בזמן האחרון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 31/08/19 בכל האיזורים

 1. 1 point
  כי 4K זה מוגזם לכרטיס הזה. תשנמך את הרזולוציה במשחק ל-FHD - 1920x1080. הזה קישור לדיון הקודם -
 2. 1 point
  בזמן שבו לא ברור למה בכלל כדאי לקנות אינטל, אא"כ מדובר בתחביב של זריקת כסף עבור "מותג", למה בכלל לקנות סדרה שלא תחדש שום דבר ממשי חוץ מתוספת במעטפת חום, ועוד מחייבת לקנות לוחות חדשים בגלל תושבת חדשה. זה למצוץ את הדם של הלקוחות ולחייך להם בפנים עם הדם על השיניים...בושה
 3. 1 point
  אני מציע קודם לבדוק מהי גרסת ה-BIOS המותקנת כרגע בלוח. תוריד CPU-Z ותבדוק מהי גרסת ה-BIOS בכרטיסייה Mainboard. לפי זה תדע אם יש בכלל טעם לנסות לעדכן. אם הכונן האופטי שלך קיבל את האות D ב-Windows, זאת לא בהכרח תהיה האות שלו בתכנית השירות EZ Flash. תנסה גם את יתר האותיות שברשימה אם אין לך אינדיקציה איזו אות משויכת לכל כונן. כדי להתקין מהחסן USB נייד, מערכת הקבצים שלו חייבת להיות FAT32 ולא NTFS. תפרמט את החסן ה-USB הנייד למערכת הקבצים FAT32 (אם יש לך עליו מידע, תעתיק אותו זמנית למחשב עד לסיום ניסיון העדכון). את ההחסן עם קובץ העדכון תחבר לאחד משקעי ה-USB שבגב המחשב ולא בחזית המארז/מסך/רכזת USB ותראה אם יש שינוי. אם שום דבר מזה לא עוזר, הייתי פונה לתמיכה של Asus. אולי יש להם את עדכון ה-BIOS בקובץ EXE שאותו תוכל להפעיל מתוך Windows או בפורמט אחר.
 4. 1 point
  אני קניתי את המחשב אתמול ובשימוש סטנדרטי של אינטרנט, וורד, קבצי PDF וכו' מחזיק לי 4 וחצי - 5 שעות על בהירות 60 אחוז עם wifi והגדרות חשמל סטנדרטיות של דל.
 5. 1 point
  כמו שאמרו, גם אני ממליץ להימנע מקניית כונני QLC בשלב זה. ה-XPG 8200 PRO נותן יופי של תמורה למחיר. אני ממליץ לשקול גם את ה-Corsair MP510. , היתרון של האחרון הוא ב-Endurance (ערך TBW של 180GB), נפח הכתיבה המכוסה במסגרת האחריות. זה לא באמת משנה אם השימושיים שלך הם ביתיים/משרדיים רגילים, אבל כן מתחילה להיות לזה משמעות אם אתה עורך וידאו או עושה כל שימוש אחר המערב כתיבה רציפה לכונן בנפחים גדולים. זה או זה, לא תטעה במה שתבחר. רק חשוב להבין שעבור רוב השימושים לא תרגיש בהבדל בין כונן NVMe תקציבי לכזה שהוא טוב יותר, ואפילו לא לעומת כונן SATA. לכן חשוב לדעתי לבחור כונן עם תנאי אחריות טובים ובקר שנחשב אמין לפחות על הנייר (אם מדובר בכונן חדש שלא הצטבר עליו מספיק ניסיון בשטח). ה-Kingston לדוגמה מיועד להיות כונן תקציבי וככזה משתמש בבקרים זולים שהם לא כל כך יעילים ושבבי NAND שהם כנראה לא מאיכות הייצור הגבוהה ביותר לקטגוריה (למרות שהשוק מוצף כיום בשבבי NAND טובים אז כנראה שבעיתוי הנוכחי זה קצת פחות נכון). זה לא אומר שהוא גרוע, רק שלדעתי אם חשובה אמינות (הכל יחסי. אין אף כונן אחסון שחסין מתקלות) והתקציב מאפשר – עדיף להשקיע בכונן קצת איכותי יותר. למעשה, ובהתאם למחיר במועד הקנייה (כי לאחרונה יש כונני NVMe טובים במחירים דומים ואז כבר הייתי הולך על NVMe באמת), לשימושים ביתיים/משרדיים רגילים לא הייתי פוסל כונן SATA אמין כמו 860 EVO או MX500.
 6. 0 points
  מצאתי את הלינק הישן למוצר, אבל הוא כבר לא קיים. כנראה המוכר הפסיק למכור או שחסר לו מלאי.
×
 • צור חדש...

פופולרי עכשיו: למקרה שפספסת

בראש החדשות:

לחשב מסלול מחדש: ייצור השבבים של אינטל סובל מעוד עיכוב – והחברה תשקול סיוע חיצוני

יצרנית השבבים נאלצת להודיע למשקיעים שלה כבר עכשיו על עיכוב של חצי שנה לפחות במעבר אל תהליך ייצור מתקדם של 7 ננומטר - ועל גישה עסקית חדשה שלא תפסול על הסף שימוש בייצור שבבים חיצוני במסגרת חלק מהמוצרים

קרא עוד

באז-זון: כל מה שחם ברשת

חדש באתר