עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 17/01/19 בכל האיזורים

 1. 2 points
  הנה הבולשיט של VEGA שוב פעם מתחיל. דיווח של WCCFTECH טוען שרק 5000 כרטיסים יוצרו והם בעצם נמכרים בהפסד, שחוררו לשוק הגימניג רק כדי לא השאיר את נוודיה לבד בזירה. שיחזור מדויק של ההשקה הקודמת? לינק למקור https://wccftech.com/amd-radeon-vega-vii-5000-units-64-rops-no-fp64-compute/
 2. 1 point
  מזכיר לנו שוב, מה (כנראה) הולך לצאת בסדרה 3000 מבחינת סגמנטציה ורמות מחיר. עכשיו, גם אם בפועל יהיו סטיות קלות ימינה או שמאלה אין הדבר משנה לנו, שכן מה שחשוב אלו סדרי הגודל, בכללם כמות הליבות בכל מדרגה של מעבדים ואזור חיוג של המחיר המשוער. משמע שאפשר (כנראה) לתכנן כבר עתה איזה מעבד רוצים לרכוש בסבב הבא עלינו לטובה (זאת אומרת אם רוצים), בהתאם לצרכים ולתכנון התקציבי שלנו בנושא. שכן אפשר כבר די בבירור להיות סגורים על כך, שהביצועים פר ליבה יהיו לפחות ברמה של 9900k הרץ בתדר עבודה דיפולטי שלו. משמע שניתן להסתכל כבר היום ולפני שהסדרה יוצאת לאויר העולם, בכל מני סקירות ובנצ'ים באינטרנט על מנת להבין איפה הם עומדים ומה צפויים לקבל ממעבד שכזה. אם בפועל הביצועים יהיו מעל לכך, זהו רווח נוסף כמובן. יחד עם זאת אמליצה להיות זהירים ולכן להניח לחומרה, שזה יהיה רק ברמה של 9900k בדיפולט ולא מעבר. זה בריא לעשות הנחות לחומרא. ועדיין 9900k בדיפולט זו כבר נקודת מוצא מצוינת (לטעמי) שקשה לראות מישהו מתלונן עליה.
 3. 1 point
 4. 1 point
  מרבית הסכויים שהערכתך נכונה מאד THG
 5. 1 point
  אבל שאר הממירים בבית לא ישדרו את הWiFi אאל"ט ולא יהיה ניתן להתחבר דרכם לYoutube/Netflix(עלול להפריע לחלק מדיירי הבית). בכל מקרה אם אתה רוצה לא בדיוק בעיה לנסות לכבות את הMoCA(מהכפתור בגב המכשיר) או בכלל לנתק(רק תצלם לפני כדי שתוכל לזכור איך לחבר ולמנוע בלבול) ולראות איך זה משפיע ומקסימום מחברים חזרה... למרות שיכול להיות שפשוט בדקת מהירות בשעה מסוימת(עומס) ויצא שקיבלת מהירות נמוכה ואם תנסה שוב אולי התוצאה תשתנה...
 6. 1 point
  צריך גם ליזכור שיש עדיין אחוז גדול מאוד מהשוק הביתי שעדיין תקוע על מעבדי אינטל ישנים, בוא נאמר עד 7700K שלא מצא סיבה מספקת לשדרג, ורוב המחשבים הנ"ל הולכים בוודאות כניראה להישתדרג לAMD עם הסידרה החדשה/סידרת 2000 תלוי במחירי החיסול מלאי, וכל הלקוחות הנ"ל כבר לא יקנו מעבדים חדשים לשנתיים~שלוש לפחות כי כבר אין סיבה לשדרג מחשבי 6~16 ליבות. וכל זה הולך להשפיע היטב על הדוחות הכספיים של אינטל בשנה~שנתיים הקרובות בתוספת איבוד נתח השוק בשרתים וכו'. אגב, יש מצב שאינטל אגרה את המעבדים עם הליבות הגרפיות הפגומות ובסוף החליטה לשווק אותם בשביל השוק הביתי/פרטי כי לנו פחות משנה הליבה הגרפית? כי לשוק העיסקי רוב המחשבים ללא כרטיס גרפי ניפרד. ככה היא מנסה למלא את המחסור?
 7. 1 point
  http://fiberbox.hot.net.il/tutorials/internet/moca הMoCA תאפשר לממיר הmini FiberBox לשדר את הרשת האלחוטית שלך דרכו ויש אפשרות גם לחבר כבל רשת אם תרצה, גם יאפשר לך להיכנס לYoutube/Netflix דרכו.
 8. 1 point
  אתה מתכוון שאין צורך ב - 750W ? ומצטער אם כבר שאלתי - סדרת ה - RM של קורסייר טובה יותר מ - TX ?
 9. 1 point
 10. 1 point
  לא יודע איך לספר לך את זה... אבל יש משהו שאתה חייב לדעת על אותם כונני דיסק און קי שרשום עליהם "8TB" בעלי אקספרס...
 11. 1 point
  מאפשר IMAP בדואר של ג'ימייל - בהגדרות ואח"כ מגדיר את התיבה מחדש ב- Outlook. קראת את ההוראות ?! - הרי הכול כתוב שם בעברית. עקרונית בגירסת 2013 של ה- Outlook בחלון הפתיחה הראשוני להגדרת התיבה יש להכניס את שם המשתמש את שם התיבה ואת הסיסמה - התהליך אמור להיות אוטומטי ללא צורך בהגדרות מיוחדות.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close