בזמן האחרון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/03/21 בכל האיזורים

 1. לא יודע לומר לך מה צריך, אבל כמות הביש מזל שהיה לך עם המחשב האחרון זה משהו... שאני לא בטוח שנתקלתי בו אי-פעם בחיי. זה נכון, ובגלל זה אני משתדל להזמין מאייבורי מה שיש להם (לרוב כשיש זה אותו מחיר כמו KSP), ומזמין מKSP רק דברים שקיימים רק אצלם, ורק אם זה דברים קטנים שלא נוטים להתקלקל (ואם כן - ההפסד לא גדול). בזמן שהשקעת כדי לטפל בכל הבעיות שהיו לך, שנבעו מזה שאתה נותן לאחרים להרכיב ולשלוח לך מחשב מוכן, היית יכול בקלות ללמוד להרכיב מחשב שלם. אולי תשקול להשקיע את המאמץ פעם אחת וזהו...
  1 point
 2. אם מסתכלים על יחס של השקעה מול הכנסה, אז המפתחים בישראלים יותר מבריקים. הוריזון הכניס 400 מיליון דולר משחק מובייל פשוט כמו Slotomania שפותח בישראל הכניס 150 מיליון דולר (ואם נקח דוגמא לא ישראלית אז יש את קאנדי קראש שהכניס כמעט 6 מליארד דולר) אין לי את המספרים, אבל ברור שהפיתוח של המשחק מובייל היה הרבה הרבה יותר מהיר וזול. ואם כוללים את ההוצאות אז כנראה שהרבה יותר משתלם. שורה תחתונה, יש מעט מאוד חברות שמפתחות משחקי fps עם קמפיין. מדובר בעבודה מאוד קשה ולא כל כך משתלמת כלכלית ביחס לאלטרנטיבות. אז לא מפתיע שבמדינה קטנה כמו שלנו לא נוצרה חברה כזאת.
  1 point
 3. בגלל זה אמרתי משחק fps רציני (אף אחד לא ישחק במשחק שנראה כמו מה ששלחת וסביר להניח שהוא השתמש בהמון דברים שהיו מוכנים כבר ובפועל לא יצר שום דבר חדש). לדוגמא: סייברפאנק 2077 היה בפיתוח 9 שנים (כאשר שלושת השנים הראשונות הפיתוח היה על אש קטנה) ועבדו עליו 500 אנשים במקביל. horizon zero dawn היה בפיתוח 7 שנים. וגם hades שהוא משחק יחסית מאוד פשוט היה בפיתוח בערך 3 שנים עם צוות של 20 אנשים.
  1 point
 4. אני חושב שיש לא מעט חברות גיימינג ישראליות (למשל playtika) אבל נראה לי שכולן מתעסקות במשחקי מובייל. פשוט כי משחקי מובייל הרבה יותר זולים לפיתוח ומכניסים המון כסף (לצערי). לפתח משחק fps רציני יכול לקחת 2-3 שנים של עשרות או מאות אנשים מאוד מוכשרים (ויקרים). יותר משתלם כבר לפתח משחק מובייל מפגר.
  1 point
 5. אני מאוד מקווה שזה נאמר בצחוק, אבל אי אפשר לדעת איתם. לצערי זה עוד החלק הטוב - הנושא של האיבוד אחריות. אני לא רוצה לפרט על החלקים הרעים מצנעת הפרט שלי ושל הנציגים שלהם. מצרף תמונה ששאלתי בנוגע ל-SSD. אני לא רואה מענה אליה, אבל אני מאמין שאם אחפש אחרות, אמצא. יכול להיות אולי שזה היה בעל פה. שאלתי אותם כל כך הרבה פעמים כדי שלא יהיה מצב שיעשו לי טריק בסגנון הזה. כנראה שלא עזר. עכשיו נראה מה הם יעשו. בוא נאמר שזה לא יעבור להם בשתיקה מהצד שלי. עריכה: זה אולי לדיון אחר שצריך לפתוח. אייבורי ו-KSP תמיד היו פחות או יותר שווים מבחינת מחירים וחלקים. באיזה שהוא שלב KSP פתחה פער ואייבורי לקחה צעד אחורה מבחינת מלאי וזה מאוד חבל לי. השירות כשהיה צריך אצל אייבורי תמיד היה טוב. אם היה צריך להחליף מוצר היו מחליפים. אני משתדל לקנות מהם מהשניתן ולא מ-KSP וחבל לי שהם לא יכולים לתת פייט ולאפשר לי לקנות את כל המוצרים מהם.
  1 point
 6. בעיקרון זה לא מומלץ, יכולות להיות הרבה בעיות של חוסר יציבות, כמו גם סיכון לניתוקים פתאומיים.
  1 point
×
 • צור חדש...