עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 19/08/18 בכל האיזורים

 1. 2 points
  ערב טוב חברים, בצער אאלץ הפעם שלא להסכים עם ידידי the king, משום שמה שהוא ממליץ עליו וזה עבודה בתצורת SLI, נכון להיום פסה. גם בימים שעשו זאת וחשבו שזה מועיל, חיו יותר באשליה מאשר בהבנה, שלא מושג שפור ממשי במישור הפרקטי: מה שחשוב זה ה- latency בין ה- input של השחקן לתגובה על המסך. SLI גם במקרה התאורטי שמכפיל בדיוק פי 2 את התמונות שמופיעות על המסך (ובמציאות זה אף לא באמת פי 2) בפועל לא רק שלא משפר את ה- latency לעומת כרטיס בודד, אלא הוא פוגע בו עוד יותר בעת שהוא מעתיק את התמונה מהכרטיס השני לכרטיס הראשון, על מנת להציגה על המסך. *ועוד כמה פגיעות, כמו עומס נוסף על הדרייבר ולכן על המעבד והמחשב כולו, מה שמוריד עוד יותר את תגובתיות המערכת. לכן אנשים מנוסים ושחקנים מקצועיים (שה- latnecy הוא הכי חשוב להם), אינם מעיזים לעבוד בתצורת SLI בשום פנים ואופן. זה שהתצורה (בתאוריה) מכפילה את ה FPS זו אילוזיה: הכרטיס השני מייצר תמונה נוספת, אך מתחיל לעבוד עליה רק במחצית הזמן שהכרטיס ראשון רינדר את התמונה שלו, קרי באמצע העבודה שבין תמונה מס' 1 לתמונה מס' 3. אך היא עושה זאת על input מהמקלדת והעכבר מאוחר יותר בחצי פריים! והדבר גרוע במיוחד: במקום latency של 50 מילישניות (לדוגמא) בין input שחקן עד להופעתה של התוצאה על המסך, נקבל פי 2 FPS - אבל - Latency שעולה עד כדי 75 מילישניות. הדבר הרה אסון במשחקים תחרותיים, ומורגש בהחלט גם על ידי כל שחקן פשוט בביתו במשחק casual , שחש לפתע כי יש delay חדש שלא היה קודם לכן, בין תזוזת העכבר לתמונה על המסך. סיכום: ה- FPS מספר חצי מן הספור, והוא משמיט את משמעות ה- latecny ומתעלם ממנה לחלוטין. לכן לא סתם בדור האחרון של מאיצי מסך, קרי מ- 2016, נוידיאה אמרה והצהירה רשמית, שהתעשיה ירדה מ- SLI והם כבר לא כותבים לתצורה הזו דרייברים. סבורני כי זה הדבר חותם את הגולל סופית, על כל מחשבה לכוון הזה. ולכן ההצעה היא: או לשדרג לכרטיס חזק יותר בצורה מספיק ברורה מעל המצב הקיים, שבמקרה של 980ti זה מינימום 1080ti כיום, או להמתין עם השדרוג - עד שיוולדו כרטיסים חזקים דיים במחיר סביר לכיס. המלצתי האישית היא להמתין, אלא אם תיפול על 1080ti במחיר קורץ דיו במשומשים. כבר ראיתי אחד ב- 2000 ש"ח לא מזמן, אז זה אולי מחיר סביר (איכשהו).
 2. 1 point
  הרבה מעל לתקציב, אבל בקושי קילו משקל - https://ksp.co.il/?uin=48016&select=.268..271..1358..4843. סתם, לידע.
 3. 1 point
  האמת שיש שני ניידים, בעצם נייד של לנובו, אבל הוא כבד בחצי קילו. והיות והמשקל חשוב, בכלל לא מציע אותו. יש גם את הניידים של אסוס - הזן בוק במיוחד. לבדוק ?
 4. 1 point
  תסתכלי על התקציב - בתקציב הזה, בסה"כ בד"כ מקבלים אוסף פשרות. להוציא מסך, כל השאר הוא אכן כזה. קומסי קומסה, בלשון העם. אהה, ומשקל נמוך. זאת סדרת בסיס / כניסה של ניידי לנובו. שום דבר לכתוב עליו הביתה. לא ידועה כחסינה מתקלות או אמינה במיוחד. זה המחיר וזה מה יש. לגבי ההבהוב - כמו שיש כאלה שרגישים לפלורוסצנטים או מסך מחשב שמתחלף בסרטים. בקיצור, רגישות להבהובי מסך. יש אנשים כאלה.
 5. 1 point
  הדובים ערים ! אז ככה. הנייד, בסדר בסה"כ למטרות שציינת. המסך דווקא בולט לטובה - בהיר מהממוצע ובעל כיסוי צבע טוב ( לא כ"כ קריטי לשימוש המיועד ). יש רק בעיה אח איתו - אם את רגישה להבהובים - זה עשוי לגרום לך לכאבי ראש, שכן כל בהירות מתחת ל - 100 אחוז מפעילה מעין הבהוב בתדר נמוך. אם לא, אז הכל בסדר. עוד חולשה - סוללה לכחמש שעות, לכל היותר. רק ע"י החלפת כונן כולו. לא בנוסף.
 6. 1 point
  ראשית כל, שלום לך! מה נשמע ? איך המחשב הנייח ? ( בכל זאת, דיון עם 27 עמודים ! ).
 7. 1 point
  מצטער לנפץ את התאוריות, אין שום עיכוב בתנועת העכבר וניתן להתאים את ההגדרות של vsync למהיר או החלק. אצלי SLI של 1080 SC אפילו בלי אוברקלוק מריץ כל משחק מודרני על 4K ultra וזה מה שחשוב, אף כרטיס בודד לא יתאים לכך כרגע. כמו כן, אם ה- polling rate של העכבר הוא על 1ms, כמו בעכברי גיימיניג, והמחשב מהיר מספיק, ותזמוני החומרה של HPET מותאמים בצורה נכונה, אין שום השהייה בתנועת העכבר, ועם vsync בתצורה מהירה כל משחק נבלע בקלות והכל זורם בצורה חלקה. SLI רלוונטי ויישאר רלוונטי, להיפך בכרטיסים החדשים של turing הוא עובר אבולוציה ל- NVLINK לרוחב פס רחב יותר, ועם הבשלת הדרייברים לא צפויות בעיות מיוחדות.
 8. 1 point
  היי מה ששאלת, אכן מאשר שה - TRIM מופעל. דרך אגב, גם חיברתי כונן שלא הותקן ב - AHCI והפכתי אותו לכזה שיעבוד ב - AHCI לפי הקישור שנתת. בטח הלכת בבדיקת TRIM על משהו דומה - https://www.tenforums.com/tutorials/40028-enable-disable-trim-support-solid-state-drives-windows-10-a.html
 9. 1 point
  תכנס למנהל ההתקנים, בקרי ATA שם כתוב אם זה AHCI
 10. 1 point
  הוא לא אמר שזה לא עובד ,הוא אמר שהסקילינג שאתה מקבל עם WIN10 הוא הרבה פחות טוב מהסקילינג שאתה מקבל עם לינוקס. וגם לא הייתי ממהר להניח שהמצב עם WINDOWS SERVER הוא יותר טוב , זה דרוש בדיקה.
 11. 1 point
  בהתחלה גם windows לא ידעה לנצל 64bit או ריבוי נימים ומהר מאוד היא הסתגלה. אבל כן ראוי לרשום את ההסתיגויות של se7en כל עוד זה המצב.
 12. 1 point
  הכל טוב ויפה. אז להסביר שהחומרה שלהם לא תהיה קרובה ללהיות מנוצלת על חלונות ביתית. או למתוח את התקציב. אחרת באמת שיקנו מעבדים חלשים יותר. פשוט בושה שקדמה טכנולוגית עובדת בצורה ארכאית כזו.
 13. 1 point
  חלונות לשרתים זה לא מוצר שאפשר להכנס לחנות ולקנות סתם ככה.
 14. 1 point
  אוקיי מקבל הכל. רק ראוי כשאתם ממליצים על מחשב עם מעבדים כאלו ולשימושים כאלו לכלול בחבילה את חלונות סרבר שוודאי תשמח אנשים שיצטרכו למתוח את התקציב בכמה אלפי שקלים. אם מקצועי אז עד הסוף.
 15. 1 point
  גם הרבה פחות יספיק. אני על 4790k 4C/8T ולא מרגיש שחסר כוח במעבד הזה.
 16. 1 point
  איזו חוויה אתה מקבל ממערכת סטריאו בת 20 של AIWA ? אם כי מדובר בסט תקציבי זה יהיה בערך כמו לעבור מסובארו DL שנת 89" לרכב מודרני וטוב. כדאי להבין, המטרה של 2.1 היא שהסאב יוכל להפיק תדרים נמוכים כשהרמקולים הקטנטנים שמגיעים איתו אינם מסוגלים לעשות בצורה מספקת, אך ברגע שמדובר ברמקולים שמסוגלים להנפיק באס איכותי בעצמם, אין שום סיבה ללכת על רמקולי צעצוע ויחידת סאב נפרדת. עוד משהו שצריך להבין, הסאב שולט על הבאס\תדרים נמוכים, זה לא משנה אם מדובר בסרטים או מוזיקה, במידה ובזוג הרמקולים שישנו וופר איכותי שיודע לספק באס ברמה טובה, זה לא ממש משנה אם מדובר ב-2.0 או 2.1. (לא מדבר פה על רמקולים היי-אנד לצד סאב באלפי שקלים) סט-אפ סראונד לסרטים כמובן התאפשר במידה ותלך על מערכת 5.1, מה שדי מסובך לביצוע ברמה האסתטית, שלא נדבר על המחיר. בקצרה בתקציב ה-B77 בהחלט יעשו את העבודה בסרטים, וכן במוזיקה, מקור איכותי זה מקור איכותי. ולא, אין צורך במרחק גדול, הם אפילו יכולים לשבת על שולחן המחשב ולעבוד כרמקולים למטרת גיימינג. היעוד שלהם הוא שולחן מחשב עד חדרים קטנים.
 17. 1 point
  צריך בסך הכל ליישם במנועים את הטכנולוגיות החדשות והיעילות. רוב המנועים עוד על DX11 ומיעוטם יישמו חלק קטן מהסטים של DX12. שלא לדבר על וולקן שרק יישום שיטת ה-DRAW CALLS שם תבטל מגבלות עצומות. זה יוצא משהו כמו פי 10 אובייקטים בסצנה מבלי לפגוע בביצועים. בא נתחיל בניצול החומרה הקיימת ואז ריבוי ליבות יוסיף פשוט למורכבות הסצנה ולדברים שיקרו במקביל במאסות פלוס אייג'נטים של AI רבים שיוסיפו תבלינים למשחק\הדמיה וכו'. יש כבר עכשיו תוכנתית אפשרות לכל זה לקרות. תלוי במפתחי המנועים. אין לדבר סוף. אז לסיכום אני לא רואה בגיימינג ספציפית צורך בריבוי ליבות כה מאסיבי. בטח לא בזמן הקרוב. אני טוען שבקושי החומרה הקיימת מנוצלת טוב ושצריך להתחיל בזה. ועוד נקודה לגבי כתיבת תוכנה מרובת נימים לעבודה על מספר ת'רדים בא זמנית. אם זה כתוב טוב זה בכלל לא חשוב כמה ליבות תדחוף תמיד תקבל סקיילינג. תוכנה שנכתבת למספר ספציפי של ליבות כתובה כנראה לא טוב ולא הגיוני.
 18. -1 points
  זה בטוח ! @nec_000 - לא מספיק פיספסת בענק את מועד השקת הכרטיסים החדשים, ולא מספיק ש"למקורותייך" לא היה מושג ירוק על RTX, עכשיו אתה עוד מהין להשיא עצות מה כדאי ומה לא וחכו מה אגיד מחרתיים וכו' וכו'. וואללה, רק עכשיו היה בפרשת השבוע על נביאי שקר ואיך לזהות אותם. אז היום אין נביאים, אבל גם אין ענווה ולא הודעה בטעויות, אלא יאללה, נתקדם, כאילו כלום לא קרה.
 19. -1 points
  דמגוגיה בגרוש ! אין זו אלא הסתה פרועה ! חד משמעית ! במקום לענות עניינית על הטענות הנכונות בקשר לכל אותם הדברים הלא נכונים שאמרת, אתה עובר לפסים אישיים ומסית אחרים להשתלח בי. בושה וחרפה. עכשיו יבואו עושי דברך ויתחילו לנקד שלילי. ושום איזכור על הדיסאינפורמציה שפיזרת כאן בקשר לכרטיסי המסך החדשים. כמה נוח ! פעם, ולו רק פעם - תודה שטעית מבלי לערוך את הפוסטים שלך בדיעבד ומבלי להשתלח באלא שתפסו אותך בזריעת חול בעיניים !
 20. -1 points
  לקחת השערה ללא שום ביסוס ועם עוד פחות הגיון וביססת עליה תילי תילים של מסקנות כעובדה מוגמרת. ובאמת שאין לי כח ללכת יותר אחורה - כי התמונה לא שונה בהרבה. ^^^ זה הדבר שממנו באתי להזהיר את הגולש הממוצע - שלא יחשוב שכל הניתוחים הפסבדו מדעיים שלך יש להם בהכרך איזה שהוא משקל אמיתי / רציני. זה קורה מידי פעם לכולם, אבל כולם ( חוץ ממך ) גם מודים שטעו.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close