הדיון הראשי על הדרייבר - AMD Catalyst (שוחרר 12.08) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - AMD Catalyst (שוחרר 12.08)

djelectric

Recommended Posts

ברוכים הבאים לדיון הראשי על הדרייבר - Catalyst

כמה נקודות שחשוב לציין

*זה המקום היחיד לדיונים בנושא הדרייברים. פוסט אחר שייפתח בנושא עתידו להנעל

*אין לפרסם תוצאות או לשאול שאלות לגביי תוצאות של מבחני ביצועים כגון 3DMARK, בשביל דברים כאלה יש את הסטיקי של 3DMARK בפורום

*פה זה לא פורום וקירור ולכן אין פה מקום לשאלות לגביי OC בעזרת הדרייברים.

AMD_logo.png

הגרסה הרשמית העדכנית ביותר: 11.2

כרטיסים נתמכים רשמית: סדרת HD2400 ומעלה, סדרת X1000 אינה נתמכת.

תאריך שחרור:16.2.2011

מערכות הפעלה נתמכות:

Windows 7 32-bit version

Windows 7 64-bit version

Windows Vista 32-bit version

Windows Vista 64-bit version

Windows XP Professional

Windows XP Home Edition

Windows XP Media Center Edition

Windows XP Professional x64 Edition

פיצ'רים חדשים:

עדכוני פילטרים בעיבוד Catalyst AI:

* הגדרות האיכות שופרו למצב High Quality מלבד אחד, מתאפשרת אופטימיזציית עיבוד פילטר tri-linear אניסוטרופי כאשר עיבוד bilinear מתבצע במקביל, האופטימיזציה משפרת את ביצועי הכרטיס אך אינה פוגעת באיכות התמונה בצורה הניתנת להבחנה.

* הגדרות מצב Performance עודכנו לשפר מקרי shimmering אשר קורים לעיתים. כעת האפשרות מספקת איכות תמונה טובה יותר ללא תופעת הלוואי בשילוב פילטרים אשר משפרים את איכותה.

שליטה ברמת הטסלציה (נתמך בסדרות HD5000 ומעלה כמובן):[/size

הכלי נותן שליטה מלאה בכמויות הטסלציה אשר הכרטיס יעבד

הגדרת ברירת המחדל “AMD Optimized” נותנת את רמת הטסלציה הגבוהה ביותר,

הגדרת ה-“Use Application Settings” נותנת שליטה מלאה ברמת הטסלציה לתוכנה

כמובן שניתן לכוון גם את רמת הטסלציה באמצעות הבאר הניתן להזזה.

AA מורפולוגי - כעת זמין לכרטיסי סדרת HD500 באופן סדיר מעתה ואילך.

תמיכה בהגדרות ניגון בלו-ריי בתלת מימד:

*תמיכה בסדרת HD6000

*דורש תוכנה אשר תואמת לבלו-ריי תלת מימדי

*משתמשים כעת יוכלו לשנות את הגדרות האיכות בדרייבר וניגון בלוריי תלת מימדי גם הוא יושפע מהגדרות אלו

שיפורי ביצועים:

Call of Duty: Black Ops - שיפור של עד 11% לכרטיסי סדרת HD5000 בשימוש של פילטרים AF ו-AA במשחק.

Batman Arkham Asylum - שיפור של עד 4% בשימוש כרטיסי סדרת HD5000 עם פילטרים AF\AA

בעיות שנפתרו:

Resolved Issues for the 7 Operating System

This section provides information on resolved known issues in this release of the Catalyst™ 11.2 software suite for 7. These include:

* Corruption is no longer randomly observed running the Unigine Heaven benchmark.

* Texture corruption is no longer observed when running the Unigine Heaven benchmark with AA enabled in the Catalyst Control Center.

* HAWX no longer intermittently displays corruption when running in 9 mode.

* Visual corruption is no longer seen when running Lost Planet in 10 mode.

* Playing a 720p WMV format file no longer randomly causes laggy system performance.

* Video corruption no longer intermittently affects the display when playing a SD format using Media Player.

* Choppy video playback is no longer observed when playing a with interlaced content using WinDVD 10.

* 8x Anti Aliasing is now correctly listed as available with certain 3D applications.

* The Ladybug demo no longer freezes when viewed in camera mode.

* 9.0 games no longer show intermittent corruption at the bottom of one of the cloned displays.

Resolved Issues for the Operating System

* Flickering is no longer randomly observed when applying Video Gamma settings.

* The system no longer hangs intermittently when playing Medal of Honor.

* Civilization V no longer generates a VPU Recovery faulty when Crossfire mode is enabled.

* Warhammer – Dawn of War 2 no longer randomly displays a wireframe when running at High game settings.

הכירו את הכלי CCC Overdrive Locker, הכלי למעשה נועל בחזרה את מנעול ה-Overdrive. יכול לסיע ביציבות אוברקלוקינג

aticccod-locker_l2fj.png

לשרותכם בקובץ מצורף

VVV

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^

זה משתנה ממערכת למערכת, אני מעריך שאתה לא תעבור את ה-30 . אני עם המערכת שלי בOC מקבל ממוצע 36 ב1920X1200

E8400

HD4850

2 GIGA MUSHKIN

P35 GIGABYTE

אלה מין עיקצוצים קטנים מדי פעם

מה שאתה מתאר נקרא "micro-stuttering" וזה נגרם, כנראה, מההארד דיסק. תריץ בדיקה בעזרת תוכנות מתאימות ותשלול אותו, למרות שמניסיון עבר שלי הבעיה נובעת בעיקר מקשיחים. תעדכן וננסה לעזור במקרה שזה לא הגורם.

יובל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאני יורה פעם ראשונה בנשק מסויים יש לפעמים לאג קטן ואז זה קורה אני לא חושב שזה קשור ל-HDD

micro-stuttering בפורום מוביל לבעיה בכרטיסי מסך שהם במערך CF ו-SLI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...