עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/06/19 בכל האיזורים

 1. 2 points
  האמת? קצת הזוי לי. לפחות שיהיה DISCLAIMER כלשהו בדף המוצר.
 2. 2 points
  חובה אבל חובה ליידע את הלקוח לגבי זה!!! אליך התקשרו ווידאו שזה סבבה. לקוח שהזמין מחשב מורכב עם מערכת הפעלה מצפה לחבר אותו לחשמל ולהתחיל לעבוד. תתנקו רגע מהקטע שכולנו אנשים טכניים פה וקטן עלינו חלק מהדברים. לא היה לי מושג בכלל ש TMS עובדים ככה. מה אפשר להגיד על זה? ואני שורץ וקורא פה בפורום. חובה ליידע את הלקוח לגבי זה. לא כל הלקוחות הם אנשים טכניים. כמו שאמרתי ייקחו את המחשב בחזרה שירכיבו את זה שם.
 3. 2 points
  ענינו ללקוח בטלפון אחרי זה ענינו ללקוח בדף פייס, עכשיו נשמח לענות גם פה חלק מכרטיס מסך הינם כבדים, מדובר בכרטיסי מסך מסדרה 1060 +. במהלך ההובלה בעבר נתקלנו במקרים שמשלוח מקבל זעזוע ודבר היחד מחזקי את הכרטיס מסך במקום זה סלוט דק של PCI+E. כרטיס מסך היה תולש את הסלוט ועל הדרך פוגע ברכיבים פנימים של מערכת , אחרי עשרות מקרים זה נמאס ( ללא קשר עם איזהו חברת משלוחים עבדנו) לפני 5 שנים התחלנו לשלוח על מחשב עם כרטיס מסך כבר מפורק ממערכת אחרי תהליך של בדיקות. מאז אני יכול להגיד שנשלחו מעל עשרות אלפי מחשבים ללא שום נזק רוב הלוקוחות שקונים מחשבים כבדים יש להם ידע בסיסי בחומרה או רצון ללמוד דברים חדשים בחומרה, אנו גם יודעים להסביר (אם צריך גם קרוב לשעה ) איך להרכיב את הכרטיס מסך. יכול להיעד שמעשרות אלפי לקוחות פחות מ 5 אנשים לא הצליחו לעשות לבד (גם לזה יש פתרון) אוספים מחשב בחזרה, מרכיבים כרטיס מסך מפוצצים את המחשב בפצפצים ושולחים בחזרה לקוח שיזמין מעכרת SLI - כמובן שלא נשלח כרטיסים מורכבים:) יש לנו פתרון לכל לקוח חברות שהזמינו עשרות מחשבים על כרטיסי מסך 2060/2070/2080 וכו גם בדור הקודם , כן קיבלו את זה בנפרד הרכיבו לבד. נ.ב. מחשב שלא הורכב עד הסוף ולא עבר בדיקות? טועת שלך. הורכב עבר בדיקות ואז פרקנו למשלוח. אנו חברה מקצועית מאד שדואגת לספק את המחשב ללקוח בצורה תקינה במיותר וגם על הדרך ללמד אותו משהו חדש עם צריך ( להרכיב כרטיס מסך) אני לא מכיר סבתאות/פנסיונרים בנות/בני 70 + שקונות מערכת עם RTX 2070 ואז מסתכות/מסתבכים להרכיב:) כל מי שקונה מחשב רציני או יודע להרכיב כרטיס מסך, או ימשח ללמוד איך להרכיב כרטיס מסך. לא היה לנו ב 5 שנים אף לקוח שגרם נזק למערכת בעת הרכבת כרטיס מסך.
 4. 2 points
  ה3950X הולך להימכר כלחמניות חמות, אל תישכחו ש9900K בהתחלה שלא היה מלאי נימכר בקלות גם מעל 800$! עכשיו עם הPBO החדש שמאפשר תוספת של עד 200MHZ לתדר המקסימאלי- המעבד הנ"ל הולך להגיע עד 4.9GHZ בתור תדר מקסימאלי וזה מתורגם לסביב ה5.6GHZ במונחי אינטל, לכן אפילו שאין צורך בכמות הליבות הנ"ל- בכל זאת זה הולך ליהיות המעבד המהיר ביותר לגיימינג! בחיי - איזה תקופה מדהימה להיות בה, כל השוק היתהפך ואינטל באמת עשו במכנסיים, הם מאבדים את היוקרה האחרונה שנישארה להם, עכשיו הם פשוט מוצר חימום לחורף במחיר יקר עם ביצועים ירודים- ממש כמו ימי FX 9590, KARMA IS A BITCH! שימו לב שאפילו ה3600 הזול עוקף את ביצועי הST של 9900K:
 5. 1 point
  צודק. אני מפספס. קורה. מקווה שיסתדר בהקדם. כלומר לאלה שעדיין יש בעיות. ובקשר לאתר הקוטרים - זה היה בהומור. היה .....
 6. 1 point
  לא הבנתי מדוע הם צריכים להוריד את המחיר ? תסביר את עצמך... הם כרגע (כל עוד לא הוכח אחרת) חזקים מ 2070 וזולים ממנו. כמו כן מציגים תכונות נוספות עדיפות על פני ה- RT , (שמביא 2070 רק על הנייר כמדגים טכנולוגיות יותר מאשר משהו שימושי ממשי) כמו inputlag ושפור תמונה ללא מחיר ביצועי. הם אפילו די עקצו את נוידיאה בנושא הזה ובצדק. אמרו להם תביאו טכנולוגיות חדשות בשמחה אבל מבלי להוריד את הביצועים לרצפה. בזה הם צודקים.
 7. 1 point
  פעם ראשונה שאני שומע על זה. זכור לי כרטיס כבר מותקן על גבי המחשב שהמלצתי לחבר. אבל זה כנראה זה היה מלפני יותר מ-5 שנים. בכל מקרה עדיף שיהיה רשום באתר.
 8. 1 point
  אגב גם אם הוא לא מהיר ב- 5% מ 2070 אלא רק שווה ערך ביצועי, זה מכובד (מאד). זה מציב אותו ברמה של כרטיסים חזקים בשוק - ראינו בגרף שתליתי מעלה. 2080 לא הרבה לפניהם, ו- 2080ti לא שווה מחיר של פי 3 ממנו, בשביל עוד 40% FPS. Jay בסקירתו טען, שרוב רובו המכריע של שוק רוכשי מאיצים גראפיים ממורכז בטווח שבין 200 ל- 500$. אלו שקונים את הכרטיסים ב- 800 או 1200$ הם בשוליים לחלוטין. יתרה על כך Jay הסביר, שהרוב בכלל קונה כרטיסים יותר לכוון 200$ אם לדייק, ולכן ה- navi החדש מכוון בהיבט הזה גבוה מדי. לפיכך הוא צופה אוטוטו השקה של navi מוקטן וזול שיפגע ב- sweet spot.
 9. 1 point
  איזה עקיצה דפקו לNV לגבי נפילת ביצועים לצורך פיצ'ר חדש חחח.
 10. 1 point
  או קיי. אז ככה - עברתי על הלינק. זה די תואם את הסרטון שבקישור. כלומר, הנייד שאתה שואל עליו - * מגיע עם מקלדת מוארת. * תחושה "שטוחה" בהקלדה ( אופייני לניידים לא יקרים ) * סורק טביעות אצבע * מסך מט * מגיע עם עט סטילוס * ללא כניסת כבל רשת * זמן סוללה קצר - לא יותר משלוש וחצי שעות. בסה"כ, נייד לא רע, בהתחשב במחיר. מאוד תלוי מה מתכוונים לעשות איתו.
 11. 1 point
  זה העניין, שאין כאן. הנייד לא בא עם כניסת רשת. מנגד, התקשורת האלחוטית דווקא בסדר גמור. הנה, תראה במפרט הטכני - https://www.lenovo.com/ca/en/laptops/ideapad/ideapad-flex-series/Lenovo-ideapad-FLEX-6-14IKB/p/88IP8FX0980 וכאן, בסקירה - https://www.youtube.com/watch?v=ZMbJ6mpi4WI כך את הנאמר בערבון מוגבל, כי לא ידוע הדגם המדוייק שאתה מכוון אליו.
 12. 1 point
  בתור זה שמתהדר בהיותו בוגר (ועשיר, חכם, מצליח, נביא, אור לגויים, מחייה המתים ועוד שלל תשבוחות עצמיות), אתה בפירוש לא מפספס שום הזדמנות להפגין ילדותיות קטנונית. ברכות לך.
 13. 1 point
  היי המעבד נמצא בין 8250 לבין 8550 של אינטל, כשהוא יותר קרוב ל = 8550. העניין הוא כמובן המכלול עצמו, שזה הנייד. אז הנייד הוא ככה לו באמצע, לא לכאן ולא לשם.
 14. 1 point
  מבין את הלקוח. מבין את החנות. נראה לי כמקרה שחבל לשרוף עליו דיון. החנות נותנת מענה מעבר לסביר ( פייסבוק, טלפון, באתר.. ) ואין פה התנערות או חוסר כבוד מצד הלקוח ולא מצד החנות. העיקר שלילד יהיה פתרון. אחלה כרטיס, שיהנה.
 15. 1 point
 16. 1 point
  ברור שלשדרג את כמות הזיכרון ל - 16 גיגה. ללימודים שלך זה הכי קריטי. אם לא היו גובים סכומים אסטרונומיים על שידרוגים, הייתי ממליץ אפילו 32 גיגה. אבל מבין שתי האופציות - ברור שזיכרון.
 17. 1 point
  אם זה מה ש-AMD הולכים להוציא מ-NAVI והמצגת היא התרחיש הכי טוב מבחינת הביצועים שלו המצב פקקטה. עוד שידור חוזר של כל השקה שהייתה להם לאחרונה. משווים ביצועים עבור מוצר שיצא שנה לפני ולשם כך משתמשים תהליך ייצור מתקדם בהרבה שנותן להם המון יתרונות out of the box. לכל מי שקיווה ש-NAVI יביא שינוי בתמונת השוק שישכח מזה. אולי עוד שנה וחצי שנתיים הכרטיסים האלו יתחילו להיות "מציאה" כמו VEGA56 כיום. יקח להם הרבה זמן "להשתבח". הפער בין חטיבת ה-CPU ל-GPU של AMD רק הולך מתרחב. אותי אישית זה כלל לא מפתיע.
 18. 1 point
  תהיות מעניינות שעולות עתה אחרי שכל הליין של המעבדים נחשף בפנינו וגם התדרים שמרמזים, אודות מה נוכל ככל הנראה להשיג אחרי המהרת המעבדים היותר נמוכים בליין. ערכים שנרמזים לנו בעצם מהערכים של הסדרות הגבוהות (בדיפולט שלהם). אני צופה שהמעבדים הזולים (6 ליבות ו- 8, אלו שעולים בהתאמה 199$ ו- 329$), יצליחו להגיע עד 4.6ghz . זו הערכתי השמרנית נכון לעכשיו. *אם יצליחו גבוה יותר דיינו. תהיה ראשונה שעולה לי, מה יהיה נתח השוק של אינטל לעומת AMD מיולי ואליך ? אנו הרי כבר יודעים שבשנה האחרונה ריזן סדרה 2000 הצליח (במגזר הפרטי), להביא למצב של כשני שליש נתח שוק ל- AMD לעומת רק שליש סדר גודל לאינטל. זו סנסציה רבתי, לא היה מצב כזה מאז שנות 90 העליזות ודור ה- athlon k7, וגם אז לא בטוח שזה הגיע עד לכך. אז מה יעשה דור 3000 לנתח השוק הלאה, כאשר וככל שאנו מודעים לו, אינטל עם דור 9 תקועה עד 2020 ואינה הולכת להציג משהו חדש עד אז. ולא, ה- 9900ks זה לא משהו חדש - זה 9900k מומהר. להערכתי הזהירה כרגע לאינטל לא תהיה כל ברירה שהיא: היתרון שהיה לה ואותו סחטה עד הקצה, והוא ביצועי ליבה בודדת - נמחק ונרמס עד דק. המעבד של AMD לא רק שמשתווה אליו, אלא כנראה בשל ה- IPC המשופר אפילו מאפיל עליו (גם אם זה רק בנקודות). AMD פורצת קדימה בכמות הליבות בתמורה למחיר ומשחזרת הלכה למעשה את ההצלחה הענקית של ריזן דור ראשון, שהכפיל אז ב- 2017 את מספר הליבות שהיו בשוק מ- 4 ל- 8, ועושה זאת הפעם בהכפלה מ- 8 ל- 16. בכלל, רק ל- AMD יש 16 ליבות (שזה פי 2 מלאינטל הכי גדול שיש בסגמנט). אינני רואה סיטואציה שאינטל יכולה לחמוק ממנה זולת להוריד את מחירי מעבדיה ודרמטית אם היא רוצה למכור משהו לפרטיים. ה- 9900k שלהם מתחרה עכשיו על ליבו של הצרכן המתקדם אל מול 3800x שעולה רק 399$. יש שיחמירו ויגידו, שהתחרות היא בכלל מול ה- 3700x ב- 329$ .... תלוי עד כמה הוא יהיה בר המהרה בכדי לסגור פערים. יש גם את העניין הזה שהריזנים מגיעים עם קירור בקופסא, מה שהצד של אינטל מחייב עוד הוצאה כספית נוספת ובמקרה של 9900k זה בכלל קירור מים... אחרת הוא עולה באש. בואו לא נשכח את הבעיות אבטחה ופרצות שהתגלו בארכיטקטורה הישנה של אינטל, ארכיטקטורה שנמשכת מ- 2009 למי שצריך תזכורת ולכן לא ידעו עליה אז. זוהי סוגיה שטופלה היטב בריזן המודרני יותר בלא מעט שנים, הוא הרי נולד ב- 2017 וצעיר בכמעט עשור. הסייבר היה כבר אקטואלי כשהו נולד, זה יתרון לא מועט שעומד לזכותו. אינטל אכן בברוך, על זה אין ויכוח, הדעה הזו חוצה גלובוס מכל קצוות הסוקרים ולא צריך להרחיק לכת ברשת כדי להבין את התמונה. נובע מכך שהדבר ישפיע עוד יותר על נתחי השוק (בסקטור הפרטי) הלא פשוטים מבחינתה של אינטל כבר היום. להערכתי המאד זהירה בשלב זה, AMD תחצה לראשונה את רף ה- 75-80% ברבעון האחרון של השנה 2019, וזו לפחות הזדמנות שתעמוד לה (זמנית) עד שאינטל תגיב איפה שהוא ב- 2020 (לא ידוע מתי), יתכן עם המענה המחודש פרי מוחו של ג'ים קלר, אשר עובד באינטל מאז 2017 והוא ה- master mind שמאחורי ריזן.
 19. 1 point
  זה כל כך מרשים מה שהם עשו מאז 2017, שמגיע להם תמונת נצחון: **השמועה גורסת שלאינטל ברח הבוקר במכנסיים נחשתי ביומים האחרונים 699$, , יצא קרוב - 749$ מעבד שנועד בעיקר ל- workstations, שיכול לבצע (גם) משחק (וסימולטורים) טוב מאד על אותה מכונה (אם רוצים). מעניין מה ה- shift שיצרו AMD עם ריזן 3 הולך לעשות לשוק המשומשים ? אלו מעבדים הולכים להגיע לשם, ובאיזו רמת מחיר השוק יתייצב מחדש. **אם צרכנים חולמים להפטר מ- 7700k / 8700k / 9900k "במחירי האתמול" שהם חושבים לקבל עבורם.... אזי שצפויה להם אכזבה קשה. הליין החדש של ריזן הולך להוריד את מחירי המעבדים של אינטל לרצפה, אחרת אף אחד (כמעט) לא יגע בהם. מה נשאר ל- AMD לבצע עוד על מנת לחזק את הפריצה קדימה, ולא להשאיר מקום לטעם של עוד ? להוציא ליבה גדולה יותר של Navi (פי 1.5), לקרוא לה RX5800 , לשדך לה בקר זכרון 384 סיביות של GDDR 6 (במקום 256) ועם 12GB זכרון (במקום 8). וככה לנסות להתמודד מול 2080/2080Ti. שישבו להם עוד חצי שנה ויגמרו כבר גם עם זה - לנצל המומנטום שהם על הגל. הארכיטקטורה הרי כבר קיימת, עכשיו זו רק הגדלה סקלארית של משהו קיים, שזה הרבה יותר קל. עריכה: די ניכר שהם בצעו chiplet binning מדוקדק. הליבות 8 הכי טובות הולכות ל- 3950x, הליבות 6 הכי טובות הולכות ל- 3900x. כל הליבות 8 הבינוניות הולכות ל- 3800x. הליבות 8 הכי גרועות הולכות ל- 3700x. אותו הדבר קורה ב- 6 הבינוניות שהולכות ל- 3600x, וה- 6 ליבות הגרועות ל- 3500x. לכל אחד יהיה מוצר מתאים לכיסו. הערכתי היא שהפער בין כל מדרגה למדרגה של מיון מאפשרת משהו כמו עוד 100 עד גג 200mhz לתדר העבודה המקסימלי. הפער בין הקצוות יהיה איפה (כנראה) 300mhz peak to peak בין הליבות הכי טובות לליבות הכי גרועות. אל תצעקו את זה בקול רם, אבל לא כזה משנה או משפיע על עבודתו של המחשב, אם הוא מסוגל להגיע לנגיד 4.9ghz מקסימום, או ל- 4.6ghz. הפער התחושתי (למשתמש) למעשה בלתי קיים. רק בבנצ'ים יראו עוד 5-7 אחוז פער מדיד בצד המסך. זניח. הנה לנו להבין מדוע: שהרי אם לתוכנת עבוד batch-ית יקח 10 דקות לגמור את העיבוד, או 10 דקות וחצי, שמישהו ישמע כן, זה באמת לא משנה כהו זה. כמו גם שאם במשחק יש 200FPS או 210, הדבר ממילא מתחת לסף האבחנה האנושי. משמע שהפרמיית מחיר עבור המעבדים שמגיעים לתדרים הגבוהים יותר, אינה מצדיקה את עצמה.
 20. 1 point
  amd סיפקו את הסחורה. מי שנשאר עם רגליים על הקרקע לא התאכזב, לא היו באמת הפתעות. עכשיו רק נשאר לחכות למבחני ביצועים בלתי תלויים. אני אישית רוצה לראות מבחנים מול מעבדי אינטל אחרי שהותקנו עליהם כל הפאטצ'ים של החורי אבטחה, מעניין למה amd לא שיחקה על הקלף של אבטחת מידע.
 21. 1 point
  תן לנו לחיות בסרט. תישאר אורח-אנונימי בבקשה ואל תחפור לנו מה לרכוש ו\או איך החיים עובדים. סע ברכה.
 22. 1 point
  בתאבון קישור ישירות לרגע שבו הסרטון מתחיל (צפיתי מאד מעניין), Navi מכניס כמה תכונות חדישות לתעשיה שיתכן והן מאד שימושיות, בכללן הקטנה משמעותית של ה- input lag וזה חשוב יותר מאשר FPS. בנוסף שיפור תמונה ויזואלי באמצעות post processing שאינו פוגע בביצועים. מעניין לראות האם משפר ועד כמה. ההדגמה שלהם בכל אופן תופסת את העניין ומעוררת מחשבה בנושא:
 23. 1 point
  כי השם של הפונקציה בעצם גם משתנה. משתנה זה מכיל בתוכו כתובת למיקום המדוייק בזיכרון בו הפונקציה מתחילה וכתובה באסמבלי
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close