Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 16/07/19 בכל האיזורים

 1. 5 points
  הדיון הזה יפסיק להיות off-topic והמשך הודעות ימשיך בהודעות פרטיות בלבד. כמו כן, המשך שלו יעניק למשתתפים בדיון השעיה מהמערכת ללא אזהרה מוקדמת. מתחיל להמאס שכל דיון נגרר לעשרות עמודים של offtopic שגם מרחיק משתתפים פוטנציאליים, ואני שוקל מה לעשות כדי למנוע זאת בעתיד.
 2. 4 points
  הקטע פה הוא לא לבאס, אלא למנוע מאחרים לחשוב שהוא צודק. אחת המטרות בפורום הזה היא שיהיה מידע אמין שאנשים יכולים להיעזר בו כדי לעשות החלטות רכישה.
 3. 4 points
  באמת זה לא לעניין מה שקורה פה... במקום לנסות לשפר את זמני הטעינה של הפורום
 4. 4 points
 5. 4 points
  אני לא מבין על מה את מדברת. יש לנו פה עסק עם מישהו שאף פעם לא טועה.
 6. 3 points
  אני חושב שאתה פשוט מפספס את הפואנטה של הגולשים פה. אין ספק שבנית מערכת מרשימה מבחינת ביצועים ותמורה למחיר, אף אחד לא סותר את זה שאתה נהנה מביצועי פרימיום ולא באמת מוגבל במשהו, יש כאן הבהרה ברורה שהגישה שבחרת בה היא לא בהכרח הדבר הכי *טוב* ללכת בו אם רוצים לשדרג מחשב שמיועד ל-workload tasks ולגיימינג כפי שאתה מתיימר להציג, יש אופציות יותר טובות ויותר משתלמות כמו ה-3900X והט'רדריפרים מהדורות הקודמים למטלות של "משתמשים מתקדמים".
 7. 3 points
  1. WiFi 6 הוא תקן אלחוט חדש (IEEE 802.11ax). יעזור לך ברגע שיהיו לך נקודת גישה לך וציוד קצה תומכים (עם הזמן). עד שזה יקרה, קיימת כמובן תאימות לאחור. 2. שוב, תקן חדש (רוחב פס גדול יותר לדוגמה). לא רק לאוזניות אלא לציוד BT באופן כללי, אם כי בין היתר אכן נוספו בגרסה הזאת יכולות ספציפיות לשיפור חוויית השימוש באוזניות אלחוטיות. גם פה יש כמובן תאימות לאחור. 3. שקעי רשת לא משמשים רק לחיבור אינטרנט. זוג שקעים קיימים לצורך יתירות, כדי לבצע Link aggregation (לאחד שני חיבורי רשת לחיבור לוגי אחד) ולחיבור לציוד רשת (כמו NAS). גם הכנה לחיבור אינטרנט מהיר יותר בעתיד. 4. זה תמיד ככה כי לכל פלטפורמה יש מספר סופי של ערוצי תקשורת למעבד ולכן יש סדר עדיפויות ברגע שמגיעים לסף רוויה מסוים. העדיפות ניתנת לערוצי PCIe בחיבור ישיר למעבד. 5. יציאות הווידאו מיועדות למי שמשתמש במעבד APU שכן מכיל ליבה גרפית.
 8. 3 points
  לצורך הרגעה, הדבר היחיד שאני יכול מתפקידי לוודא כרגע זה ששום תוכן בלעדי לא יפספס את עמודי הזון הרגילים
 9. 3 points
  הכתבה "רגע, יש עוד!" הפנתה אותי לעמוד פייסבוק. האם הזון מתחיל לתת תוכן בלעדי דרך פייסבוק? חבל, כי הוא יימנע ממני וכנראה שאוותר עליו. אני כנראה אחד מהדינוזאורים האחרונים שלא חסר להם בחיים חשבון פייסבוק, ולכן לא פתחו חשבון.
 10. 3 points
  5000 ש"ח ויש לך תותח על שמשמיד כל מערכת שאפשר לבנות היום בכל סכום
 11. 3 points
  היי, חזרתי על אותה תשובה פעמיים כי חשבתי שפספסת את ההודעה הראשונה (זאת היית הפעם ראשונה שהגבתי פה) בכל מקרה אני מבינה שקשה לך לקבל את זה שטעית. הכי נוח לעבור מהגנה להתקפה כשטועים הריי אתה זה שרשם ואני מצטטת "בדקו את האושר שהנסיינים דווחו וגם מדדו אצלם בדם כימיה, בנוסף אבחון פסיכולוגי ופסיכיאטרי - תקפו מכל הכיוונים." אז אתה זה שמסתמך פה בתשובה שלו על מחקרים פסיכולוגים שבהם אתה מזלזל. כמו כן אני טוענת שעובדתית טעית בחלק הראשון בתגובה שלך שרשמת "צריכה חומרית מסבה גורנישט" והסברתי לך בצורה חד משמעית למה זה לא נכון ויותר מכך גם אני מצהירה כמוך שבדקו את הנושא מכל הכיוונים ואתה מוזמן לחפש מאמרים אקדמאיים ולהיווכח שאני צודקת וקניות גורמות להפרשת אנדורפין שגורם לתחושה של אושר (מדובר פה על חומר כימי שנוצר בתהליך ביולוגי שניתן לבדוק אותו אמפירית). בנוסף במקום לזלזל במקצוע שלי ולנסות להכניס לפה נושא שלא קשור בשום צורה לתגובה שלי תבדוק את עצמך ואם אתה חושב שאני טועה אתה יותר ממוזמן להראות לי מחקר או מאמר אקדמי שסותר את מה שרשמתי.
 12. 2 points
  נשמע שנשרף המעבד... לא אמור לקרות אבל אם הטמפרטורה נשארה מספיק זמן על 97 מעלות אז אפשרי בהחלט. נסה לממש אחריות.
 13. 2 points
  כל דבר שבא לי או צריך להריץ, אני משתמש מתקדם, מה מריצים מי שקונה רייזן 3950X או THREADRIPPER עם 32 ליבות שמתקרבים בביצועים גם כן?
 14. 2 points
  חחח... הרגת אותי... אתה נשמע כאילו אתה נוסע לאי בודד... לפחות יש באוקיינוס סיבים אופטיים להתחבר לאינטרנט.
 15. 2 points
  לכל מי שפספס . הוא רכש 2 כאלה. למה התקנת תחנת עבודה בבית? ד"א בא לי לראות תמונות.
 16. 2 points
  עדכון. החלטתי בכל זאת לצלול לעובי הקורה ולהבין את הבעיה, אז פירקתי את הכונן (פתחתי את הפלסטיק בעדינות עם אזמל חד). כשהכונן מחוץ לאריזה הוא נראה כך וזה מסביר את הכל: או שהחיבור נדפק במהלך השימוש, או שפשוט בנו אותו בצורה כל-כך לקויה, אבל כמו שאפשר לראות, הראש של המחבר נמצא באלכסון יחסית ללוח. במצב הזה הכונן עובד תקין. ברגע שהוא יושב בתוך מארז הפלסטיק, המארז מפעיל לחץ על הראש כדי ליישר אותו, ואחת הרגליים (זו שמסומנת באדום) פשוט מתנתקת מהפאד שלה. מדובר ברגל DATA של USB3, מה שמסביר למה הכונן לא עובד בחיבור USB3 אך עובד תקין בUSB2. ככל הנראה בלאי סביר גורם לשבר בהלחמות. במקור הרגל מחוברת דרך טרייס לקבל שמסומן בצהוב. הלכתי למעבדת הלחמה קטנה שאני מכיר ופשוט הלחימו את הרגל ישירות לקבל, וגם סידרו את הראש של המחבר כדי שיהיה ישר (יש שם כמו קפיץ מוזר כזה). הכונן עובד תקין עכשיו בUSB 3.0, אם כי כאשר הכנסתי אותו חזרה למארז, כנראה לא סידרתי כמו שצריך את מתח הקפיץ ועכשיו צריך לעזור לו לקפוץ החוצה ולחזור פנימה. אבל לפחות עובד.
 17. 2 points
  תראה חפרתי באמאזון עכשיו. לקחתי את הניידים של dellבהנחה שתהיה להם כאן אחריות כלשהיא. עד 600 דולר לא מצאתי משהו שאני שלם איתו, אז למה להמליץ לך ? אולי אני מחמיר בנתונים, לא יודע. כבל מקרה, כדאי שתחפש שם, לא b&h ולא כאלה, אלא באמאזון - מעבד i5 דור שמיני מסך בגודל שנוח לך ips זיכרון 8 גיגה כונן ssd 256 ומעלה. וכמובן מחיר טוב. תביא כאן להערכה כן או לא. אולי לך יילך יותר טוב .... 😊
 18. 2 points
  תודה בסוף, אני מקווה .... תראה לצערי, אף אחד מהשלושה לא מומלץ. אחד פיסח, השני צולע והשלישי .... קשה להתלהב מאחד מהם. בתכל'ס, הראשון מגיע עם מסך TN. בשנת 2019 עוד מוכרים TN ! השני, עם כונן קשיח מכאני והדל מגיע עם כרטיס רשת ( חיבור כבל ) של 100 מגה בלבד. ולא יעזור שום מתאם וכו'. ולפי המאפיינים, גם הוא עם פאנל TN.
 19. 1 point
  בשביל זה חשוב לחבר את המחשב/כונן (אם הוא משתמש בחיבור ישיר לחשמל) למגן ברקים או אפילו עדיף - לאל־פסק (כי האמינות של מגני הברקים הזולים שמוכרים בחנויות מוטלת קצת בספק). אבל כמובן שזה לא מונע תקלות שמקורן בספק הכוח עצמו (שכבר נמצא מאחורי מגן הברקים) שיכול להתקלקל יום אחד ללא התראה מוקדמת ולקחת איתו רכיבים אחרים. באופן אישי, הייתי משתמש בכונן פנימי ובכונן חיצוני, אם כי גם זה לא ימנע בהכרח אובדן מידע כתוצאה משריפה, שטפון או אפילו תקלה בספק של המחשב כי הכונן החיצוני עדיין מחובר ללוח דרך USB, אבל בסביבה ביתית יש גבול למה שאפשר לעשות אז צריך למזער את הסיכון כמה שאפשר. אסטרטגיית הגיבוי הטובה יותר, אבל גם יותר מסורבלת, היא להשתמש בעקרון ה-Air gap, כלומר בכונן אחד שלא מחובר כדרך קבע למחשב. בהתאם לכמות השינויים בגיבוי, אפשר לחבר אותו פעם ביום או פעם/כמה פעמים בשבוע. אם הגיבוי מתבצע באמצעות סנכרון קבצים (ולא דרך קובץ ארכיון כלשהו כמו ZIP), אפשר להשתמש בתוכנה כמו Bvckup כדי להשתמש בטביעת האצבע החומרתית של הכונן (מחרוזת אותיות ומספרים שמזהה רק את הכונן הזה) ככה שכל פעם שהוא יחובר למחשב, או בנקודות זמן שתוזמנו מראש, יתחיל אליו הגיבוי באופן אוטומטי. זה מאוד מקל על התהליך כי החסרון הכי גדול בגיבוי שמצריך את התערבות המשתמש הוא שכמה שיותר שהמשתמש צריך לעשות באופן יזום, סופו שלא יעשה. זה גם מבטיח שחיבור כונן או התקן אחסון חיצוני אחר לא יתחיל את הגיבוי כך סתם (כי יש תוכנות שמאפשרות להגדיר שהגיבוי יתחיל ברגע שזוהה התקן אחסון USB, אבל לא מאפשרות להגדיר איזה).
 20. 1 point
  "כל הרעיון שהם מחוברים למחשב אחד.פשוט,את החומרים אני זורק לשני מקומות." תראה, היו לך רעיונות מוצלחים יותר .... קח תסריט בכלל לא בדיוני. חורף. סופת ברקים. איזה ברק מלביש ספייק פתאומי על החשמל בבית ומתגן לך את כל הכוננים. קיץ. חברת חשמל עושה עבודות ואופס, מטגנת מכשירים לחצי שכונה ! ( היה מקרה כזה ביבנה ). ו.... טוב, הבנת את הפואנטה !
 21. 1 point
  כונן קשיח המיועד ל־NAS הוא כזה שמאפייני הפעילות שלו (והקושחה) עברו מיטוב לסוג השימוש הזה. הכוננים האלה בנויים לעבוד 24 שעות ביממה ולהיות פחות רגישים לטמפרטורה כי במכשירי NAS הם נמצאים זה לצד זה בסביבה לא הכי מאווררת (המחיר של זה הוא כמובן גם התפשרות בביצועים מסוימים). כמו כן, בגלל ש־NAS הוא לרוב התקן אחסון שיותר קוראים ממנו מאשר כותבים אליו, יש גם אופטמיזציה מסוימת כאן. אני באופן אישי מחבב את הכוננים האלה לשימושי גיבוי כארכיון (ולא לשימושי יתירות במערך RAID כלשהו או ככונן משני שעליו יותקנו משחקים). כמו שציין נפוליאון, הם גם מגיעים עם תקופת אחריות ארוכה יותר בשנה מרוב כונני "ביצועים" בנפח מקביל ואני חושב שזה חשוב. לא כי זה מעיד שהם יותר אמינים, אלא כי אתה קונה לעצמך עוד שנה של שקט ברמת החומרה במקרה שהכונן כשל (כי הרי המידע מגובה ממילא). עוד אפשרות, אבל אני לא יודע אם באמת להמליץ בכיוון כי יש פה התעסקות וסיכון מסוים (והאחריות חלה על הכונן החיצוני כולו. כולל ההמארז והבקר ככה שאם פירקת אותו והכונן לא בסדר, צריך להחזיר הכל לקופסה אחרת האחריות כנראה לא תחול), היא לקנות כונן 3.5" שולחני. אתה יכול להשתמש בו כמו שהוא, או להוציא ממנו את הכונן שיש בפנים (אצל WD זה לרוב RED, שהיא סדרת ה־NAS שלהם. אצל Seagate אני לא לגמרי בטוח ובכל מקרה צריך לחפש מידע ברחבי הרשת ולראות מה אנשים שקנו את הדגם הזה קיבלו בפנים). בדרך כלל הכוננים האלה זולים משמעותית מקניית כונן פנימי, אז גם אם הכוונה היא להוציא מהם את הכונן ולהתקין במחשב, אפשר לחסוך ככה כמה מאות שקלים לפעמים.
 22. 1 point
  אנחנו חיים בעידן נח לבחירת זיכרון, עם קיטים של 3GHZ תמורת תוספת קטנה. אני חושב שזאת ברירת-מחדל הכי טובה שהיינו בה עד עכשיו לבחירת זיכרון, ושמח שקיטים זולים יותר סוגשל נעלמו כבחירה, בין כה וכה
 23. 1 point
  יש איזו שהיא סיבה לא להשתמש בגוף הקירור שמגיע איתו?
 24. 1 point
  לאחר שהתיקון השני הצליח, אפשר לחזור לתיקון הראשון SFC, אבל לתת לו צ'אנס טוב יותר במצב OFFLINE, כלומר להפעיל את המחשב מדיסק שחזור של חלונות, צור אותו דרך תפריט ההתחלה, שם לבחור שורת פקודה ולהריץ SFC בלי שהחלונות יהיה פעיל https://www.wintips.org/how-to-run-sfc-offline-system-file-checker-tool/ שורת פקודה בסגנון הזה, לפי הקישור sfc /scannow /offbootdir=<Windows_Drive_Letter>:\ /offwindir=<Windows_Drive_Letter>:\windows
 25. 1 point
  בעוד 44ש"ח עדיף זכרונות מהירים יותר בשביל מעבדי AMD. https://www.tms.co.il/65920 ככל שהזיכרון מהיר יותר ככה יש שימוש בפחות זיכרון, אבל מבחינת הFPS ההבדל לא משמעותי בין 3000 ל3200.
 26. 1 point
  קודם כל מערכת רייזן תתן יותר תמורה. עדיף שני סטיקים של זיכרון בשביל דואל צ'אנל. הדיסק הקשיח שבחרת הינו Pull ולא RETAIL. הנה מענה שיכבד את כספך. מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל מעבדים: AMD 3rd Gen Ryzen 5 3600 Box כמות: 1 - מחיר: ₪ 880 לוחות אם: MSi B450M PRO-VDH V2 כמות: 1 - מחיר: ₪ 334 זכרונות RAM: DDR 4 16G (8GX2) 3000 CL16 1.35V T-Force Night Hawk Blue Black HS Team כמות: 1 - מחיר: ₪ 373 מארזים: Antec P8 Case כמות: 1 - מחיר: ₪ 239 ספקי כוח: ANTEC PSU 550W GB Neo Eco Modular 80+ OEM New PC כמות: 1 - מחיר: ₪ 223 כונני SSD: Corsair SSD 480GB MP510 NVMe PCIEx4 M.2 כמות: 1 - מחיר: ₪ 355 כוננים קשיחים: Seagate HDD 2.0TB 256MB SATA3 Barracuda כמות: 1 - מחיר: ₪ 285 כרטיסי מסך: Palit RTX 2060 Dual OC 6G GDDR6 192bit כמות: 1 - מחיר: ₪ 1499 הרכבת מחשב: הרכבת כסף (חינם! בהזמנת מחשב חדש) כמות: 1 - מחיר: ₪ 1 סה"כ: ₪ 4189 מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה. המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. https://www.tms.co.il/65917
 27. 1 point
  חרגתי קצת. אבל רציתי לשים SSD מהיר במיוחד עם 5 שנות אחריות הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים מעבדים - AMD Socket - AM4 100-100000031BOX-PC - AMD - AMD Ryzen5 3600 Gen3 6 Core/12 Threads - Base Clock: 3.6GHz - Max Boost Clock: 4.2GHz - With Wraith Cooler - 65W TDP - Box - With new PC Only... שלוש שנים אחריות - יבואן רשמי כמות: - 1 - 882/864 ₪ לוחות אם - AMD Socket AM4 PRIME-B450M-A-PC - ASUS - AM4 - B450 - With New PC Only - 4x DDR4 - PCIe 3.0 x16 - 2x PCIe 2.0 x1 - 4x SATA - M.2 - 6x USB 3.1 Gen 1 - 2x USB 3.1 Gen 2 - 4x USB 2.0 - SysFan - mATX... בקניית מחשב חדש בלבד - שלוש שנים אחריות כמות: - 1 - 328/321 ₪ זכרונות - DDR4 - לנייח F4-3000C16D-16GISB - G-Skill - 16GB (2x8GB) DDR4 3000 Mhz CL16 - 1.35V - Aegis Series... שלוש שנים אחריות כמות: - 1 - 376/368 ₪ דיסקים קשיחים ו SSD - SATA HDWD110UZSVA - Toshiba - 1TB - 3.5 inch - 7200 rpm - SATA3 6Gb/s - 64MB Cache - P300 Series... שנתיים אחריות כמות: - 1 - 178/174 ₪ כרטיסי מסך - NVIDIA PCIe 60SRH7DSY91C - GALAX - GeForce GTX1660 (1-Click OC) - 6GB CUDA Cores 1408 Boost Clock (MHz)1800 1-Click OC Clock (MHz)1815 (by installing Xtreme Tuner Plus Software and using 1-Click OC) 192-bit GDDR5 DP 1.4, HDMI 2.0b ... שלוש שנים אחריות כמות: - 1 - 1046/1025 ₪ מארזי מחשב - מארז עם ספק NX200-NE550M - Antec - Window - USB3.0 - ATX - With 550W Antec NE550M 80 Plus Bronze Modular PSU - 1x 120mm fan - 4x optional 120mm fan - Black - Dimensions 425(D) x 190(W) x 462(H)mm - Max GPU: 350mm... שלוש שנים אחריות למארז וחמש שנים לספק כמות: - 1 - 408/400 ₪ דיסקים קשיחים ו SSD - SSD - M2 NVMe ASX8200PNP-512GT-C - ADATA - 512GB SSD PCIe Gen3x4 M.2 2280 - 3500/3000MB/s - XPG SX8200 Pro Series - With SLC Caching, DRAM Cache Buffer, and LDPC ECC technologies, E2E Data Protection - NVMe 1.3-Support... חמש שנים אחריות כמות: - 1 - 379/371 ₪ 3597.00 / 3525 ₪ עד 12 תשלומים ללא ריבית. המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה קישור להצעת המחיר https://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=165863
 28. 1 point
  אתה מטעה פה אנשים בצורה ברוטלית, להגיד שמשחקים היום מנצלים מעל 10 ליבות זו בדיחה ולהגיד שIPC ותדר לא משנים זו פשוט פנטזיה לא ברורה, אין לי שום ספק שמערכת עם רייזן 5 3600 תהיה טובה יותר משמעותית למשחקים ולרוב התוכנות שלא יודעות לנצל כל כך הרבה ליבות ולאלו שכן אני דיי בטוח שרייזן 9 יהיה יותר טוב או אם צריך כמות ממש גדולה של ליבות אז TR. זה לא להגיד שהמערכת הזאת לא שימושית, אני בטוח שהיא מאד טובה לשימושים איזוטריים שדורשים כמות מאד גדולה של ליבות, אבל להגיד שהיא טובה לשימושים יום יומיים זאת פשוט בדיחה.
 29. 1 point
  תנסה לגרור את האפקט ישר לתוך הקומפוזיציה בטיים-ליין.
 30. 1 point
 31. 1 point
 32. 1 point
 33. 1 point
  אתה רציני? אתה מבין שזה IPC של 6950X, כשהביצועים הכלליים הם פי 3.5 מ- 6950X. הוא לא רואה שום מערכת בגיימיניג, ווירטואליזציה, ריבוי משימות, תוכנות פרודוקטיביות ורינדור. לא מדובר פה על מעבד שרוב הזמן חי ב- 2.3 GHZ, אלא הוא פרוץ על מנת לשחרר את הטורבו לכל הליבות ל-3.5GHZ כמה שיותר לפי צריכת הזרם של ה-VRM המתאפשרת. זוג המעבדים הזה גם לוקח את XEON W3175X, בעל 28 הליבות המפלצתי. יש כאן מיטוב ביצועים של 40% מעבר לסטוק. ולמי שדאג לצריכת חשמל, ההספק של כל מעבד הוא 130 וואט, אמנם בפועל זה יותר אבל ככה זה גם עם כרטיסי מסך, וכפי שניתן לראות, השתמשתי במארז טאוור סטנדרטי שתומך בלוחות אם SSI-EEB, והוא אינו תופס הרבה מקום.
 34. 1 point
 35. 1 point
  לא רואה בעייה בכונפיגורציה הזאת. * ייתכן שצריך לעדכן את ה-BIOS לפני שיהיה אפשר להשתמש במעבד הספציפי. יתרונות של הלוח: USB TYPE C הייתי שוקל לקנות לוח אם בארץ שתהייה אחריות בארץ אם צריך להחליף או מה שלא יהיה. ספק כח מעולה, 42A על רייל אחד של 12v. יתאים גם אם תוסיף כרטיס מסך טוב.
 36. 1 point
  מעולה, תמשיך לעבוד כרגיל ולעקוב אם יש קבצי dmp חדשים. תפתח אשכול חדש בפורום אם יש בעיה.
 37. 1 point
  1. יש פה שני מעבדים. 2. זה מראה כמה אינטל לא זזה מבחינת ביצועים והחזיקה איתה את כל השוק במקום. 3. מה הדבר הזה יעשה בשימוש יומיומי של צרכן ביתי? יהיה הרבה יותר איטי. (עבודה "רגילה" על מחשב, משחקים וכו')
 38. 1 point
 39. 1 point
  מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל מעבדים: AMD 3rd Gen Ryzen 5 3600 Box כמות: 1 - מחיר: ₪ 880 לוחות אם: MSi B450M PRO-VDH V2 כמות: 1 - מחיר: ₪ 334 זכרונות RAM: DDR 4 16G (8GX2) 3000 CL16 1.35V T-Force Night Hawk Blue Black HS Team כמות: 1 - מחיר: ₪ 373 מארזים: Antec P5 Case כמות: 1 - מחיר: ₪ 202 ספקי כוח: ANTEC PSU 550W GB Neo Eco Modular 80+ OEM New PC כמות: 1 - מחיר: ₪ 223 כונני SSD: Addlink SSD 512GB S20 SATA3 2.5" 3D NAND כמות: 1 - מחיר: ₪ 255 כוננים קשיחים: Seagate HDD 1.0TB 64MB SATA3 Barracuda כמות: 1 - מחיר: ₪ 195 כרטיסי מסך: Palit GTX1660 StormX OC 6G GDDR5 192bit כמות: 1 - מחיר: ₪ 1026 הרכבת מחשב: הרכבת כסף (חינם! בהזמנת מחשב חדש) כמות: 1 - מחיר: ₪ 1 סה"כ: ₪ 3491 מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה. המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. https://www.tms.co.il/65632 הנה אפשר להנות מכל העולמות. כל הדרישות שלך נכנסו בתקציב.
 40. 1 point
 41. 1 point
  1. הוספתי את הלוח עכשיו למערכת. 2. ה X ..... טעיתי. יש במקום אחר. כותב לך ישירות 🙂
 42. 1 point
  האמת שיש דרך דיי נוחה אבל אישית אני מוחק את הפריט המיותר, מוצא בחיפוש את זה שבא לי ויוצר מפרט חדש. יש לנו חסרונות מסויימים אבל שלל יתרונות בכל מני תחומים (מדבר על הצד הטכני). מנוע החיפוש באתר מאוד חזק למשל אז לחיצה על האיקס והסרתו ואז חיפוש של TUF B450 בחיפוש וזהו. או חיפוש של B450M שמביא את כל ה MICRO או B450 ITX והוספתו לערימה
 43. 1 point
  עדיין ככה. וגם כרטיס מסך מגיע מורכב אצלנו. ובשבועיים הראשונים אם חס וחלילה יש בעייה אז שני הכיוונים עלינו.
 44. 1 point
  תודה רבה! אנשים טובים!
 45. 1 point
  אני אחכה ל-10NM של אינטל לפני החלטה לאיזו פלטפורמה חדשה לעבור. השנה הקרובה תעשה להם רק טוב כשסופסוף הם קצת נלחצים. הצרכן רק ירוויח. HT לכל המעבדים, מכפלה פתוחה לכולם או לרוב, יותר ליבות ושדרוג ארכיטקטורה ממשי (בדמות עליית IPC) - את כל הדברים שהם מנעו יהיה להם עכשיו אינטרס לשחרר. כרגע הם רצים עם עין מכוסה ורגל צולעת. הנקודה היא שיש להם את כל הכלים האלו בידם כאן ועכשיו, הם לא צריכים לפתח שנים כדי לפתח אותם מההתחלה. פשוט עניין של החלטה ועוד דור מעבדים חדש (וכמובן תושבת ולוחות חדשים..). AMD עושים טוב ועוזרים להם מאוד לקבל את ההחלטה הנכונה. כל עוד הם לא מתחייבים שהלוחות יתמכו גם 3-4 שנים קדימה (כמו AMD) הם לא נמצאים במצב קשה כמו שעלולים להתרשם מהשרשור הנ"ל. סה"כ חזרה למצב שפוי של תחרות בריאה
 46. 1 point
  מעבר לכך, ASUS מוציאה עדכון ביוס שמשדרג לוחות מסדרה 400 (X470 + B450) ל-PCI-E 4.0 חינם אין כסף. אומרים שיתכן ותהייה תמיכה מוגבלת או לפעמים בעיות ושאפשר לבחור כל רגע לחזור ל-PCI-E 3.0 ללא התקנת ביוס מחדש.
 47. 1 point
  הנה מפרט שלם: מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל מעבדים: AMD Ryzen 5 2600 Processor Box (Gen 2) - מבצע בקניית מחשב חדש ! כמות: 1 - מחיר: ₪ 555 לוחות אם: Gigabyte GA-AB350M-DS3H V2 כמות: 1 - מחיר: ₪ 268 זכרונות RAM: DDR 4 16G (8GX2) 3000 CL16 1.35V T-Force Night Hawk Blue Black HS Team כמות: 1 - מחיר: ₪ 373 מארזים: Antec P5 Case כמות: 1 - מחיר: ₪ 202 ספקי כוח: ANTEC PSU 550W GB Neo Eco Modular 80+ OEM New PC כמות: 1 - מחיר: ₪ 223 כונני SSD: ADATA XPG SSD 256GB SX8200 PRO M.2 2280 כמות: 1 - מחיר: ₪ 283 כוננים קשיחים: Seagate HDD 2.0TB 256MB SATA3 Barracuda כמות: 1 - מחיר: ₪ 285 כוננים אופטיים: LG DVDRW X24 SATA כמות: 1 - מחיר: ₪ 75 כרטיסי מסך: Palit GTX1660 DUAL OC 6G GDDR6 192bit כמות: 1 - מחיר: ₪ 1066 הרכבת מחשב: הרכבת כסף (חינם! בהזמנת מחשב חדש) כמות: 1 - מחיר: ₪ 1 סה"כ: ₪ 3332 מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה. המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. https://www.tms.co.il/65288 לפורטנייט ו-CS:GO, מפרט מצויין. ל-BF V ועוד משחקים יותר חדשים, אפשר לשדרג כרטיס מסך ל-RTX 2060.
 48. 1 point
  אם AMD הולכים באותה גישה של NV (והם בהחלט עושים זאת בנוגע למחיר) אז זה רומז שכרטיסים חזקים יותר מסדרה 5 של NAVI כן יתמכו ב-CF.
 49. 1 point
 50. 1 point
×
 • צור חדש...