תוכן About:blank - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

About:blank

צוות האתר לשעבר
 • מספר הודעות

  8,452
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  28

הודעות שנפתחו על-ידי About:blank

 1. המחירים בארה"ב מוצגים בדרך כלל ללא מיסים נלווים (כי הם משתנים בהתאם למדינה). הייתי מוסיף לסל ומגיע עד לשלב התשלום, בודק כמה מיסים מתווספים, אם בכלל, ומשווה את המחיר הסופי למחיר בארץ כדי להחליט אם זה שווה.

 2. לא יהיה מגבלות על השפה, אבל אני בספק שאתה תוכל לקנות דרך החנות לשוק בארה'ב. כשתגיע למועד התשלום תועבר כנראה לחנות בישראל בכל מקרה לפי כתובת ה-IP שלך.

   

  אני מניח שההפרש במחיר נובע בחלקו גם מעניין המע"מ.

   

  אני לא יודע איזו גרסה של אופיס 365 אתה מחפש, אבל הייתי בודק אצל משווקים בארץ כמו סנטיק. לפעמים המחירים שם נמוכים מהמחיר בחנות של מיקרסופט.

 3. הנה ההוראות בעברית למקרה שזה אולי יעזור.

   

  לפי צילום המסך הרישיון שלך כבר מקושר לחשבון .

  כשתחליף חומרה אם האקטיבציה לא תעבוד אוטומטית תצטרך לפעול לפי ההוראות הנ"ל (שימוש בפותר הבעיות).

 4. ציטוט של nec_000

  זה מחיר של 350 שח כולל משלוח עד הבית, במידה ומע"מ לא יתפסו את החבילה זאת אומרת.

  לחלופין, אתה יכול לבקש מהמוכר באלי מראש, לזייף את מחירו של המעבד שירשום על האריזה, משהו כמו 69.90$ 

  וכך תעקוף את סוגיית המע"מ בקלות רבה.

  עידוד משתמשים לעבור על החוק ולשדל אחרים לעבור על החוק הוא לא רק עבירה על חוקי הפורום, אלא גם עצה גרועה כי עלולות להיות לזה השלכות שלהן המשתמש לא בהכרח מודע.

  שכל אחד יעשה מה שהוא מבין, אבל עדיף לא לפזר המלצות כאלו בפומבי כאילו מדובר באיזה הליך לוגיסטי טכני גרידא.

 5. בתקציב עד 800 ₪ אלה ^ באמת כוננים שייתנו את התמורה הט7בה ביותר בשקלול אמינות/שרידות (כמה אפשר לכתוב לשבבים במסגרת האחריות), ביצועים ומחיר.

 6. אין כאן תשובה חד-משמעית כי זה מאוד סובייקטיבי. בכלל, ארגונומיה היא גישה ולא פיצ'ר. צריך שכל חלקי ומרכיבי סביבת העבודה יתאימו זה לזה.

   

  עכבר אנכי נוח לחלק ופחות לאחרים. כנ"ל לגבי כדור עקיבה, שגם לגביו יש מחקרים שהראו שכדור עקיבה ששולטים עליו עם האגודל לא ממש ארגונומי לעומת כזה שנשלט באמצעות האצבע והאמה (מופעל המון לחץ על מפרק האגודל), אבל יש משתמשים שנשבעים רק לכדור עקיבה מסוג אגודל; ומנגד יש מי שסובלים עם שניהם ועבורם נוח רק עכבר רגיל.

  ובמאמר מוסגר, לעבודה משרדית הפתרון הכי ארגונומי הוא כנראה שימוש בקיצורי מקלדת כי אין צורך להעביר את היד מהמקלדת לעכבר ובחזרה כל הזמן.

   

  מה שאני מנסה להגיד הוא שאתה צריך להתנסות לאורך זמן כדי לקבוע מה יותר מתאים לך (אני לדוגמה עובר כל כמה חודשים מעכבר רגיל לכדור עקיבה ואז בחזרה).

  אתה יכול להתחיל מעכבר אנכי ו/או כדור עקיבה זולים יותר (ולא בהכרח פחות איכותיים). עכברים אנכיים זולים יחסית יש די בשפע, ומבחינת כדור עקיבה אני ממליץ לבדוק את הדגמים של Elecom (שבפעם האחרונה שבדקתי היה אפשר לקנות ישירות מיפן דרך איביי).

  יש גם כדורי עקיבה של Kensington (ה-Expert או ה-Slim blade) ולמטיבי לכת יש את CST.

   

  ואם לוג'יטק, ובתקציב כזה, הייתי מעיף מבט גם על MX Master 2S/3.

  • תודה! 1
 7. לפעמים הבעיה היא בעיתוי (עדכון לא בשל, מתנגש עם עדכון קודם או נכשל על תצורת חומרה מסוים) ואם תמתין היא תיפתר.

  אולי לא, אבל זאת אפשרות.

   

  הרצת את הפקודה DISM כפי שכתבתי אותה? עם המתג RestoreHealth בסוף?

   

  נטסית למחוק את תיקיית SoftwareDistribution?

   

  אם כן ו/או זה לא עוזר.

  תתחיל מהסרה ידנית של כל העדכונים האחרונים. תברר בקטלוג העדכונים איזו גרסת עדכון מחליף העדכון החדש (אם יש כזאת), תחפש גם אותה ותסיר ידנית. אחרי ריסטרט תנסה להתקין ידנית את העדכון האחרון.

  אם כל זה לא עוזר אתה יכול לנסות לתקן את המערכת אבל לא בטוח שזה ישנה משהו. לדעתי כבר כדאי להמתין לעדכון הגדול הקרוב, להמתין שקצת יבשיל ואז לעדכן אליו.

   

  אגב, על איזו גרסה של אתה? 1909?

  התקנת מה-ISO הרשמי?

 8. הייתי ממליץ לחכות כמה ימים ולנסות שוב (אחרי ריסטרט). לפעמים הבעיה היא לא אצל המשתמש.

   

  ואם זה לא עזר אז כדאי להתחיל מהרצת הפקודות 

  sfc /scannow

   

  DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

  הן כנראה לא יפתרו כלום, אבל כדאי להריץ אותן למען הסדר הטוב.

   

  השלב הבא הוא כבר לנקות את תיקיית SoftwareDistribution (יש מידע ברשת) ולנסות שוב (מציע להתחיל מהתקנה ידנית של העדכונים מקטלוג העדכונים).

   

  אבל כפי שאמר נפוליאון, העדכון הגדול הבא של נמצא ממש מעבר לפינה אז אולי כדאי להמתין עד שישוחרר ואז לעדכן אליו ידנית (אחרי המתנה של איזה שבועיים-שלושה ולא מיד כשהוא יוצא).

 9. Optane הוא בעיקר יח"צ. אין בו תועלת ולא תהיה בו תועלת לרוב המשתמשים.

  הוא לא DRAM והוא לא כונן אחסון. הוא משהו באמצע. היתרון שלו על פני DRAM הוא שהוא לא נדיף (ולכן יכול לשמש כזיכרון מטמון אבל לא משמש ככונן אחסון בהגדרה המסורתית) והיתרון שלו על פני הם זמני גישה קצרים יותר (אבל לא כמו RAM).

  השימושים שמרוויחים מפרופיל הביצועים הזה הוא קטן מאוד (ואני לא יכול לחשוב באמת על אף אחד כזה) ובטח לא שימושים של משתמש ממוצע.

  מערכת בלי RAM לא תהיה עד שלא יפותח שבב זיכרון לא נדיף שמהיר לפחות כמו RAM. כרגע זה אפילו לא באופק (השבבים הכי מהירים שיש לנו הם NAND ומכווני הביצועים שבהם מואצים על ידי מטמון DRAM). למרות ההצהרות של , הוא בטח לא הבשורה בתחום.

 10. איזה פורט ניסית להפנות ולא עובד והאם יש תוכנה שמאזינה בו?

  אם סתם עשית בדיקה כללית אז התוצאה תקינה כי אני מניח שאתה לא מחובר ישירות למודם, אלא לנתב כך שאתה נמצא מאחורי מנגנון NAT.

   

  אם הגדרות הפניית הפורטים נראות תקינות (כולל בפיירוול) ועדיין יש בעיות, צור קשר עם 018, תשאל אם אתה מאחורי מנגנון NAT כפול (הנתב שלך נמצא מאחורי שלהם והוא זה שחוסם את הפורטים) ותבקש שיוציאו אותך (חלק מהספקיות עשויות לדרוש תשלום על זה).

 11. זה לא עוד 20GB. כל כונני חצי הטרה הם בנפח של 480GB ב- בגלל הדרך שבה סופרים קילו-בתים. יש כאלה שקוראים לזה על האריזה 512, 500 או 480, אבל בכולם הנפח זהה בפועל.

  כל יהיה טוב באותה מידה לשימושים ביתיים/משרדיים. לא תרגיש שום הבדל.

  ההבדל היחיד הוא באחריות, 5 שנים לעומת 3. האם זה מצדיק תוספת של 70 ₪? אין על זה תשובה חד-משמעית. מכיוון שלא היה לך ממש כוח להתעסק עם אחריות הפעם, הייתי אומר שעבורך האחריות הארוכה יותר לא מצדיקות כנראה את תוספת המחיר.

×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

מסך גיימינג G27QC של GIGABYTE בביקורת: המחיר יגרום לכם לשפשף את העיניים

מסך גיימינג G27QC של GIGABYTE בביקורת: המחיר יגרום לכם לשפשף את העיניים

בביקורת זאת נבחן מסך שולחני עדכני שמתיימר להיות בין המשתלמים ביותר בקטגוריה שלו, עם מספר תכונות מבוקשות מאוד בתג מחיר שפוי לשם שינוי - בואו לגלות האם ניתן לאכול את כל העוגה וגם לשמור עליה שלמה

קרא עוד

אמאזון מעלה הילוך: אלו המבצעים המובילים שצפויים לנו ב-Prime Day 2020

חג הקניות הרשמי של אמאזון סוף כל סוף מגיע לאחר שלל דחיות הקשורות בקורונה - ובחרה הענקית מקווים לגרור התעניינות מוגדלת מבעוד מועד עם הרשימה המסורתית של המבצעים הבולטים שיהיו זמינים עבור הגולשים בעוד ימים ספורים

חדש באתר