עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/03/19 בכל האיזורים

 1. 2 points
  הרבה זמן לא ראיתי המלצה מזעזעת כל כך, מחשבי מותג כמעט תמיד מלאים ברכיבים ברמה הכי נמוכה ועם תשלום פרמייה של 20%+ בשביל המותג. הייתי מעדיף לקנות מחנות נורמאלית מחשב טוב יותר ולשמור את ה20% שחסכתי לטכנאי שיגיע עד הבית במידה ויש בעיה.
 2. 1 point
  סיקור קטן על כרטיס מסך של msi gaming x trio rtx 2080.הכרטיס מגיע בסטוק עם בוסט 1860 על הליבה. במשחקים מגיע עד 2010 בלי שום אוברקלוק. הצלחתי להביא אותו ל 2085 -2070 במשחקים על מתח 1.056 הזיכרון גם הגיע ל1140 הרץ נוספים מטורף. טמפ' מקסימלית במשחקים לא עובר 58 מעלות. בקיצור כרטיס אחד המוצלחים של סידרת 2080. חשוב לציין שהיה לי 1080 של אסוס. אבל רציתי משהו חדש ועכשיו אני עם אחלה כרטיס. הכרטיס ניקנה מפלונטר תותחים!
 3. 1 point
  באופן כללי מחשבי מותג עבור X כסף יתן מפרט חלש יותר ממחשב בהרכבה עצמית. עוד חסרון זה שלפעמים יש כל מיני חיבורים מוזרים מהספק כח מהלוח אם וכו', ז"א הלך חלק אתה צריך חלק שלהם. עכשיו, מי שמראש רוצה את האחריות שלהם זה בסדר, העניין שבדר"כ האחריות בין 3-5 שנים שזה יפה כשלעצמו אבל ברגע שהיא נגמרה יש חברות שנותנים להאריך ויש כאלה שלא כדי שתקנה חדש, בקיצור סוג של חתונה קתולית. מי שחשוב לו תיקון בבית הלקוח עד זמן מסויים לפי האחריות כדאי, כל השאר וכאלה שמבינים בעצמם ויש להם זמן לזה לדעתי לא כדאי. בכל מקרה לראות מה הספק כח שהרבה פעמים מגיע בהספק נמוך, במידה ואולי יהיה שדרוג של הכרטיס מסך ולראות כמה חיבורים.
 4. 1 point
  טוב כמו שאמרתי אני לא מעודכן, בגלל זה אני מתייעץ איתכם האמת שהוא לא ממש נתן לי מידע מקיף אלא הפנה אותי לכיוון של AMD ואמר שהם מעבדים משתלמים יותר ועם אופציית ה-Hyper threading נותנים ביצועים עדיפים כאשר יש צורך בכך. הוא ציין את ה-quicksync אבל ציין שהוא לא קיים במעבד שהצעתי בהתחלה אבל לא הפנה אותי לאחד שכן כולל אותו. אני בתור אחד לא מעודכן הנחתי שהדור האחרון של אינטל יהיה עדיף על הדור הקודם אבל עכשיו אני מבין שזה לא המקרה. אני מבין שה-quicksync יכול לתת בוסט רציני לביצועים בעריכת וידיאו וכנראה שזה אכן הפתרון שעדיף לי. לכן הכיוון שלי כרגע זה ה-i5-8400 או 9600 שכן יש להם quicksync, ולוותר על ה-nvs450.
 5. 1 point
  אין מכס על טלפונים סלולרים, רק מע"מ. אתה יכול לבדוק בטבלה פה באופן מפורט
 6. 1 point
  תן לי להבין משהו. אם אני אמרתי לצורך העניין בדיון אחר \ באותו דיון \ בתגובה קודמת וכו' - ש RT זה חרטה או "מנגינות אחרות" ולפני זמן מה ראיתי בפועל אצל חבר קרוב שלי את METRO פועל במלוא הגרפיקה, ובאתי ואמרתי שזה נראה פשוט מטורף - זה כפירה ? התגלות ? אני מנסה להבין מה אתה טוען ? שלאנשים מותר או אסור להיות מופתעים ? מה שאני תמיד טוען בהקשר הזה, זה שכדאי לחשוד ביוזרים שנרשמו לאתר בסוף 2018 ויש להם 1500 הודעות שמבוססות על הודעות מסוג - "פגע וברח". אם לא הבנת את הכוונה שלי, זה רמז ל - מי סופר אותך בכלל.. יא חתיכת חסר חיים שפתח יוזר מחדש כדי לקבל עוד קצת לייקים. תצליח, "נפוליאון" היקר.
 7. 1 point
  הכחולים האלה נראים כמו ג'יפה אחרי כמה חודשים. אם כי זה לא אסון גדול, אפשר לחליף פעם בשנה. אישית - מצאתי שהכרית דווקא מונעת ממני להחזיק את העכבר בתנוחה טובה, ולא בהכרח הפחיתה את העומס על איזור שורש כף היד. אבל זה אישי, אני מניח.
 8. 1 point
  אני שואל כי יש כאלה שאוהבים את כריות הג'ל האלה וזה מאסט מבחינתם, ויש שלא סובלים אותן. זה מאוד תלוי באיך נוח לך להחזיק את המפרק. בכל מקרה, עם כרית או בלי - אני ממליץ על משטח בד פשוט. העכברים מחליקים עליהם טוב יותר מאשר על משטחים קשיחים / גומי והם גם שורדים לאורך זמן ולא מתקלפים / מתחילים להיראות כמו ג'יפה. משהו כזה (עם כרית): https://www.lev-hamisrad.co.il/משטח-לעכבר-עם-גל-ארגונומי-GEL-5-i8141 או כזה (בלי כרית) - אני משתמש כבר כמה שנים בQCK Mini ומרוצה מהם. https://ksp.co.il/?uin=25776
 9. -1 points
  פעם גם אני הייתי קונה הרכבות למיניהן, היום אני קונה רק מחשבי מותג. שלוש שנים אחריות עד הבית, מחשבים טובים ושקטים, אתה יכול לקנות מאיפה שזול (אם תרצה עזרה תגיד) - נותן לך שקט, תרתי משמע.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close