עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 22/05/19 בכל האיזורים

 1. 1 point
  אני רוצה ביקורת כחול לבן
 2. 1 point
  לא יכול להגיד הרבה, אבל זה כבר אומר הרבה.
 3. 1 point
  תעברו החל משעה ושלושים. MSI מציגה לראשונה את ספינת הדגל שלה לX570 והוא X570 ACE MEG עם 2 חיבורי 8 פינים למעבד!, WIFI6 וקירור הציפסט מחובר לVRM עם HEATPIPE כמו פעם. למי שלא מאמין שהפעם AMD הולכים לתת בראש במלא העוצמה זו ההוכחה הכי טובה, כי תיזכרו שMSI לא הייתה כל כך נילהבת להכניס ניידים של AMD כי זה יפגע ביחסים כניראה, הפהם הם הכינו לוח ספינת דגל ברמה של HEDT בשביל המעבד 16 ליבות שמעבר לפינה, כניראה יש פוטנציאל OC משמעותי במעבדים הנ"ל שהיו שווים את ההשקע בלוחות ברמה שכזו, AMD מכוונת לחסל את פלטפורמת הHEDT X299 של אינטל לדעתי בשביל לייצר כותרות מסביב לעולם. ולהיכנס חזק בתודעה שניגמר העידן שהם רק תמורה טובה לכסף אבל בעקרון אינטל הכי מהירים, הולך ליהיות מעניין מאוד בתערוכה, איזה כיך למי שהולך ליהיות שם :-).
 4. 1 point
 5. 1 point
  קליק ימני בשורת המשימות - חיפוש או קורטנה - וכמו בצילום
 6. 1 point
  בזק חברה מעצבנת, שעדיין חושבת ומתנהלת (לפחות לפי הנציגים שלהם) כחברה המובילה בישראל.. אצלי בשכונה הם יכולים לספק רק 40 מגה ביט, שזה כ"כ עלוב אפילו לעומת הוט.
 7. 1 point
  מכיר את זה מתקופות אחרות ברגע שאני רואה קובץ ענק מכווץ ומפוצל לכ"כ הרבה אין סיכוי שאני בכלל מוריד אותו. מעניין אם ככה בזמן שאנחנו ממתינים לסיבים(חלקנו הגדול) בזק יחלקו הטבה לחיי נצח
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close