עבור לתוכן
 • צור חשבון

Cheif

מומחה
 • מספר הודעות

  7,449
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  5281יום 5ש' 49דק' 43שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי Cheif

 1. זה עלול ליצור בעיה כי יש אתרים שיזהו אותך כגולש מצרפת. יחד עם זאת, לוקח למיקום הגאוגרפי של כתובות IP כמה שבועות להתעדכן כך שבסופו של דבר זה יסתדר. אם יש לך בעיה מיידית, תפנה להוטנט ותבקש כתובת שמזוהה כישראלית.
 2. בסופו של דבר זו החלטה שלך. אין להחלטה הזו משמעות גדולה.
 3. מה שנמכר בארץ הוא V2 והוא זהה לזה שנמכר בחו"ל. הקושחה שלו אינה נעולה ואתה יכול לבצע עדכונים מהאתרים בחו"ל.
 4. כן. וקטורינג היא תכונה של המודם - לא של הנתב.
 5. ההבדל אינו מהותי כך שלא הייתי מתיייחס לכך בדרמטיות גדולה מדי. תבדוק אם יש עדכון לדרייבר של הכרטיס האלחוטי של המחשב.
 6. ככל הנראה לא. ברגע שאתה לקוח שלהם גם בטלפוניה אתה כבןל לציוד שלהם כי פרטי ההתחברות מוטמעים בתוכו.
 7. מול איזה שרת אתה עושה את הבדיקה? תעשה בדיקה מול שרת ישראלי. במקביל, עדכנת את בזב"ל שאתה על תשתית של 200?
 8. אם אתה רוצה פתרון לשוק הסיטונאי של בזק (כמו פרטנר או סלקום) אתה צריך ציוד עם מודם VDSL. רשימה יש כאן - http://www.netcheif.com/Articles/VDSL_Router/VDSL_Router.htm
 9. מדובר בשני מוצרים שונים לגמרי שקשה מאוד להשוות ביניהם - ה-VR400 כולל מודם לרשת בזק ואילו ה-HOTBOX כולל מודם המתאים לרשת HOT.
 10. אני מבין שהפכת את השמצת ה-VR600 בכל שרשור בו הוא מוזכר למקצוע. כבר הערתי לך בעבר, אתה בין הבודדים בין האלפים שמשתמשים ב-VR600 בארץ ובעולם שיש לו בעיה עם הדגם הזה. אני מאמין שיש/היתה אצלך בעיה פרטית. האופן שבו אתה משמיץ את הדגם הזה אינו מכובד ונראה כמו סתם נקמה.
 11. כבר הערתי לך בעבר, אתה בין הבודדים בין האלפים שמשתמשים ב-VR600 בארץ ובעולם שיש לו בעיה עם הדגם הזה. אני מאמין שיש/היתה אצלך בעיה פרטית. האופן שבו אתה משמיץ את הדגם הזה אינו מכובד ונראה כמו סתם נקמה.
 12. מאוד לא מומלץ לבסס רשת כזו עמוסה על WIFI בלבד, במיוחד כשהנתב ממוקם בממ"ד שמגביל מאוד את תפוצת ה-WIFI בבית. כדאי למשוך מהממ"ד כבל רשת למקום מרכזי בבית ולחבר שם נתב/נקודת גישה אלחוטית.
 13. המחבר ב-ALI הוא מאוד מצומצם והזמנה משם גם טומנת בחובה סכנה של החרמה במכס. אם אתה רוצה לרכוש מחו"ל - אמאזון עדיף וגם בארץ יש אופציות טובות. http://www.netcheif.com/Articles/VDSL_Router/VDSL_Router.htm
 14. היכולת האלחוטית של ה-VR400 נחותה מזו של ה-VR600 וגם המפרט הטכני שלו (מעבד וזכרון) נחותים יותר. יחד עם זאת, אם הדרישות שלך מה-VR400 כנתב לא דרמטיות, גם ה-VR400 יתן לך מענה.
 15. LINKSYS כבר למעלה מ-5 שנים לא בבעלות CISCO ועצם זה שאתה חושב כך מראה שהשם דווקא עושה לך את זה. קרא בפוסט הזה - http://www.netcheif.com/blog/?p=7115
 16. התכונות של ה-X6200, במיוחד באלחוט, נחותות מאלה של ה-VR600 אבל אם השם של LINKSYS עושה לך את זה אז זו בהחלט אופציה סבירה. קלות ההפיכה למודם תלויה בדגם שיש לך אבל בכל מקרה מדובר בשינויים שנעשים דרך ממשק ה-WEB שלו ולא במשהו מורכב יותר.
 17. מוצר משולב מודם VDSL ונתב שאני ממליץ עליו הוא ה-VR600 של TP-LINK. לגבי שימוש בכבילה אלטרנטיבית - פרט ל-BSPOT אתה יכול להעביר תקשורת על גבי רשת החשמל אות תשתית של כבלי קואקס (HOT או YES) אם יש לך בבית.
 18. מה זה "כרטיסי אנדרואיד" ומה זה "SIM של אנדרואיד"?
 19. על רגל אחת - תעביר את ה-HOTBOX למצב BRIDGE. במצב הזה הגישה להוטבוקס היר בכתובת 192.168.100.1. עכשיו תחבר את ההובוקס בכבל רשת לכניסת הפWAN של הנתב שלך. תבצע RESET לנתב שלך ותחבר את אחת מיציאות ה-LAN שלו למחשב שלך. תוודא שהמחשב נמצא במצב שהוא מושך כתובת IP באופן אוטומטי מהנתב. כנס לתפריטי הנתב דרך 192.168.1.1 ותבצע הגדרה בסיסית של חיבור WAN (תצורת DYNAMIC IP). בשלב הזה אמור להיות אינטרנט קווי במחשב.
 20. אני מעדיף את ה-VR600 של אותה חברה.
 21. המכשיר שתומך ב-VECTORING הוא המודם ולא הראוטר. מכאן השאלה המתבקשת - מה בדיוק אתה מחפש?
 22. ראוטר הוא מוצר נפוץ הרבה יותר מ-AP ולכן המחיר שלו נמוך יותר. הרעיון לחבר ראוטר אחר לכבל הרשת ולא נקודת גישה הוא מצויין ואני תומך בו - תפעל על פי הפרק האחרון של המדריך הזה והכל ינגן חלק - http://www.netcheif.com/Articles/RouterAsAP/RouterAsAP.htm
 23. מה שכתבת נכון - תתעלם מהתשובה מעלי כי היא משאירה את ה-HOTBOX כנתב וזה לא מה שאתה רוצה. אחרי שלב 4 אתה נכנס לתפריטי הנתב ומגדיר חייגן (חיבור WAN) מסוג DYNAMIC IP ומשם אתה מגדיר את פרמטרי האלחוט שלך. בספר של הנתב תמצא על כך מידע מפורט.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close