תוכן Yaniv Mas - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Yaniv Mas

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  9
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי Yaniv Mas

 1. שיניתי את המסך השלישי לראשי כי לא רציתי שהשני יהיה הראשי. נראה מה יהיה מחר ואחזור לעדכן. תודה.
 2. מסך 2 עם חיבור VGA כן אך אין לו חיבורים נוספים זה מה שיש. מסך שני מחובר דרך חיבור DVI-IN. זה ככה כי המחשב לא יכול לקבל 2 מחשבים חיצוניים מאותו חיבור באופן מפוצל.
 3. אסביר איך זה אצלי, המחשב הנייד שלי הוא מסך 1 ובצד ימין יש לי את המסך 3 והשמאלי זה מסך 2. מסך אחד הוא הברירת מחדל. כל פעם שאני פותח את המסכים הכל עובר למסך 2 (שאינו צג ברירת מחדל). ואציין כאשר אני לא מדליק את המסך 2 אז עדיין כל הדברים שם גם כשמסך 1 ו-3 דלוקים ואני צריך לגרור קודם את כל הדברים ממסך 2 לצגים הדלוקים..
 4. המסך שאליו הכל עובר לא נשאר דלוק אחרון, להיפך, הוא הראשון שאני מכבה. לא משנה מה, כאשר הכל כבוי ואז מדליק, הכל ייפתח תחילה במסך מס' 2.
 5. שלום חברים, חיברתי 2 מסכים חיצוניים למחשב נייד, סך הכל 3 מסכים. מידי סוף יום אני מכבה את המסכים ומוריד את הצג של המחשב הנייד. למחרת אני מרים את הצג של הנייד ומדליק את המסכים ומה שקורה זה שספציפית אחד המסכים (ניד מסך מספר 2) הוא ברירת מחדל זאת אומרת שכל מה שהשארתי פתוח במסך 1 או 3, עובר למסך 2 כאשר מדליק את המסכים ואת מחשב הנייד. כאשר דלוק במהלך היום זה לא משתנה והכל טוב, זה קורה רק בעת הדלקת המסכים וצג המחשב. את המחשב נייד אני לעולם לא מכבה אלא פשוט מוריד את הצג ומרים למחרת. באף מקום לא מצאתי שמסך 2 הוא הראשי.. אשמח לפיתרון.
 6. למסך אחד יש רק VGA וחיבור אוזניות Audio. למסך השני אמנם יש VGA ו-DVI-IN אך אין לי כבל מתאים גם ככה.
 7. תודה. הבעיה היא שאין תמיכה בחיבור HDMI במסכים רק VGA וצריך כבל ממיר VGA to HDMI.
 8. אכן יש לי את החיבור השני שציינת והוא פנוי, אבדוק זאת ואעדכן, יקח קצת זמן כי אם לא אמצא אצלי או אצל חרים אז אצטרך לרכוש. תודה
 9. יש לי מחשב נייד Asus-X556UQ i7-7500U/DDR 16GB WIN10 דגם כרטיס מסך רשום בכותרת. ישנה יציאה אחת של VGA במחשב וקניתי מפצל VGA (2 נקבה 1 זכר). כאשר 2 המסכים מחוברים הם מציגים בתצורת שכפול ולא בתצורת הרחבה כמו שקורה בין מסך המחשב הנייד לבין 2 המסכים החיצוניים. עצם זה שלא ניתן להרחיב שולחן עבודה בין 2 המסכים החיצוניים, מה יכולה להיות הבעיה? עשיתי חיפוש ולא מצאתי תשובה לכך. רבים מציעים לקנות כרטיס מסך ייעודי אולם זה לא פיתרון למחשבים ניידים. תודה לעוזרים.
×
 • צור חדש...