עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 26/07/18 בכל האיזורים

 1. 1 point
  גודל זה גודל הקובץ גודל בדיסק זה כמה מקום תופס הקובץ בכונן. הכונן מחולק לתאים בגודל קבוע, נניח 4000 בתים. כל תא כזה יכול להכיל רק קובץ או חלק מקובץ אחד. אם הקובץ הוא של בייט אחד הוא יתפוס על הכונן 4000 בתים. אם הוא 4001 הוא יתפוס על הכונן 8000 בתים. מן הסתם הספריה הזאת שלך כוללת הרבה מאד קבצים קטנים ולכן תופסת הרבה מקום על הכונן. ויכול גם להיות מצב הפוך, וזה על רגל אחת קשור לקישוריות בין קבצים....
 2. 1 point
  אז תעביר רק את הכונן עם מערכת הפעלה ממחשב תקין לזה הבעייתי. אל תגיד לי שפירוק SSD לוקח יותר משתי דקות ....
 3. 1 point
 4. 1 point
  הרצת סריקה? לחילופין. למרות שאני ממליץ קודם כל על הסריקה, אתה יכול להיכנס לרשימת התוכנות המותקנות ואם התוכנה הזאת מופיעה שם להסיר אותה. היא עולה כל פעם עם הפעלת המחשב כי היא בטח הוסיפה את עצמה לרשימת היישומים שעולים עם המערכת. ב-Windows 10 פתח את מנהל המשימות ושם תעבור לכרטיסייה אתחול או הפעלה או איך שלא קראו לזה בעברית [Startup באנגלית] ואם היא מופיעה שם תוכל להשבית את עלייתה עם המערכת. רק שזה פלסטר והפתרון האמיתי הוא להסיר את התוכנה בשלמותה.
 5. 1 point
  אלה שאלות ממבחן שמניחות שאתה לא מול אינטרנט. אבל אתה לא במבחן, יש גוגל... בגדול deffered יותר גמיש ונותן לת'רד הזדמנות לארגן את עצמו לפני שהוא נסגר, יש כאילו ''נקודות יציאה' מסודרות. בשיטה הקודמת הת'רד עוצר לכאורה מיידית. זה לא מדויק וזה תלוי שפת תכנות אבל בגדול זה הקונספט. תקרא בגוגל על ההבדל יש מיליון מאמרים. לגבי השאלה השניה - אחת המת'ודות היא סטטית ובודקת את המצב של הת'רד הנוכחי (מי שקרא למתודה). השניה היא מתודה על instance, אתה קורא לה על ת'רד מסוים וזה בודק לגביו. לא זוכר מי זאת מי, תבדוק דוקומנטציה. לא יודע באיזה מסגרת אתה לומד אבל תתרגל לגגל, אלה שתי שאלות עם תשובות ברורות בתוצאה הראשונה בחיפוש.
 6. 1 point
  תודה לכל העונים וההמלצות, בסוף החלטתי ללכת על כרטיס בסיסי שיענה על הדרישות גם אם באופן חלקי. אחרי כמה ניסיונות ביד 2, קצת סבלנות ומקח, רכשתי היום כרטיס מסך - GTX 960 ב 300 שקלים. בזכות התגובות פה הבנתי את סדר הגדול הכספי, ולפי האתר שמשווה, הכרטיס די דומה ל 1050 וזה מחיר טוב. שמתי את הפורטנייט בהגדרות מסך על אוטומאטי ואכן הוא הקפיץ את הכל ל high, רואים מדהים (ועוד יותר ביחס למה שהיה), אין קפיצות/ריצודים. הילדים מרוצים... תודה על העזרה!
 7. 1 point
  אני בניתי לפי המדריך הזה: https://blog.briancmoses.com/2017/12/diy-nas-econonas-2017.html
 8. 1 point
  פורטנייט הוא משחק מבוסס מנוע Unreal, והמפתחים שלו הם במקרה המפתחים של המשחק (מה שלא קורה הרבה). לכן המשחק מלוטש מאוד. עם יחס של חומרה לביצועים גבוה. לענייננו. המעבד הזה יספיק. רק צריך להתאים כרטיס מסך. מה הספק כוח שמותקן על המחשב? חברה + דגם. ומה הרזולוציה של המסך שאליו מחובר המחשב?
 9. 1 point
  עקרונית ב-HTML5 מותר לך להמציא תגיות משלך, זה חוקי לכתוב <cmicky>whatever</cmicky> מעשית משיקולי תאימות לאחור לא מקובל לעשות את זה, בדרך כלל משתמשים בתגיות DIV או SPAN כשרוצים להשתמש בתגיות ללא משמעות סמנטית לצרכי עיצוב בלבד
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close