עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 13/06/19 בכל האיזורים

 1. 3 points
  לא ממש ברור לי התגובות של אנשים למצב הזה... אני קונה מוצר שכולל משלוח. למה אני צריך להתעסק עם ההרכבה שלו. אם הייתם קונים תנור שהיה מגיע בחלקים ונציג היה מדריך אותכם בטלפון איך להרכיב? זה נשמע הגיוני? בשוק הטלויזיות זה אמנם מקובל שיש תשלום נוסף על תליית הטלויזיה על הקיר. אבל אתה יודע את זה במהלך הקניה מה גם שתלייה היא שרות אקסטרה (הרכבת הטלויזיה על המעמד שלו כלולה כבר במחיר). מה קורה עם אחריות? זה ממש לא קשה לתת לחיצה לא נכונה בזמן שהכרטיס קצת בזווית ביחס לסלוט והופ, הקונקטור זהב שלו נשבר. מה קורה במקרה כזה? למה הלקוח צריך לשלם לטכנאי בנפרד כדי שירכיב לו את הכרטיס? הקנייה כוללת משלוח (גם משלוח חינם נחשב לקנייה שכוללת משלוח כי המחיר כבר מגלם את המשלוח). זה לא מעניין אותי איזה חברת משלוח עושה את השילוח או באיזה אריזה זה מגיע. יש לכם אריזה חדשנית שבולמת זעזועים והיא מיוחדת לשילוח של מחשבים? מעולה! תוסיף עוד 10 שקלים למחיר המשלוח וזהו. הלקוח יבחר עם לשלם את המשלוח או לבוא לאסוף בעצמו. את הלקוח לא מעניין את הפרטים המדוייקים של המשלוח. אולי גם תרצה לקחת יותר כסף על המשלוח בגלל שזה מתבצע במשאיות חדשות עם מזגן.... את מי זה מעניין? זה נראה לי קצת התנערות (לא התנערות מאחריות אלא התנערות מלמצוא פתרון סביר). לתת ללקוח להרכיב את החלק זה לא סביר. NEWEGG בארצות הברית שולחים אלפי מחשבים בשנה. DELL שולחים אלפי מחשבים בשנה. איך הם מצאו דרך ופה לא? תפסיקו לתת יד לחלטורה הישראלית. אנחנו קונים מוצר, אנחנו רוצים לקבל אותו כמו שצריך. די לערבב אותנו.
 2. 2 points
  1. כן, אבל עבור המשתמש הביתי/משרדי הממוצע רק על הנייר כפי שכבר דנו כאן בדיון (ראה כמה הודעות למעלה). הפרש הזמנים בטעינת מערכת ההפעלה, התקנת תוכנות וטעינת משחקים עומד על חלקיקי שניות עד שניות בודדות אפילו בין כונן ה-NVMe הטוב ביותר לכונן SATA מהדרג הנמוך (כגון Sandisk Pro, Crucial BX500 ומקביליהם). 2. בגדול, צריכת החשמל של כונני SATA נמוכה יותר. גם כי הבקרים יעילים יותר וגם בזכות ניהול האנרגיה של הפרוטוקול (שיש לו למעשה רק שני מצבים: פעיל וכבוי). כונן NVMe מחובר למעבד דרך אפיקי PCIe וניהול האנרגיה כאן מורכב יותר (APST). בפשטות (וזה לא לגמרי מדויק) זה דומה לכרטיסים גרפיים. יש מספר מצבי ניהול אנרגיה וכשאין צורך במלוא הביצועים הכונן יכול להשתמש רק בחלק מרוחב הפס (ארבעה אפיקי PCIe) וככה גם חוסך באנרגיה. אולם, יש לזה מחיר בדמות עכבה מסוימת כשהוא צריך לעבור בין מצב חסכון באנרגיה נמוך יותר לגבוה יותר. אבל כל זה לא ממש משנה למעט מקרים חריגים וגם אז רק כשמדובר בלפטופ. 3. תלוי בדגם. ברוב הדגמים מדובר על ערך Endurance (נפח הכתיבה המרבי שעליו מצהיר היצרן) שווה. יוצאים מן הכלל הם כונני דור ה-QLC הראשון שלהם נפח כתיבה מוצהר נמוך מזה של כונני SATA טובים. אבל כל זה לא ממש רלוונטי למשתמש הביתי שממילא ירצה כנראה להחליף את הכונן/יחלפו 5 שנות האחריות לפני שבכלל יתקרב לנפח כתיבה של 100 עד 200 טרה-בתים על הכונן. אם אתה מתכוון לזמן ממוצע בין תקלות (כלומר מי מתקלקל פחות), אז זה שוב תלוי בדגם. בגדול אותה רמת אמינות כי כולם (רובם) משתמשים באותם שבבי NAND, למעט דגמים/בקרים מסוימים שאולי ידועים כבעייתיים או כונני מדבקה סיניים. על כונני הדור הראשון של ה-QLC עוד אין מספיק נתונים כי הם חדשים בשוק, לא עבר מספיק זמן והאימוץ שלהם לא נרחב מספיק בשביל לקבוע דפוסי אמינות לאורך זמן.
 3. 2 points
  לצורך התואר היא לא תצטרך לא visual studio ולא matlab ברוב האוניברסיטאות מתחילים עם מבאו למדעי המחשב , תכנות מונחה עצמים מערכות הפעלה זה בד''כ שפות C,C++ ו POSIX או גרסה של לינוקס לפעמים מתחילים עם JAVA או python הנקודה שיש סביבות פיתוח למק ולא תהיה שום בעיה לגבי מתמטיקה: בחוג למתמטיקה הרוב המוחלט זה הוכחות או לוודא שהפתרון/גבול וכו... קיים (או לא קיים) גם בקורסים של אלגברה ליניארית 1/2 ואז מודרנית אין צורך במטלב או כל תוכנה אחרת המטרה היא לא לטחון מספרים אלה להבין את הנושא לגבי סטיסטיקה: לרוב זה שפת R ולמק יש סביב תפיתוח לזה
 4. 1 point
  שלום לך מה קודם למה ? גימינג או פוטושופ ?
 5. 1 point
  אני לא יודע מה זה משמעותי עבורך, לשלם 480 שקלים לאחד או לשלם 780 שקלים לשני בשביל פחות מ-15% הבדל ביצועים לרוב זה לא משמעותי.
 6. 1 point
  מהירות הזיכרון בביוס המחודש של GBT מופיעה As is DDR לא לקפוץ כל כך מהר בהתלהבות כן... זה מעבד ZEN+, הוא לא יודע מה זה זיכרון במהירויות כאלה
 7. 1 point
  אם המערכת מעודכנת ושום דבר לא עוזר, תנסה להגדיר את מקלדת השפה לאנגלית ראשונה ואת העברית שנייה. כלומר האנגלית תהיה דיפולט וכך כשהמשחק יטען הוא יהיה באנגלית, אם זה עוזר במשהו
 8. 1 point
  כמה דברים מעניינים שמצאתי במנואלים של הלוחות החדשים של גיגבייט: 3200G עם זיכרון של 4266+: כניראה RYZEN 3 עתידי עם 4 ליבות שכבר צץ ברשת- הפעם רואים שעשו לו OC ל4.7GHZ בתוכנה: 100-000000033-02 ES?
 9. 1 point
  ל AMD היה פעם בדרייבר דבר שנקרא - flip queue size, שלמיטב הבנתי היום כבר לא קיים. מאחר ואין לי כרטיס AMD אז אין לי איך לבדוק בוודאות. האינטרנט אומר שזה משהו שהסירו מהדרייבר ובמידה ורוצים לשנות ערכים של האופציה הזו - רק דרך הרג'יסטרי. הדבר היה והוסר, לכן אפשרי שזה היה פתרון לא טוב, או לא רלוונטי - והיום הפתרון "החדש" של AMD זה שינוי דומה בואריאציה אחרת.. משהו מוצלח יותר. העניין הוא שהפתרון של NV - לא הוסר, והוא באמת קיים כבר המון זמן ברמת דרייבר. האם זה פתרון שעובד ? יש כאלה שאומרים שכן, יש כאלה שלא. לכן זה תלוי משחק\פר מקרה\פר חומרה. 1. צריך לחכות ולראות את הפתרון החדש שהכריזה עליו AMD. 2. נראה קצת מופרך ש NV יגידו שיש להם פתרון דומה כבר עשור ובפועל יהיה מדובר באיזה טריק או התנגחות. אלו חברות רציניות. אגב מקריאה מהירה של הכתבה, אין שם התנגחות. הם ציינו מה שהם ציינו. אם מדובר בבלוף, אפשרי בקלות לגלות אותו במידה ויש לך כרטיס של NV, אפשר פשוט לבדוק לבד ו\או לחכות ולראות את התוצאות של הרדאונים החדשים. נ.ב - יש לך כפתור עריכה.. אתה יכול לשים שני לינקים ושתי ידיעות באותה תגובה..
 10. 1 point
 11. 1 point
  רוב האנשים יצליחו להתמודד עם התקנה של כרטיס מסך לאחר קצת הדרכה בעוד שלכל האנשים (כולל המנוסים ביותר) לא יהיה נעים להתמודד עם סלוט pci-e שבור ולכן לדעתי הגישה של החנות נכונה. צריך כמובן ליידע את הלקוח מראש. TMS - ניסיתם משהו בסגנון instapak? ראיתי שבארה"ב הרבה חברות שמוכרות מחשבים משתמשות בזה בהצלחה.
 12. 1 point
  איך אני מת על אכולי השנאה והכעס האלה שרע להם בחיים, והם אפילו לא טורחים לפתוח יוזר. רק באים לטפטף רעל בשניים שלוש דיונים וללכת. תהיה חזק.. אתה צריך את זה..
 13. 1 point
  זוכרים שטענתי שAMD יתמכו בPBO/XFR חדשים שיתנו הפעם גם תוספת לתדר המקסימאלי? אז הינה במאמר של GURU3D זה אושר! עד 200MHZ תוספת, וב3950X זה אומר עד 4.9GHZ בוסט! WOW זה הולך להעניק להם את כל קהל הADOBE שהיה שייך עד עכשיו ל9900K(אפילו על פני X299 לפעמים).
 14. 1 point
  ליאור בוקר אור, אם כבר אז כבר, נשמח מאד אם תוכל להרחיב את הכתבה, ולבצע (גם) השוואה ראש בראש של הקירור הזה, אל מול הקירור הבא: https://antec.com/product/cooling/c400.php https://antec.com/documents/product/cooling-C400_flyer_EN_181217-compressed.pdf https://ksp.co.il/?uin=36841&select=.1066..39..182. מדובר בקירור מקביל/דומה של antec העולה רק 130 שח, מגיע במידות מאוורר (120mm), גודל גוף קירור, ומשקל דומים. ייצא לי לרכוש את ה- antec האמור לפני כחודשיים לערך לאחר סקר שוק בנדון, והנני מרוצה ממנו. הייתי שמח מאד לדעת האם ישנם פערי ביצועים בינהם, ואם כן לטובת מי ? או במילים אחרות, האם ה- arctic 34 מצדיק את תוספת ה- 20 ש"ח שהוא מבקש (150 במקום 130 ש"ח) לעומת ה- antec המוזכר ? בתודה רבה מראש על שירותך לקהילה כמו תמיד לקט תמונות של ה- antec c400:
 15. -1 points
  כל בן אדם עם IQ מעל 75 יכול להרכיב כרטיס מסך עם הדרכה בלי קשר עם הוא יודע מחשבים או לא תלונה די קטנונית לדעתי וזה רעיון טוב שהמחשב נשלח ללא כרטיס מסך מורכב
 16. -1 points
  לא הבנתי מה לא הבנת ....
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close