עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 13/08/19 בכל האיזורים

 1. 1 point
  ברור שזה זכותו ,אני פשוט לא מבין את זה. מנסה לבין מה הרציונאל. זה לא הנקודה עם הוא יסבול או לא , אינטל הוא הוא חד וחלק המעבד הנחות. עולה יותר ונותן פחות.
 2. 1 point
  חייב להגיד לך שאני לא מבין אתך. מבקש עזרה ,6 אנשים שונים אומרים לך שממולץ ללכת על AMD , ואתה מתעקש על מפרט עם אינטל.
 3. 1 point
  תמיד יש Trackball, שלדעתי הוא אופציה מומלצת מעוד סיבות (ארגונומיה). האור האדום הוא בסך הכל נורת LED. אין כאן סכנה ישירה לעיניים. עכבר לייזר מודרני לא משתמש בתאורה נראית כלשהי וסביר להניח שזה יפתור את הבעיה כי הגירוי (האור) שכנראה גורם לילד להתעסק עם העכבר יעלם. הלייזר שמשמש בעכברים הוא מסוג Class 1 ואינו מסוכן לאדם. לא הייתי ממליץ להסתכל עליו ישירות לזמן ממושך באופן חוזר ונשנה, אבל אין פה סכנה מוחשית מיידית. אם מדובר בעכבר אלחוטי אז אפשר ברוב המקרים לכבות אותו כשהוא לא בשימוש דרך מתג בתחתית שלו. ואם שום דבר מהנ"ל לא נראה/לא אפשרי, תמיד אפשר לקנות רכזת USB עם מפסק כללי או מפסק לכל שקע ולכבות את השקע שאליו מחובר העכבר בזמן שהוא לא בשימוש.
 4. 1 point
  ומצאת את המקום הטוב ביותר לשאול? לך לרופא.
 5. 1 point
  אין ומעולם לא הוכח שקרינה בלתי מייננת היא מזיקה. כל מי שטוען שהיא מזיקה, ואומר ש"עדיף להיזהר" וכו' - משחק על פופוליזם זול - ולא על עובדות. בדומה למשל להעלאת המהירות המותרת בכבישים... המהירות הנוכחית נקבעה בתקופת קום המדינה (כשמכוניות בקושי הגיעו בכלל ל-90 קמ"ש בלי להתפרק, והבלמים שלהן היו בעשירית מהכוח שיש להם היום) וברור שהיא צריכה לעלות ב-50% לפחות (!), אבל בתקופה של מלחמה בתאונות דרכים (שקורות בגלל סיבות אחרות לגמרי ולא קשורות למהירות), הפוליטיקאי הראשון שינסה לעשות את זה - יקבל על הראש ברגע שתהיה תאונה ראשונה במהירות גבוהה - בגלל שהנהג גלש בפייסבוק בזמן הנהיגה, אבל לאף אחד לא יהיה אכפת מהעובדות... לכן כל מי שיש לו איזושהי אחריות על בריאות הציבור בצורה כזאת או אחרת, מעדיף פשוט להגיד "תיזהרו, זה עלול להיות מסוכן" מאשר להצהיר שאין עם זה שום בעיה. כי למה לו להסתכן בסתם כאב ראש, אפילו אם זה רק בסיכוי של 0.0001% ? הרי מספיק מישהו אחד שיקבל סרטן (שהיה קיים עוד לפני השימוש הרחב בקרינה בלתי מייננת) ומישהו יגיד עליו שהוא "כל היום היה מסתובב עם אוזניות" בשביל ליצור קונספירציות מטופשות של אנשים שינסו לערוף ראשים.
 6. 1 point
  https://support.microsoft.com/he-il/help/4027721/windows-10-help-in-disk-management תיעזר בזה. תעדכן
 7. 1 point
  נכון לעת זאת עדיין אין הוחכה מוחלטת לכך שאיירפודס גורם לסרטן. זאת הבעיה העיקרית.
 8. 1 point
  לעניות דעתי, מבלי לגרוע מתשובתו של QttP , אין מי שיטען זאת, חוץ אולי מהיצרנים עצמם. ברור שמומלץ לא להפריז בשימוש באוזניות האלה, או יותר נכון להמעיט בשימושן כמה שיותר, וזה כאמצעי זהירות נטו. מבחינת לא יועיל - לא יזיק ( להוריד אותן לאחר השימוש ). עדיין, האוזניות פולטות קרינה חלשה משמעותית מהסלולארי עצמו. הבעיה היא, שאת הסלולארי מורידים מהאוזן בסיום השיחה, ואילו את האוזניות משאירים לזמן ארוך. כל הנאמר לעיל, בגדר המלצות, כי אין עדיין מחקר רציני ואובייקטיבי ומהימן כי בעיקר, לא חלף מספיק זמן כדי שיהיה אפשר שיהיה מחקר כזה.
 9. 1 point
  היי נתחיל מהסוף אתה יכול לשים כונן כזה, אבל לא רק כזה ( גם של יצרן אחר ) - https://www.amazon.com/Samsung-MZVLW256HEHP-PM961-256GB-Internal/dp/B06XJ95YVR?th=1 לגבי המחיצות - תעלה תמונות של מנהל דיסקים כדי לא לפגוע בקבצים, חלילה.
 10. 1 point
  אנא ממך, שמור על לשון נקיה ומכובדת .....
 11. 1 point
  לא תמיד. יש ניידים עם סלוט אחד בלבד !
 12. 1 point
  לרוב היצרנים יש כניסה אחורית עם סיסמת מאסטר לביוס נעול. פנה למעבדת היצרן של המחשב שלך ו/או חפש בגוגל סיסמת מאסטר.
 13. 1 point
  יש בהתקנה אופציה לא למחוק קבצים רק לשדרוג. וגם אם לא הכל ישמר בתיקייה Windows.lod בכונן בכל מקרה כדאי לגבות את הקבצים
 14. 1 point
  בנוסף לשאלון, לא עומד בזה מאיזו בחינה? תוכל להפעיל את הTask Manager ולבדוק את השימוש בCPU \ RAM. יכול להיות שהוספה פשוטה של 8GB RAM תוכל לספק את הצרכים שלך. יעזור גם אם תכתוב דגם מלא של המכשיר.
 15. 1 point
  כנסו לסרטון דקה 3:50 יש דרך פשוטה ואמינה לכוון את הזכרונות לרייזן עוד לא ניסיתי אבל מהסרטון זה ממש העתק הדבק
 16. 1 point
  ראשית, כדאי לקחת זיכרון 8X2 בשני המקרים. כך תרוויח עוד כמה אחוזים בביצועים. אההה, מה לבחור ביניהם ? הייתי הולך על רייזן. @plonter - בעמוד של 9500 מקבלים הפניה ל 9400F באתר של אינטל. נא לתקן.
 17. 1 point
  ברוך הבא לפורום. תשובה הכי מוסמכת תקבל מהוט ובזק עצמן. זה תלוי היכן בדיוק הבניין ( במקרה של בזק לפחות ) ובכלל. גם כדאי לבדוק אולי חלילה" הגיע סיב אופטי של סלקום או פרטנר לעיר / שכונה. בקיצור, 4 טלפונים ותהיה חכם יותר.
 18. 1 point
  יש ל-Wera ערכה של 12 מברגים שמיועדת לאלקטרוניקה. חשוב לוודא שיש בה את כל סוגי הראשים והגדלים שצריך, אבל בגדול היא מכסה את כל מה שצריך לפתיחת מחשבים וטלפונים. וכמובן, אחריות לכל החיים (שיש לכל יצרן כלים שמכבד את עצמו). אם מדובר בשימוש מזדמן, הערכה של iFixit נותנת תמורה יפה למחיר. לא הביטים הכי עמידים בעולם, אבל לשימוש מזדמן זה די והותר לדעתי והיא מכסה כל מה שצריך. לשימוש מקצועי או שוטף יותר הייתי הולך על WERA/WIHA.
 19. 1 point
 20. 1 point
  מבחינת המעבד הנ"ל לא תהיה שום בעיה (מניסיון) להריץ 2 אינסטנסים של Ubuntu במקביל.
 21. 1 point
 22. 1 point
  שלא נדע מצרות ! יוזמה ברוכה, חן חן .
 23. 1 point
 24. 1 point
  תוריד ערכת שפה מתאימה לגרסת אופיס שלך (בדוק בקובץ>חשבון>אודות) מפה: https://support.office.com/en-us/article/language-accessory-pack-for-office-82ee1236-0f9a-45ee-9c72-05b026ee809f?ui=en-US&rs=en-US&ad=US אם יש לך גרסת אופיס volume license תצטרך לפנות לסיס אדמין שלכם.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close