עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 15/01/19 בכל האיזורים

 1. 1 point
  זה נכון אבל אני מדבר על דברים מעבר לזה. זה לא ממש הפורום המתאים אבל אנשים מנסים (במידה זו או אחרת) לקנות דרך המוצר גם ערך עצמי, תחושת ביטחון, שייכות, הוכחה כלשהי או ביטוי לאמת שהם מאמינים בה. בפשטות אנשים מגלמים במוצר, לרוב בלי לדעת, כלמני רצונות והרגשות שכלל לא רלוונטים לשיקולים שהם מעמידים לסיבת הקנייה. את הרצונות\רגשות האלו קל מאוד לנצל כדי למכור לאותו אחד דברים שהוא כלל לא צריך או בכלל לא רוצה. זה הבסיס בפסיכולוגיה של פרסום וזו מהות תרבות הצריכה ההרסנית בימינו.
 2. 1 point
  שוחרר דריבר 417.71 עם תמיכה במסכי "freesync". https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/geforce-rtx-2060-g-sync-compatible-game-ready-driver/ ישנו google sheet פתוח מתעדכו עם רשמים לגבי מגוון מסכים שלא אושרו ע"י nvidia: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YI0RQcymJSY0-LkbjSRGswWpJzVRuK_4zMvphRbh19k/edit#gid=0 וסרטון הסברה שלא ראיתי מ-Wccftech
 3. 1 point
 4. 1 point
  אני יודע שהדיון התישן, אבל חייב להכנס פה בנושא הזה. עם סט זיכרונות ראוי הליבה הגרפית ב2400G מתמודדת עם הרבה, הרבה יותר מאשר משחקים בני 10 שנים. משחקי ספורט אלקטרוני דוגמת CSGO ו-Overwatch רצים בצורה מאוד מכובדת על הליבה הגרפית הזאת תחת הגדרות בסיסיות.
 5. 1 point
  מענה ל guy ול- coch: מדובר אכן ברכש מרוכז של כמות - ולא בכרטיס בודד ממוכר פרטי... המחירים בהתאם זולים משמעותית ממה שניתן לאתר בלוחות יד שניה (שבהם זה רכש ממוכר פרטי של כרטיס בודד). מטבע הדברים, חלק מהכורים אינם מגיעים מתחום המחשבים כמונו, ואלו לא כל כך יודעים הכיצד למכור סחורה מסוג זה, אין להם נסיון, הם גם לא מפרסמים כרטיס כרטיס בבודדת כמו גם לא מעוניינים להתעסק בכך. חלקם בעל זמן יקר וקצר. משכך (חלקם) שמח שמישהו קונה מהם במכה אחת את כל החווה, ומוריד מהם את עול ההתעסקות הכרוכה בנושא (וזו הרבה התעסקות). די ברור שאם תפנו לחווה במטרה לרכוש כרטיס בודד, אם ימכרו לכם זאת אומרת בודד (לא כולם מוכנים), לא תשיגו את המחירים הללו. אבל אם תרכשו את כל החווה ביחד, תעשו מו"מ על המחיר, תקבלו רף מחירים שונה כמו זה שציינתי מעלה.
 6. 1 point
  נסה את זה: figured it out. Took me a very long time. That should tell you how awful windows 10 is designed. Apparently i had to click the actual monitor from the display settings in order to change any settings. Poor design as i never had to do such silly extra steps with the previous windows.
 7. 1 point
 8. 1 point
  בנתיים כרטיסי דור 1000 ביד 2 עושים עבודה פנטסטית. לא ארצה להכביר במילים זולת, שצוות של כמה חברים מפרקים חוות כריה ברחבי הארץ בתקופה זו כאשר מחירי 600-800 ש"ח זה הטווח שבו מביאים כמויות של 1070, 1070Ti, ו- 1080. באצווה האחרונה נקנו גם כרטיסי 1080Ti ו- Titan Xp במחיר 1200 ש"ח היחידה. אלו הושאלו לליאור לטובת סקירה גדולה שהוא מכין לנו על gtx2060. הכרטיסים הושאלו לו על מנת שבסקירתו תהיה השוואה רחבה אל מול כרטיסים רבים נוספים גם מדור 1000.
 9. 1 point
  כדי לחשוב על הנקודה הבאה: מדובר בשוק שמטרתו לעשות רווחים. ככל שמוכרים יותר\משדרגים כרטיס לעיתים תכופות יותר כך יש יותר רווחים. איך אפשר "לקדם" שדרוג? א- גרום לצרכן להפנים שהוא חייב לשחק על כל הגדרות מקסימליות כדי להינות מהמשחק. אם זה מפות טקסטורה HD שדורשות ים זיכרון, רזולוציה גבוהה, קצב רענון גבוה, AA מוגזם או פיצ'רים אחרים דוגמת RT. אם הכרטיס שלך לא מסוגל לזה- אתה לא נהנה מהמשחק באמת. ב- לפתח את המשחקים כך שהרף לכל הנ"ל יעלה בצורה קבועה כדי להיות מקדם מכירות של הכרטיס הבא. יש סינרגיה גבוהה מאוד בין מפתחות המשחקים ליצרניות החומרה ולא במקרה. הם מזינים אחד את השני על חשבון הצרכן. עם קצת עבודה מכווננים במדויק את האפקט הרצוי כך שהרגשת "הכרטיס שלי כבר לא מספיק חזק" תבוא במועד הרצוי. זו המציאות. לצרכן הממוצע יש שליטה מלאה על א'- מה יחשב הגדרת גרפיקה מתקבלת על הדעת עבורו. אין לו שליטה כלל על ב'. לומר "זה המצב הנתון אין מה לעשות" זה לחייב את עצמך לקנות כרטיס כל שנה וחצי או להיות תמיד בהרגשת החמצה. זה גם לא נכון- יש מה לעשות. אפשר בקלות לשנות הגדרות ואפשרי להבין שלא זה מה שקובע את ההנאה במשחק. יש לזה משקל אבל לא מכריע כמו שנוטים לעשות מזה. פשוט להתפשר על הגדרות ולא להיות "עבד" של תעשיית השדרוגים. מניסיון, נהנים כך אפילו יותר מהמשחק. הנקודה שלי, אם יש לך כרטיס עם 8GB מיותר למדי לרוץ להשתדרג ל- 11GB. בטח לא בגלל בגלל "שיש סימנים בחוץ למשהו חדש". כמובן שיהיו סימנים- זה מכוון ומובנה ע"י התעשייה כדי שתרגיש בדיוק את הצורך לשדרג. נ.ב "16GB זכרון של V7nm זה רמז ראשון. " זה לא רמז מסיבה ברורה: AMD לא בחרו לשים 16GB-לא היית להם ברירה אלה לשים כזו כמות. האופן בו בנוי הכרטיס (ממשק בקר זיכרון מול ליבה) לא מאפשר פחות מ-16GB ללא שינוי משמעותי בכרטיס. שינוי כזה AMD לא מבצעים ולא מטעמים של צורך אלה בגלל "עצלנות"\חוסר במשאבים\סדר עדיפויות. אם הם היו מסוגלים, בכיף הם היו שמים 8 או 12GB. מנגד, NV כן השקיעו את המאמץ והפיתוח ובמקום בקר זיכרון HBM2 שיש בוולטה שמו בקר DDR6 (ועשו כמה שינויים נוספים).
 10. -1 points
  יש הרבה שטויות בפורומים אם תכנס לדיון תראה שכבר דיברו שם על הRX580 והעובדה שהוא הכרטיס היחיד שמשתלם לקנות חדש בתקציב של 1000+- שקל. הוא קצת יותר טוב מה1060 בממוצע ועולה משמעותית פחות אם מזמינים מאמזון.
 11. -1 points
  אניח את זה פה. https://www.guru3d.com/articles_pages/geforce_rtx_2060_review_(founder),34.html עצוב להגיד שזה הופך 590\580 ללא רלוונטיים למחשבה אפילו. האמת שזה הכרטיס היחיד מכל הסדרה המחורבנת הזו, שאפשר להגיד עליו לא רק שהוא מוצלח אלא אפילו מבריק כחבילה אחת... עומד איפשהו בין 1070Ti ל 1080 מבחינת ביצועים, עם פוטנציאל המהרה לא זניח לגמרי, וזכרון שיספיק מעל ומעבר ל FHD. להוסיף לזה אופציה* להנות ממשחק בודד או שניים רק בשביל לבדוק את כל עניין ה RT על הגדרות ממוצעות ומטה ולקבל באיזור ה 50 פריימים.. ( ב - 349 דולר על הנייר ). הכרטיס הזה - הוא עסקה מוצלחת מאוד כחבילה אחת כל עוד הוא נשמר באיזור חיוג הזה של המחיר השקה. וואו.. AMD בבעיה פה. אני רק ישתף שאני חושב ש 2050Ti לא יגיע עם RT ויהיה באיזור חיוג נמוך מ 300 דולר ויתן ביצועים של 1070 בערך. שזה טרף קל לרוב השוק, משחקי מובה וכו'.. זה ישבור סופית את AMD אם קורה מצב כזה. אלא אם כן יש להם משהו, כי בינתיים זה לצערי לא נראה טוב.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close