת גיימר. אני רואה שיפור מהותי עם חבילת הגיימר בכל מה שקשור לסטרימינג.
 10. היי, אני רוצה לעשות DEPLOYMENT של שני שרתי SQL, במיקומים פיזיים שונים (אחד בארץ ואחד באנגליה). יחד עם זאת אני רוצה שיהיה להם סנכרון מלא באותו DATABASE. אם יש אפשרות שלשני השרתים תהיה את אותה כתובת IP עבור לקוחות (ועוד כתובת BACKEND עבור סנכרון) - זה יהיה מושלם. איזה STEP BY STEP GUIDE אני צריך לחפש ? אשמח לעזרה !
 11. יש לי שרת עם 18 דיסקים קשיחים - כאשר הגדרתי אותם ב9 קבוצות של RAID 1 ואז עשיתי את כולם יחדיו RAID 0 - ע"ע RAID 10. עכשיו, שמתי לב לאחר התקנה שFREENAS יש אפשרות לקבוע RAID שהFREENAS מנהל במקום הבקר. השאלה מה היא הדרך הטובה ביותר ? אשמח לקצת הכוונה.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close