עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 31/12/18 בכל האיזורים

 1. 1 point
  אינני חשמלאי, אבל כשחיפשתי עבורך פתרון מצאתי מוצר שהינו גם זול וגם עשוי לפתור לך את הבעיה. בכל מקרה העזר בחשמלאי בנושא. המוצר - JQX-62F 2Z דוגמה למוצר (יש חברות נוספות) -> https://relays.chinarelay.com/power-relay/post/power-relay-jqx-62fh-80a.htm בסרטון הבא תוכל לראות איך מחווטים (תתעלם מהשפה) -> https://www.youtube.com/watch?v=PO7HcgGeT8Q אשמח לתגובה.
 2. 1 point
  טוב. בשעה טובה לכבוד השנה החדשה קיבלנו את ה-DGX STATION ישירות מ-NVIDIA. מבטיח להריץ איזה בנצמרק...מה שזמין ללינוקס😉
 3. 1 point
  "אישור על השמועות"?? רשום בענק "ספקולציות"..
 4. 1 point
 5. 1 point
  כן. אם אתה לא עושה OC מסוים למעבד אין צורך וחבל לוותר על הטורבו. זה חלק מהחבילה של מעבדים מודרניים. אצלי הטורבו כבוי באופן קבוע בכל מעבד מודרני שהיה לי, בגלל OC ידני. נשמע כמו בעיה שהיא לא בעיה, אלא קריאה לא נכונה של הטמפרטורה. יש לא מעט תוכנות ניטור, אתה יכול לבדוק במאמץ גם בתוכנות הידועות והמוכרות. מומלץ אחרי ששמים פרופיל XMP גם לבצע בדיקה של כמה שעות בלופים כדי לראות שהכול יציב לפרק זמן כזה. גם לגבי צריכת החשמל - אני לא מכיר אישית את ה RYZEN מקרוב, אלא רק מביקורות. הגדרות החשמל המאוזנות לעבודה יום יומית \ גיימינג זה הדבר הנכון. זוכר שהיה בגורו כתבה ש RYZEN היו מקבלים בוסט מסוים לביצועים תחת הגדרות חשמל אחרות. אבל אני מדבר איתך על הזמנים שזה היה חודש-חודשיים בשוק גם גירסאות ישנות יותר של ווינדוס 10. לדעתי יש להשאיר את זה על BALANCED ותמיד לעדכן ביוס כאשר יש אופציה, דווקא במקרים האלה בניגוד למעבדים מיושנים יותר שבקושי מקבלים עדכונים. בהצלחה, תעדכן אם יש בעיות.
 6. 1 point
  היי, בדר''כ בשירותים כאלה, אתה מוריד את הקליינט, מתקין , מתחבר עם היוזר והסיסמה, ואז בוחר שרת בעולם לצאת עם כתובתו... אין שום צורך לגעת ברשת הביתית....
 7. 1 point
  עליית ביקורות סמוך לתחילת המכירה.
 8. 1 point
  בוא ננסה לייעל את הדיון פה. אמרת שיש לך מסך בעל פאנל TN, רזולוציה 1080P, קצב רענון 144HZ. האם אתה גיימר תחרותי? איזה משחקים אתה משחק? למה לקנות מסך חדש? לא מרוצה מהנוכחי? הדרישה לנצל את כל התקציב? מתי מתוכננת הרכישה? שים לב שצריכים לצאת מעבדים חדשים מ-AMD. חלק מההצעות פה הוצעו עם מסך פאנל VA. אם אתה גיימר תחרותי, עדיף להימנע ביגלל פיקסלים איטיים. אם אתה נשאר עם רזולוציה 1080P אז אולי יש טעם בלקנות מעבד אינטל. אחרת אין שום סיבה. ברגע שאתה מגדיל את הרזולוציה מעבדי AMD נותנים פייט רציני. וזה כל עוד אתה גיימר תחרותי שצריך FPS גבוה.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close