עבור לתוכן
 • צור חשבון

amitdavidi

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  664
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  79יום 2ש' 35דק' 15שנ'

דירוג

3 ניטרלי

אודות amitdavidi

 • דרגה
  Zone Freak
 • יום הולדת 18/09/1992

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. ממליץ מאוד להתרחק מאסוס. לפני פחות משנה קניתי לפטופ גיימינג של אסוס. תוך כמה חודשים הציר של המסך התחיל פשוט לפרק מבפנים את הפלסטיק שמסביב למסך. פניתי לאחריות -- שלחו אותי למעבדה שהם עובדים איתה, נסעתי אליהם והבאתי את הלפטופ. פתאום האדם שמאחורי בתור התערב - יש לו את אותו דגם ואותה בעיה. לפטופ גיימינג, לא דגם מאוד נפוץ. אסוס סירבו להכיר בכך שהבעיה במחשב וגם משכו אותו כמה חודשים, למרות ששילם ותיקנו הבעיה חזרה... השארתי שם את הלפטופ, ואחרי כמה ימים נאמר גם לי תשובה דומה - מבחינתם הבעיה לא באחריות, רוצה לתקן? של 505 ש"ח. זה היה ביולי. שילמתי את הכסף בחוסר ברירה, נאמר לי שהמחשב יהיה מוכן תוך 30 יום. המחשב עדיין אצלם. פעם אחת כבר קראו לי להגיד שסיימו לתקן, רק כשהגעתי ראיתי שהמסך פשוט מודבק בצורה גרועה שתגרום בהמשך ליותר בעיות ונאלצתי להשאיר אותו שם. נשארתי בקשר עם אותו אדם שהיה מאחורי בתור, כנראה שנגיש ביחד תביעה נגדם. בכל מקרה, ממליץ מאוד להתרחק מחברה כזו שלא לוקחת אחריות ומנסה להתחמק ממימוש אחריות.
 2. כמו שכבר אמרו, זה מאוד תלוי ביצרן הNAS. במוצרים של synology אני יודע שאם אתה מוציא את כל הדיסקים ומעביר למכונה אחרת שלהם היא חוזרת לאותו מצב בדיוק, גם בקבצים השמורים וגם ברמת ההגדרות והאפליקציות המותקנות. אני חושב שמה שאתה מתאר אפשרי גם במוצרים של QNAP, לא בטוח בזה. אם תחפש באינטרנט בטח תוכל למצוא. לדעתי synology הכי יתאים לך, הממשק משתמש די פשוט ויש גם "חנות אפליקציות" עם אפליקציות גיבוי שאמורות לגמרי להספיק לך.
 3. לא מכיר ספציפית את הטאבלט הזה, אבל יצא לי כבר להתקין וינדוס על 2 סוגים שונים של טאבלטים. בסך הכל זה מאוד דומה לכל מחשב - רק שהחומרה מולחמת על הלוח והממשק שלך(גם ה"דיסק" הוא בדרך כלל סוג של כרטיס SD מולחם) והממשק קצת יותר בעייתי. אתה צריך 2 או 3 חיבורי USB - עבור DOC עם ההתקנה, מקלדת ואולי עכבר. עם המקלדת נסה להגיע לבחירת מקור לBOOT של הביוס...ומשם תמשיך כמו כל מחשב. הטאץ' כנראה לא יעבוד במהלך ההתקנה. אחרי ההתקנה אם אין דרייברים באתר היצרן נסה להשתמש בפיתרון כמו DriverPack Solution. קח בחשבון - אני לא מכיר ספציפית את הטאבלט שלך, אין שום הבטחה שזה יעבוד ואם משהו יסתבך אתה עלול להתקע עם טאבלט מפורמט ולא שמיש.
 4. בדיסקים קטנים 2.5 (אלה שלא צריכים חיבור נוסף לחשמל) - בWD הם מגיעים מראש עם קונקטור של USB. בחברות אחרות יצא לי לראות שזה פשוט מתאם SATA-USB3. בדיסקים הגדולים עם חיבור לחשמל- החלק שאליו אתה מחבר הוא בעצם מתאם שמחובר לדיסק SATA רגיל, אפשר להוציא אותו בזהירות ולהחליף את הדיסק. כשאתה מחבר דיסק הוא יזהה אותו כדיסק חדש לגמרי ויציע להגדיר ולפרמט אותו(לא עובד כמתאם SATA-USB רגיל). לא ניסיתי מעולם להחליף ככה דיסק לפרמט ולהשתמש בו, אבל יכול להיות שזה יעבוד.
 5. כמו שאמרו לפני, עדיף לך לקנות שרת עם אחריות של 4 שעות. כנראה יעלה קצת יותר, אבל אמין בהרבה ויש לך גב במקרה של תקלות. תחשוב על זה - אם עוד שנה המחשב/שרת מפסיק לעבוד. אם זה PC - סבירות גבוהה יותר שיקרה, ויכול לקחת ימים עד לפתרון(גם יותר אם אין בנאדם טכני שידע לתפעל הכל). אם זה שרת - סבירות נמוכה מאוד שתיהיה בעיה, אם קורה אז מזמינים שירות, תוך 4 שעות מגיע טכנאי עם חלקים מתאימים וכנראה שתוך גג 5 שעות הכל עובד. כמה שווה לך השבתה של העסק לכמה ימים? אם לא מדובר בעסק אלא לשימוש ביתי כלשהו, נראה שפיתרון הפשוט ביותר יהיה לקנות שרת TOWER פשוט יחסית. אולי אפילו מיד שניה ללא אחריות.
 6. מאיפה כל המידע הזה? פורסם רק שהוא יושב באותה חווה. איפה ראית שהוא יושב על איחסון של בנק בינלאומי ומנוהל ע"י העובדים שלהם? בעבודה הקודמת שלי היה לנו שרת שגיבה את המידע של הלקוחות בחווה של נטוויז'ן. מדובר על שרת אחד של חברה קטנה ודלת תקציב, ועדיין היה מדובר על שרת פרטי שלעובדי נטוויז'ן לא הייתה הרשאה לנהל אותו(למרות שהייתה גישה פיזית אליו). כשמדובר על חברה גדולה, הרבה פעמים שוכרים ארונות שלמים ולעובדי החווה אין אפילו את המפתח לארון. השרתים מחוברים בחווה רק לצורך התשתית - קירור וחיבור יציב ואמין לרשת ולחשמל. מעבר לזה שבשרת/סטורג' עצמו יכולה להיות הצפנה שלא תאפשר העתקה של המידע ללא הרשאות גם במקרה של גניבה.
 7. בעיקרון גם דיסקים WD RED זו סדרה שאמורה להיות אמינה מספיק. BLACK ו-GOLD זה בעיקר יותר מהירות...ולא בטוח שזה משתלם אם המחשב לא אמור לעלות מהדיסק הזה. אבל מחזק את התגובה שלפני - כל דיסק יכול לקרוס, ואם יש מידע שחשוב שיישמר צריך לשמור אותו ביותר ממקום אחד.
 8. לא עבר לאלוביץ, אלא מאוחסן בחוות שרתים של בזק בינלאומי. לא ברור אם בכלל ביבי ואלוביץ עצמם מודעים לזה. לא פירטו בכלל איך זה מאוחסן. לצורך העניין, זה גם יכול להיות על שרתים של המדינה בארון נעול שהמדינה שוכרת בחווה ורק לנציגי המדינה יש את המפתח לארון(ועובדי חוות השרתים לא יכולים לגעת בו).
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close