תוכן ALÞHA - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

ALÞHA

צוות האתר לשעבר
 • מספר הודעות

  4,978
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

הודעות שנפתחו על-ידי ALÞHA

 1. שלומות,

  אני מרכיב מפרט שיהווה בסיס לגיימינג סביר + תוכנות אדובי בתקציב הנ"ל. כרגע יותקן במפרט 1080 מזדקן אך בעתיד יוחלף ב 2070 או 3070. אשמח לדעתכם על הרכיבים הנ"ל ואם הייתם משנים משהו בהינתן רמת התקציב.

   

  תודה מראש 🙏

  mifrat.PNG

 2. שוחרר 355.98

  This new GeForce Game Ready driver ensures you'll have the best possible gaming experience in Killing Floor 2. This driver is also aligned with the new flagship gaming GPU for notebooks, the GeForce GTX 980. In addition, this Game Ready driver also includes updated features and functionality for the GameWorks VR software development kit (SDK).

  Game Ready

  Best gaming experience for Killing Floor 2

  New GeForce GPU

  Supports the new GeForce GTX 980 for notebooks, based upon the second-generation architecture

  GameWorks VR Support

  Updated driver support for GameWorks VR SDK, adding notebook support, VR enhancements, and bug fixes. Learn more at developer.nvidia.com/vr.

 3. עושה רושם שבכדי לקבל חוויה יציבה ב GTA עם 10, יש צורך לשנמך לדרייבר מסדרת 353. עם 355.60 אני נתקל בקריסות רנדומליות של המשחק המתבטאות בקפיאה של המשחק או זריקה לדסקטופ עם הודעות סטייל "stopped working" ושות'.

 4. אולי אני ישראלי בלאי, אבל אני באמת שלא מבין על מה התרעומת.

  כשאתם משלמים על הזכות להשתמש בשירותים של גולן כמה עשרות שקלים בחודש (כולה), הגיוני שעל יום שבו הייתם ברובו מושבתים (וגם זה לא באופן מוחלט, הדאטא תפקד עבור לא מעט אנשים) תזוכו בשקלים בודדים. תגידו תודה ותפסו טרמפ עם הזיכוי במכונת זמן הישר למקדונלד'ס, לימים בהם גלידה עלתה רק שקל תשעים.

  ולמי שסלולרי עבורו זה עניין של חיים ומוות, עם התמחורים של היום מוזמן לעשות מנוי "גיבוי" בחברה נוספת ובלתי תלויה (לי לדוגמא יש מנוי בגולן ומנוי ב 9.90 של 012).

 5. נכון לשעה זו, עדיין קטסטרופה. שיחות פועלות לסירוגין, כנ"ל לגבי הדאטא.

  לא נורא, אני סומך על מיכאל שיפרגן לנו ב 15 שנה ב 0 ש"ח, ללא הגבלה, הכל כלול, לרבות דרכון אירופאי ובאגטים (רצוי עם ממרח כבד).

 6. רק לא לשכוח להגדיר במקביל ב Sim Toolkit את ה Roaming Services על National ולבטל את נדידת הנתונים, אחרת עדיין יהיו בעיות.

  אם נעזוב לרגע את בדיקות המהירות בצד, הביצועים של האינטרנט בתשתית של לטעמי מוצלחים יותר מאלו של אורנג' ובנותיה הזולות.

 7. עכשיו הנדידה שקופה לחלוטין, אי אפשר אפילו לבחור ידנית ברשת של (רשת הנדידה). נכון להיום זה לא מפריע לי, אבל בעבר כן הייתי צריך לבחור ברשת כדי לקבל קליטה חזקה ורצופה בכל האזורים.

  אפשרי בהחלט, זה פשוט כרוך בביטול יזום תחילה של הדאטא ורק אז רפרוש עצבני של תפריט בחירת .

 8. היו ימים שהייתי תר אחר פרמוטים ושינויי רג'יסטרי. כיום אני כבר עייף ; רק תגיש לי את זה לשולחן, עם שתי פרוסות גבינה, עמבה, טחינה ירוקה, חמוצים, פלפל חריף, במבה, חצילים קלויים, אבקת אפיה, אבקה סגולה, אבקה בכל צבע (רצוי לבן), שוקולית ופחית קולה, ואני מבסוט.

×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר