Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 25/01/19 בכל האיזורים

 1. 1 point
  תודה על העצה זאת אגב ההודעה שמקבלים בגוגל בנוגע לתשלום עם כרטיס אשראי או פייפאל ישראלי עריכה: יש את ה-S9 בצבעים אחרים חוץ משחור אבל לא במחיר יקר? מה עוד צריך לדעת על ה-S9 אם אני רגיל לחווית אנדרואיד נקייה יותר ומעודכנת יותר? אני משתמש בהרבה אפליקציות ושירותי גוגל עריכה 2: עוד אלף שקלים ואני מקבל בארץ את הפיקסל https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1000105 רק שאני לא יודע אם יש בארץ צבע לבן כמו שם...
 2. 1 point
  כל טלפון יהיה טוב , ולמדתי להעריך את "חוכמת ההמונים" לכולם יש את זה , כנראה מסיבה מסויימת , סך הכל הוא טלפון טוב מאוד. אני שוקל להחליף את הסוני שלי בS9 רק בגלל שקע אוזניות .
 3. 1 point
  בינתיים מנגד - ANANDTECH עשו ביקורת מקיפה למעבד היחיד של אינטל ב10NM "שזמין לרכישה" (לא ממש). בקצרה הם לא היתרשמו לטובה, השיוני העיקרי שצפו הוא התמיכה בAVX512 במעבד נייד. כמעט ואין שום שידרוג לעומת מעבד הKB הקיים, עצוב. https://www.anandtech.com/show/13405/intel-10nm-cannon-lake-and-core-i3-8121u-deep-dive-review/14
 4. 1 point
 5. 1 point
  בשורה התחתונה, עם כל הצער שבדבר, אני לא בטוח ששווה לך להיכנס לזה. לפחות לא בתור מפתח. לפי הדוגמאות שהבאת, אני רואה שיש לך רעיונות יפים לדברים פשוטים שעוזרים - מהסוג שאחרי שיש את זה כולם יגידו "איך לא חשבו על זה קודם". וזה, כמובן מעולה, אבל כמו שאתה יודע, לא כל בעיה שפשוט לתאר אותה גם פשוט לבצע אותה (תחשוב על משפט פרמה הגדול - שכל ילד יכול להבין, אבל כמה מאות שנים לקח להוכיח אותו? ) מהיכרותי עם עולם פיתוח התוכנה (גילוי נאות: זה המקצוע שלי), אני יכול לומר שמה שמאפיין את רוב הדברים שתיארת הוא: צריך (כנראה) לכתוב ממש מעט קוד בשביל לממש את זה צריך ללמוד את המערכת שאתה מתעסק איתה ממש ממש לעומק כדי להבין איפה צריך לכתוב את הקוד הזה לדוגמה - אם אני הייתי רוצה לממש משהו מהרעיונות שלך, הייתי צריך: להכיר לפחות ברמה בסיסית את עקרונות העולם שבו הפתרון חי (כמו שאמרתי - תוספים לדפדפן ואפליקציות לדסקטופ אלה דברים שונים) להוריד את הקוד של האפליקציה או התוסף שאני רוצה לשנות ולהתחיל ללמוד אותו (סביר להניח שלא צריך להכיר 100% ממנו, למעשה בפרויקטים גדולים כמעט אף אחד אף פעם לא מכיר 100% מהקוד, אבל דרוש ניסיון כדי לדעת איך להתמקד בדברים הרלוונטיים - ניסיון שלך אין בשלב זה). להרים סביבת פיתוח (ואולי בדיקות) כדי שאוכל לקמפל את הקוד, להתקין מה שצריך ולבדוק שזה עובד - גם זה יכול להיות תהליך לא טריוויאלי אולי ללמוד קצת על ספריות ומודולים נפרדים (שלא חלק מהיישום שאני עובד עליו, אבל היישום משתמש בהם) עכשיו כל מה שתיארתי אלה אפילו לא "עקרונות בסיסים של תכנות". את אלה כבר יש לי. זה פשוט משהו שכל אחד צריך לעשות כשהוא נכנס לפרויקט חדש בתחום חדש שהוא לא עבד בו קודם (כפי שוודאי הבנת - אני מעולם לא פיתחתי תוספים לדפדפן) זה לא שזה בלתי-אפשרי. זה פשוט הרבה עבודה. ועכשיו תחשוב שאתה צריך לעשות את זה מחדש לכל רעיון קטן שאתה רוצה להכניס, כי בחרת בעיות מתחומים שונים ). רק שאתה גם תצטרך על הדרך להשלים את הפערים של הבסיס, שאני למדתי בצורה מסודרת במשך 3-4 שנים. מסקנה - בתור תחביב - זה יהיה תחביב שיגזול ממך המון זמן, לאורך זמן. אם אתה חושב שתהנה מזה, אין בכך שום דבר פסול. רק תבין למה אתה נכנס.
 6. 1 point
  אין כמו הדלפות, שמועות וניחושים על הדלפות, שמועות וניחושים מערוץ לא מוכר.
 7. 1 point
  היוטיובר redgamingtech מדווח על בנצ'ים של מעבד ( Engineering Sample ) של RYZEN 3000 עם 12 ליבות. מהירות הליבה שכולנו מיחלים לה עוד לא שם אבל המעבד נראה מאד מרשים. המעבד רץ במהירות של 3600 עם מודול זיכרון אחד במהירות 2666 ונותן תוצאות שזהות ל 2700X שיכול להגיע עד 4.3 בבוסט במבחני ליבה בודדת http://www.redgamingtech.com/amd-12-core-ryzen-3000-cpu-benchmark-specs-spotted/ https://www.youtube.com/watch?v=tbU_HZk0MZ0
 8. 1 point
  תלמד C++ לבד בתור התחלה. אם תאהב את התחום ותרצה להתפרנס ממנו אז תלמד תואר.
 9. 1 point
  לך על OnePlus 6 זול ומדהים., כולל nfc 400 דולר ב גירבסט
 10. 1 point
  ברור שזה מה שהם יעשו, הרי אתה מפריע להם כרגע לשתות קפה עם עוגיות, לגלוש ב"פייסוש/אינסטוש", לעשות צחוקים, או סתם מציק למנוחתם.
 11. 1 point
  זה בין התופעות המגעילות שאני ממש מתעב פה בארץ, ובמקרה נתקלתי במשהו דומה בעצמי, כאשר בפניה השניה ישר ניתקו לי בפנים לאחר שהבינו שאני מעז לשאול אותם את אותה שאלה שוב, כי הם כמובן לא חזרו אלי לעולם. במילים אחרות וריאציות של "נחזור אליך / "בבירור" זאת דרך לנפנף אותך בצורה "מכובדת", כשבפועל הכוונה היא "עזוב אותי באמא שלך, באתי לעבודה בשביל להרוויח כסף ולא לעשות דבר". בינינו, הבוט החדש של אמזון מרגיש הרבה יותר אנושי ומועיל, מאשר רוב "אנשי שירות לקוחות" כאן בארץ.
 12. 1 point
  קנה S9 , נפוץ בכל מקום , כל מקום מתקן אותו . גוגל ארצות הברית לא יישלחו לך פיקסל..
 13. 1 point
  The best Android antivirus 2019 - techradar - עודכן לפני 18 ימים...
 14. 1 point
  צריך גם צריך, וכן ממליץ על ESET. למשתמשים מתקדמים שמתקינים תוכנות צד שלישי, קבצי APK מהאינטרנט או מחנויות אפליקציה אלטרנטיביות, מורידים הורדות מדפדפנים, והיום ישנם הרבה נסיונות ריגול ותוכנות לא רצויות. האנטי וירוס סורק את המכשיר ומתריע על הורדות והתקנות בזמן אמת.
 15. 1 point
  תריץ בנצ'מארק על ארון החשמל...
 16. 1 point
  אחד היתרונות הגדולים של PC, זאת האפשרות לשחק משחקים טובים מהעבר הרחוק... יש אפילו אתר מיוחד לזה GOG, מציע לך להרכיב מחשב למשחקים צנוע. יש המון משחקים טובים שעוד אפשר להנות מהם אפילו היום ב-2018/19. אגב, ולא לקחתי בחשבון אמולטורים... אני עד היום משחק משחקי N64-SNES16 על המחשב.
×
 • צור חדש...