עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/11/19 בכל האיזורים

 1. 1 point
  עדכון לתחילת דצמבר 2019 . יש לאחרוה יותר ויותר עדויות שגם איכות השירות של DELL לא ממש מצדיקה את המוניטין שצברה. לאור זאת, החלטתי לא לתת משקל יתר לניידי DELL כבעלי שירות עדיף אשר מקנה להם יתרון לעומת יצרן אחר עם אותם נתונים. היי לכולם. להלן, מספר פרמטרים משמעותיים שכדאי לקחת בחשבון כאשר רוצים להחליט איזה נייד לקנות. לשימושכם ! בבקשה - מה עושה את הנייד לטוב ? א. חומרה טובה. ב. ביצועים טובים בפועל. ג. איכות בניה טובה. ד. זמן סוללה ארוך. ה. משקל נמוך. ו. אחריות טובה ואיכות מתן שירות טובה. ז. מחיר נמוך ככל האפשר. 1. שני הניידים המדוברים, הלנובו E490, שהוא מקבל שירות של IBM ולא CPM כמו רוב ניידי הלנובו הפשוטים, וכמובן ה - Dell, נהנים מאיכות שירות גבוהה ואמינה, שזה בעיני הפרמטר החשוב ביותר כשרוצים נייד לאורך זמן. כי כל נייד יכול להתקלקל, זול כיקר, פשוט כיוקרתי. ואז איכות האחריות וטיב השירות הם קריטיים. 2. לכן, בנוסף לביצועים, איכות מסך, ואפשרויות שידרוג קלות לביצוע ובמחיר זול , שני הניידים האלה עומדים מעל לכל השאר, בטווח המחירים שלהם, מבחינת איכות וטיב האחריות. אז נכון, יש דקים יותר, יפים יותר וכו' וכו', אבל כמכלול של כל השיקולים, כל אחד מהניידים שברשימה שלך נופל בסעיף כזה או אחר. 3. לגבי מעבד I7 לעומת I5 - זה כמעט חסר משמעות בפועל. ה - I7 נבדל מ - I5 בתדר עבודה גבוה יותר, אבל ב - 99 אחוז מהניידים, ובטח ובטח בטווח המחירים שבתקציב שלך, הנייד עצמו שהוא לא מה שנכתב במפרט על הדף, אלא מכלול של בניה וסוללה ומערכת קירור וכו' וכו' , מוריד את הביצועים של המעבד כדי לא לחרוג ממעטפת החום שמוגדרת ע"י היצרן. כך שלמעשה, בפועל, אין הבדל ביצועים בין המעבדים, ולעיתים אף להיפך. עכשיו, בלנובו ישנה מקלדת מעולה, כי זה נייד מסדרת ThinkPad, אתה מוזמן לגגל. אבל היא לא מוארת ( תאורה אחורית ). ב - DELL 5481 המקלדת מוארת, אבל זמן סוללה קצר בלפחות שעה לעומת הלנובו. לכל חברה יש סדרות ותת סדרות של מחשבים ניידים. לדוגמה, לנובו - יש סדרה ביתית, סדרה עסקית וסדרת פרימיום. ה - S340 כמו קודמו ה - S330 משתייך לסדרת הבסיס של היצרן, יעני, הבסיסי ביותר שניתן לייצר מבחינת איכות היצור והרכיבים שבתוכו, ואני משתדל לדבר בשפה מנומסת ..... אז תבין לבד. דגמים יותר נורמליים באותה סדרת בסיס הם S540 ואני אפילו לא יודע אם יש גם S740. כלומר, בגדול, כל סדרה מורכבת משלוש משפחות. כמובן שיש עוד סדרות כמו יוגה וכו'. לענייננו, ה - E490 משתייך לסדרה העסקית, וחולק את הרמה גם של סדרת ה -- ThinkPad שהזכרתי מקודם. בקצה של סדרת ה - ThinkPad ניצב ה - CARBON X1 שנחשב כנייד הטוב ביותר בקטגוריה שלו ( נייד לאנשי עסקים שהם ההיפך מהסטודנטים, וגם עולה בהתאם ). להשוות בין E490 ל - S340 זה כמו להשוות בין פרארי למאזדה. גם השירות שניתן לסדרת ה - S340 שנמנה על משפחת IDEAPAD ניתן ע"י CPM שניתן להגדירו כבין הגרועים בארץ. זאת להבדיל משירות של IBM שנחשב בין הטובים בארץ, לצד זה של Dell. נכון לשנת 2019. הדוגמאות של ניידים הן לצורך המחשה בלבד ברור שהדגמים יתחלפו עם הזמן. מה שלא יתחלף, אלו השיקולים לבחירה נבונה. ב ה צ ל ח ה !
 2. 1 point
  במקום לברבר יותר מדי, תראו מה החיה הזו מסוגלת לעשות: https://www.techspot.com/news/82416-more-ryzen-9-3950x-benchmarks-leak-fire-strike.html the valid multi-core result is better than the 2950X by 26% and only 4.3% behind the i9-9980XE. Single-core results are stunning at 20% and 23% better than the TR 2950X, and 11% and 14% better than the i9-9980XE.
 3. 1 point
  לא יודע אם זה מספיק, אבל באף אחת משלוש ביקורות על הנייד לא היו תלונות על מסך מגע והשימוש בעת. כך שנראה לי שדווקא מה שהכי חשוב לך, הוא בסדר גמור. ומה שלא היו מרוצים ממנו, הרי גם כתבתי כבר. עד כאן, מה שלי יש לומר בעניין. בהצלחה !
 4. 1 point
  תראה. מה שבתכל'ס באתי לומר, זה שאין חיה כזאת - דיסק קשיח בטוח. רוצה להיות בטוח ( לא משנה איזה כונן, קשיח או SSD ) , תדאג לגיבוי. מבחינת הבטוח - כל היצרניות אותו דבר, בטח בסביבה הביתית. אני לא חושב שכדאי להשקיע יותר ב WD BLACK שעדיין נחשב ליותר אמין משאר הכוננים , כי : א' הוא יקר בצורה משמעותית. ב' - הוא מרעיש בצורה משמעותית. ג' - הוא אמין יותר יחסית, לא שאף פעם לא מתקלקל. מה שמביא למסקנה שלא ממש יש הבדל מה תקנה, העיקר לדאוג לאוורור טוב ולחום נמוך של הכונן והכי חשוב - לגבות את החומר החיוני. אהה, מה שכן מומלץ להימנע מכונני 3 טרה. משהו בהם לא אפוי עד הסוף.
 5. 1 point
  בדקתי מהו הסל"ד הכי גבוהה שאני יכול להגיע מבלי שזה יפריע יותר מידי (במקרה שלי סביבות ה70% במARCTIC DUO 34) אחר כך עשיתי בדיקה לטמפרטורה המקסימלית שהמעבד מגיע אליה והגדרתי את העקומה למעלה אחת יותר ממה שיצא (אם אני זוכר נכון 66 או 68 מעלות). עכשיו כשיש קפיצה במעלות המערכת נשארת שקטה. נ.ב. השתמשתי בתוכנות של גיגהבייט שבאות עם הלוח - SIV
 6. 1 point
  טוב אז לאחר בדיקה מעמיקה התברר שמה שהתכוונו בקישור להסבר של חברת VMware וכך גם נזכרתי שפעם ראיתי שההגנה של וינדוס דיפנדר של בידוד ליבה מפריע למכונה וירטואלית ביטלתי את זה ועכשיו זה עובד מצוין מצורף תמונה את מה שבתמונה צריך להפוך ללא זמין
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close