עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 14/06/19 בכל האיזורים

 1. 3 points
  אין שום פסול לקנות יד שנייה, ולקנות חומרה כמו מעבדים וזכרונות יד שנייה זה בכלל נפלא כי סימני השחיקה\שימוש בקושי אם בכלל באים לידי ביטוי. הבעיה בארץ זאת לא הסחורה אלא הסחורה האנושית שיש פה אנשים שיסגרו איתך על מחיר בטלפון ושאתם נפגשים ינסו להוריד עוד 20 שקלים, או כאלה שינסו להוריד אפילו יותר םע תירוצים שכחתי שאין לי כסף בארנק ועוד שקרים כאלה ואחרים. או מוכרים שבטוחים שהסחורה שלהם היא זהב טהור ויבקשו מחירים מופקעים. וכל מי שהתיסק בשוק היד שנייה יודע על התחלואים שלו בארץ. המצב ביד השנייה בארץ כל כך מזעזע שאם אני הייתי קונה הייתי מעדיף להזמין מ ebay ולוחות אחרים ולא להתעסק בזוהמה המקומית. הסרטון הזה הערך שלו שהוא מראה מגמה בתעשייה (משהו שהיה ברור ולא צריך בשביל וסרטון), שעוד ועוד חברות עוברות לכיוון של פיתוח משחקים,תוכנות שנהנות ממעבדים מרובי ליבות. רוב הצרכנים לא מחליפים כל שנה - שנתיים מעבד לכן צרכן שכבר שם כסף ויש לו כסף לשדרג מערכת אין הרבה סיבות להמליץ לו על 1600 או 2600, פרט ל place holder ואז הייתי ממליץ ללכת על המעבד הכי זול של amd שמסוגל לעבוד עם הלוח אם. (באופן אירוני אני מתכוון להחליף את ה 7700k ככל הנראה לרייזן מסדרת 3xxx).
 2. 2 points
  לא מדובר עליך ספציפית. כל הדיון הפך להיות סלט של 50 עמודים, שלא מעט ממנו הוא חזרה על אותו דבר מאותו דבר. אני רואה כמעט בכל עמוד. הסתכלתי שוב כדי לוודא ההתנצלות מתקבלת בברכה. אני שוב אומר, אתם לא נזהרים.. כלומר, אני זוכר מראש שעוד לפני שיצא vega היה לך המון מה להגיד על הכרטיסים והיית אופטימי בצורה בלתי רגילה עם הסברים הנדסיים ועם מלל ומלל וכו'.. וזה חוזר לאותו מעגל בעצם. כאשר Navi יצא, נדבר שוב אני מניח. אני גם צופה שאנשים פה יבכו דמעות ש NV יגיעו עם 7NM ויבינו שהופל'ה... אויש.. הפער חזר... ואז ההסברים ההנדסיים שוב יהיו לא רלוונטיים. למה ? כי אנשים יכנסו לביקורת אחת, שתיים, יראו את המספרים ויבינו למי יש יותר גדול. אבל הלוואי ואני טועה ! אני מת להביא רדאון. הלוואי ותהיה לי סיבה טובה. למען הסר ספק - לגבי המעבדים בלבד, אני ביקשתי אישור שכרגע בגלל בירוקרטיה פנימית לא נראה לי שיצא לפועל, לרכוש שילוש של AMD מבוסס ZEN מהסדרה האחרונה. מאחר ובעבודה מאשרים לי החלפה כל כמה שנים, אז אני מנסה את מזלי. אני מניח שאנחנו נקבל רק אינטלים גם בשנים הקרובות אז במצב כזה אני ארכוש ZEN באופן פרטי, אולי המעבדים הבאים בתור ולא הסדרה הקרובה. אפשר לרצות מעבד ZEN גם מבלי לשיר שירים ל AMD ולחזור על עצמכם
 3. 2 points
  יש כימיה נהדרת ביניהם, אני ממש אוהב את הסירטונים עם שילוב של מס' יוטוברים ביחד, וכמובן את סטיב ודרבאור חחח. אגב הינה סירטו מעניין מאדם שמבין בארכיטקטורות, ככל הניראה לא צריכים לזלזל בNAVI וAMD כן בכיוון הנכון, לדעתי 2020 יהיה הרבה יותר תחרותי בכל התחומים.
 4. 1 point
  SATA או NVME ? Crucial MX500 500GB SATA CORSAIR MP510 480GB NVMe
 5. 1 point
  אני לא מבין - אם יש לך סבסוד, קרי מקבל מתנה בחינם, מעבד, אפילו שהוא לא האופציה המועדפת (כרגע) מבחינתך, אתה תוותר עליו ותשים כסף מהכיס על מעבד אחר ?! נותנים לך אינטל בחינם ? ברור שכדאי לקחת אותו. זה לא שהוא מעבד רע בשום צורה שהיא. יתרה על כך, במחיר אפס הוא למעשה המעבד הכי טוב בעולם. משום שהיחס ביצועים למחירו הוא בלתי ניתן לתחרות. אם מגבילים על אינטל, נסה לאשר סבסוד של 9900k.
 6. 1 point
  הבעיה הזו מופיעה אצל עוד אנשים. תראה פה
 7. 1 point
  אל תהיה נאיבי.. הם כרגע גוזרים קופון משמעותי לבעלי המניות. עליות מחירים זה עניין של זמן בהיעדר מענה ראוי מאינטל. מעמ' לעמ' הדיון נהיה ממוחזר ונהיה יותר ויותר שיר הלל ל AMD... אז אני נוטש את הדיון המיותר הזה סופית. יודע שאולי אמרתי את זה קודם, אבל אחזור שיהיו ביקורות של Navi כי זה הפך להיות תקליט שחוזר על עצמו בצורת סרטוני יוטיוב. צ'או
 8. 1 point
  כמובן שלא צריכים לזלזל. אתם צריכים לדעת לסנן קולות רקע עם טיעונים מגוחכים כמו "זה חצי ארכיטקטורה". זה טיעון מפגר במטרה להנמיך את המוצר. כאילו שמוצר 'משופר' לא יהיה טוב אם יבוסס על המוצר שקדם לו. כדי להתחיל להשתלט על מדינה צריכים קודם כל לקחת שליטה על התקשורת. דיי לחכם ברמיזה.
 9. 1 point
  נמחק - כפילות הבאתי את הלינק לאותו סרטון שמעלי, אבל אחרתי אותך בכמה דקות. ממליץ לכולם לצפות בסרטון משום שמלמדים שם קצת על נושא של ארכיטקטורת עיבוד מתמטי/גראפי, איך הדברים עובדים, והכיצד תכנון שונה מניב תכונות שונות של המנוע החישובי. כמו כן ישנה נגיעה בנושא יעילות אנרגטית, משמעותה, מה המוטיבים שדוחפים אותה קדימה וכדומה... דברים ששוחחנו עליהם פה בפורום גם. מעניין ומשכיל - אל תפספסו ! ואכן כדבריך thehwgeek, AMD עבדה על הארכיטקטורה הזו כחצי עשור ועשתה עבודה מרשימה בהחלט. לראיה, 2560 ליבות מנצחות 4096 של הדור היוצא. כפי שהסברנו בשבוע האחרון, 20% עליה בתדר עבודה (המעבר מ 12nm ל- 7nm) אינה יכולה לבדה לייצר כזה שפור. 4096 זה 60% יותר מ- 2560. כאשר מעל לכך AMD טוענת שיש שפור נוסף מסדר גודל של 14% (אני מצאתי 24 בבנצים שהראו, אבל נלך כרגע על הנמוך יותר של AMD והוא רק 14%) ואם כך אזי שמדובר פה בשפור ביצועי של 1.6 כפול 1.14 = 82% לעומת מה שהיה קודם. כאמור 20% עליה בתדר אינם קרובים ל- 82% התוצאה שבסוף. רק שדרוג משמעותי מאד בנצילות ליחידת סיליקון או ליבת מעבד, יכולים להסביר דבר שכזה. הסרטון מפרט חלק מהפרטרים הטכניים שמביאים לכך, לכן חשוב להשכיל ולעבור עליו.
 10. 1 point
  המזגנים של היום עובדים 5- 10 שנים. אולי אם הם מופעלים 24/7 הם יחזיקו 3 שנים.
 11. 1 point
  כי אתה רואה את התמונה בצורה מאוד צרה. מספיק שהסרטון המקורי עזר לבן אדם אחד לדעת שיש לו אופציה שנקראת 1600 שעכשיו היא רלוונטית מתמיד, זה עשה את המטרה. אני בטוח שלא מעט סחבקים יהנו מרכישת 1600 במחירי ריצפה. דבר נוסף זה שעוברים קדימה ( עוד שנייה דור 3000 ) אז השאריות של הדברים הישנים, יכולות להימכר במחירי ריצפה. יש ביקושים לדור החדש, מה שנשאר - נעיף מהמדפים. אז הבונוס הגדול פה, זה לדעת שבגיימינג, המעבד תוך זמן קצר מאוד לא רק סגר פער, הוא גם חצה אותו. מטרת הסרטון היא לא להמליץ על "להישאר בעבר" אלא לתת פיסות מידע מאוד רלוונטיות למי שמעוניין למצוא אותם. מי שמחפש בכוח סיילים, עלול למצוא אותם. מה רע בזה בשביל מי שמחפש מעבד מודרני ? כלום. כמו שזה נראה, זה לא מעבד שמדבר אלייך. אז מדוע 17 תגובות שחוזרות על עצמן.. תתקדם..
 12. 1 point
  שדרוג צריך להגיע מצורך, לא מקריאת ביקורות באינטרנט. טוב שמידע זמין לכל, אבל משתמש צריך לקבל החלטה חכמה רק כשהוא באמת זקוק לה. צורך אמיתי צריך להוליד רצון לשדרוג, לא הייפ וקיימות של ביצועים זמינים תמורת כסף.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close