עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/05/19 בכל האיזורים

 1. 2 points
  יש ברשותי את המסך המדובר, מסך מצויין, לגמרי עושה את העבודה גם למשחקים וגם לשימוש רגיל. לגבי ההגדרות בהירות, בהחלט אפשר לשמור את הבהירות דרך הגדרת הפרופיל (בהגדרות יש אפשרות לפרופילים כמו TEXT WEB וכו') תחת הפרופיל של TEXT או WEB אפשר להגדיר בהירות וההגדרות ישמרו גם אחרי כיבוי והדלקה. ד"א גם לי היה מסך 23 אינ' של דל לפני כן ברזולוצית 1080, כשעברתי למסך הזה חשבתי שאצטרך להתפשר על הרזולציה ו/או לקנות כרטיס חדש, אך אני מריץ כמעט כל משחק על הגדרות גבוהות ב1440P (הכרטיס שלי GTX 1070 שדי משתווה ל1660TI). כך שמבחינת משחקים לא הייתי דואג יותר מידי. מבחינת האייקונים, הם בגודל סביר וקריא, במיוחד אם אתה יושב קרוב למסך (ניתן להגדיר בוינדוס איקונים גדולים יותר וכך לפתור את הבעיה) בהצלחה ותהנה!
 2. 1 point
  לא שראיתי, במחיר של המסך הזה אין לו מתחרים! במיוחד כשאין פשרה באיכות. מסכים לגמרי, לקח לי גם זמן להבין שאפשר אחרת
 3. 1 point
  במפרט השני הייתי מחליף את לוח האם, בתוספת 30 שקל מקבלים לוח בגודל מלא עם חיבורי USB מתקדמים יותר וכרטיס קול ברמה הכי גבוהה שאפשר למצוא משולב בלוח https://www.tms.co.il/gab350g3 המעבדים בשניהם מקבילים ל-i5 של אינטל, במפרט הראשון המעבד טיפה יותר מהיר. התלבטתי אם לשים מעבד עם 8 ליבות שעכשיו במחיר טוב כי בקרוב יגיעו דגמים חדשים של מעבדי AMD אבל אני חושב שלצרכים שלך אין בזה באמת צורך. על SSD לא הייתי מוותר באף מחשב מודרני, המחירים של SSD צנחו ועם זה די עברו הימים של לקנות אחד ממש קטן רק בשביל מערכת ההפעלה. מבחינת כדאיות פשוט לא שווה לרדת מתחת לנפח של חצי טרה, אתה חוסך 100 שקל ומקבל חצי מנפח האכסון, אם לא שמת לב אין במפרטים האלו דיסק נוסף בכלל. אני אישית כבר לא משתמש בדיסקים קשיחים רגילים אלא למטרות גיבוי ואחסון ארוך טווח.
 4. 1 point
  תוכל בבקשה לצלם את התופעה - לא מובן
 5. 1 point
  אין בעיה להמיר את ה-5V ל-3.8V אבל לקבל 9A במתח הזה לא נשמע לי אפשרי. אם נחשב את ההספק הנדרש: 3.8V * 9A = 34.2W ברור שחיבור USB סטנדרטי לא מסוגל להתקרב לזה. וכותבים מתח, מטח זה של בנק ישראל
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close