ה-umpc שנותן מקסימום תמורה לכסף צפוי להמכר בקרוב ב-ivory . - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-umpc שנותן מקסימום תמורה לכסף צפוי להמכר בקרוב ב-ivory .

asta

Recommended Posts

קראתי מפרטים של כל מיני umpc (סידרה 900 של ) והגעתי למסקנה שהמחשב הנייד ה-umpc שנותן מקסימום תמורה לכסף הוא מתוצרת חברת msi ,ניקרא

WIND והוא אמור להימכר בקרוב ב-ivory.

אני לא ממש מתלהב מחברת msi וגם לא מ-ivory , אולם אני מאוד קצר במזומנים והדגם הישן של eee pc מסדרה 700 הוא לא אופציה מבחינתי עקב המסך הזעיר בגודל 7 " שאינו מאפשר הצגת דפי אינטרנט במלואם .

רציתי לשאול מספר שאלות ,כלהלן :

האם לדעתכם באמת ה-umpc שנותן מקסימום תמורה לכסף הוא WIND ?

האם יש יבואנים נוספים (נורמאליים עם שרות מתקבל על הדעת ) של msi ?

מתי להערכתכם הוא יגיע לארץ ומה צפוי להיות מחירו ?

האם כדאי להזמין מוצר שכזה מחו"ל ?

האם הוא האתר שהכי מומלץ (מבחינת מחיר ואמינות ) להזמין מוצר כזה או שישנם אתרים עדיפים יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה מחירו ולמה רק אייבורי? מיובא ע"י מספר יבואנים וכמו שמוכרים את ה-EEPC בכל החנויות גם אותו ימכרו ולא רק באייבורי.

ימכרו אולי לא רק באייבורי, אבל היבואן הוא אייבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מחירו ולמה רק אייבורי? אסוס מיובא ע"י מספר יבואנים וכמו שמוכרים את ה-EEPC בכל החנויות גם אותו ימכרו ולא רק באייבורי.

אגב, אתה עושה פירסום לאייבורי??

ממש לא.

תעלה למעלה כמה שורות ואתה תראה את המשפטים:

"אני לא ממש מתלהב מחברת msi וגם לא מ-ivory "

" האם יש יבואנים נוספים (נורמאליים עם שרות מתקבל על הדעת ) של msi ?"

לאחרונה יש אינפלצייה של תואמי eee pc מתוצרת חברות נוספות מלבד msi כמו , ועוד הרבה אחרים , ועושה רושם שכולם למדו את השגיאות של ה-umpc הראשון (שנימכר בכמות גדולה ) מסדרה 700 וכעת כולם מגיעים לפחות עם מסך 9 אינץ וגודל סביר של דיסק (12-80 gb) .

לאור המבחר המגוון , ,מהו לדעתכם ה-umpc שנותן מקסימום תמורה לכסף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המפרט של ה-WIND?

אני מעוניין ב-UMPC עם מסך מגע של "9 או "10, מעבד של אינטל מסדרת , זיכרון 2GB, דיסק קשיח גדול יחסית, , WiFi, , מודם סלולארי דור 3.5 (הכל מובנה), וזמן ארוך של לפחות 8 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, אני די עוקב אחר התופעה של המחשבים הניידים הזולים... הנה 2 אתרים הכי טובים שמצאתי שקשורים לכל הסיפור:

זה אתר מאוד מקובע על ה-UMPC וגם מכשירים אחרים בסגנון, יש בו מפרט של כל דגם משמעותי בשוק, כולל כל אלה שהוזכרו לעי"ל:

http://www.umpcportal.com/

האתר הזה פחות ממוקד במחשבים UMPC אבל גם נותן המון מידע ומתעדכן די מהר, על דבר קטן שצץ מופיע שם:

http://www.jkontherun.com/

נכון להיום נראה באמת ש- WIND הכי טוב. אבל יש עוד דגמים חשובים שלא צריך לדלג עליהם:

HP mini 2133

EEE 1000, 901

Acer Aspire one

DELL E

Kohjinsha על סוגיו השונים

Everex Cloud book

Via open book

הדבר הכי בולט וחשוב לדעתי במחשבים האלה זה המעבד, נכון להיום יש 3 שמשתמשים בהם הכי הרבה:

Via C7 האיטי (למרות שמריץ את אפילו באיטיות)

AMD geode שנמצא רק באיזה מחשב אחד, כנראה חלש מדי...

Intel Celeron M 900 מה ששמו באסוס eee 700 וגם ב-900.

ועכשיו ישנו , שנותן זמן מעולה אבל לפי מה שהבנתי, הביצועים שלו חלשים, ראיתי אפילו אתר שטועם שהם חלשים מהמעבד celeron 900.

עתיד לצאת כנראה מעבד מבית אבל לא בדיוק הבנתי על מה מדובר ואולי הם יוציאו אותו רק למכשירי MID (פלאפונים חכמים).

מקווה שזה יעזור לכם לבחור, האתר הראשון אסור לפספס מי שרוצה לקנות כזה מחשב :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המפרט של ה-WIND?

אני מעוניין ב-UMPC עם מסך מגע של "9 או "10, מעבד של אינטל מסדרת , זיכרון 2GB, דיסק קשיח גדול יחסית, , WiFi, , מודם סלולארי דור 3.5 (הכל מובנה), וזמן סוללה ארוך של לפחות 8 שעות.

אני לא מכיר שום דבר שעונה על הציפיות שלך .

לWind אין מסך מגע , אפשר להרחיב לו את הזיכרון עד 2 GB (למרות שזה מוריד את האחריות) , יש לו Wifi , אבל לא או מודם HSPDA.

עם סוללת 6 תאים , מדובר על 7 שעות + לWIND.

סוללת 3 תאים סטנדטית נותנת בין 4 ל 6 שעות , תלוי בתנאי העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל... :(

אני יודע של-EEE הישן עשו כל מיני מודים עם מסך מגע ומכרו באיביי. אם אני אמצא משהו שעונה על הדרישות שלי באיביי במחיר של 2000-2500 ש"ח, אז האחריות לא ממש מעניינת אותי.

יש פה אולי מודר שיכול לתת לי הערכת מחיר למחשב + תוספות + עבודה (העיצוב מאוד חשוב לי)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, אני די עוקב אחר התופעה של המחשבים הניידים הזולים... הנה 2 אתרים הכי טובים שמצאתי שקשורים לכל הסיפור:

זה אתר מאוד מקובע על ה-UMPC וגם מכשירים אחרים בסגנון, יש בו מפרט של כל דגם משמעותי בשוק, כולל כל אלה שהוזכרו לעי"ל:

http://www.umpcportal.com/

האתר הזה פחות ממוקד במחשבים UMPC אבל גם נותן המון מידע ומתעדכן די מהר, על דבר קטן שצץ מופיע שם:

http://www.jkontherun.com/

נכון להיום נראה באמת ש- WIND הכי טוב. אבל יש עוד דגמים חשובים שלא צריך לדלג עליהם:

HP mini 2133

EEE 1000, 901

Acer Aspire one

DELL E

Kohjinsha על סוגיו השונים

Everex Cloud book

Via open book

הדבר הכי בולט וחשוב לדעתי במחשבים האלה זה המעבד, נכון להיום יש 3 שמשתמשים בהם הכי הרבה:

Via C7 האיטי (למרות שמריץ את אפילו באיטיות)

AMD geode שנמצא רק באיזה מחשב אחד, כנראה חלש מדי...

Intel Celeron M 900 מה ששמו באסוס eee 700 וגם ב-900.

ועכשיו ישנו , שנותן זמן מעולה אבל לפי מה שהבנתי, הביצועים שלו חלשים, ראיתי אפילו אתר שטועם שהם חלשים מהמעבד celeron 900.

עתיד לצאת כנראה מעבד מבית אבל לא בדיוק הבנתי על מה מדובר ואולי הם יוציאו אותו רק למכשירי MID (פלאפונים חכמים).

מקווה שזה יעזור לכם לבחור, האתר הראשון אסור לפספס מי שרוצה לקנות כזה מחשב :smile1:

כשאתה טוען ש: "נכון להיום נראה באמת ש- WIND הכי טוב" , על מה אתה מתבסס ?

במה הוא עדיף למשל על ONE?

אני שואל מפני שאני ממש לא מתמצא ב-umpc , והאמת כל תואמי ה-EEE נראים לי כמו תאומים סיאמיים .

דרך אגב ,האם בכולם יש מודם פקס משולב אינטיגרלי ?

מתי בכלל יגיעו ה- wind / one לארץ ?

ה-eee החדש הגיע אולם הוא נימכר ב-3000 ,סכום מוגזם עבור שהוא אומנם קטן אבל גם מסורס לעומת אמיתיים שעולים רק טיפה יותר

http://zap.co.il/model.asp?model_id=697597

ואם ה-'wind עדיף ,אז כדי לחכות לו מפני שעל פי הפירסומים ivory מתכננת למכור אותו ב-1980 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די עוקב אחרי זה, אז אני יכול להגיד לך שהבחירה הכי טובה היום למסך 10" זה ה-MSI WIND ולא ה-EEE 1000. פשוט, הוא עולה בכ-30% פחות ומציע מפרט זהה. השוני הוא בארגונומיקה (מסך של MSI נמוך יותר בגלל צורת הקיפול, המקלדת יותר נוחה וכו'). חלק מהמחשבים האחרים עדיין לא יצאו או רק עכשיו יוצאים ואין ביקורות טובות עליהם אז אי אפשר להגיד (כמו one).

אם התכנון הוא לגודל מסך 8.9" אז mini, רק שיש לו בעיה קטנה שזה המעבד החלש של VIA. מלבד זאת הוא ארגונומית מאוד איכותי, בזכות המקלדת והבחירה בקייס שהוא מתכתי ונעים למגע וגם אסטתי... יש את האתר שהבאתי, תכנס תקרא שם, תבין הכל... יש ביקורות וגם ביקורות .

בגודל מסך 7" שאני לא אוהב כי הם פשוט קטנים מדי לדעתי ינצחו מחשבי Kohjinsha.

כל אחד לגופו אני יכול לפרט לך למה אני חושב ככה, אבל עדיף שתקרא באתר ותגבש דעה עצמאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די עוקב אחרי זה, אז אני יכול להגיד לך שהבחירה הכי טובה היום למסך 10" זה ה-MSI WIND ולא ה-EEE 1000. פשוט, הוא עולה בכ-30% פחות ומציע מפרט זהה. השוני הוא בארגונומיקה (מסך של MSI נמוך יותר בגלל צורת הקיפול, המקלדת יותר נוחה וכו'). חלק מהמחשבים האחרים עדיין לא יצאו או רק עכשיו יוצאים ואין ביקורות טובות עליהם אז אי אפשר להגיד (כמו one).

אם התכנון הוא לגודל מסך 8.9" אז HP mini, רק שיש לו בעיה קטנה שזה המעבד החלש של VIA. מלבד זאת הוא ארגונומית מאוד איכותי, בזכות המקלדת והבחירה בקייס שהוא מתכתי ונעים למגע וגם אסטתי... יש את האתר שהבאתי, תכנס תקרא שם, תבין הכל... יש ביקורות וגם ביקורות וידאו.

בגודל מסך 7" שאני לא אוהב כי הם פשוט קטנים מדי לדעתי ינצחו מחשבי Kohjinsha.

כל אחד לגופו אני יכול לפרט לך למה אני חושב ככה, אבל עדיף שתקרא באתר ותגבש דעה עצמאית.

אני מסכים איתך שגודל המסך המינימלי הוא 9 (8.9 )

גודל 10 כבר בא על חשבון הניידות .

לא הצלחתי להבין ,האם בכול ה- umpc יש מודם פקס משולב אינטיגרלי ?

מתי בכלל יגיעו ה- wind / one לארץ ?

האם בכולם יש אפשרות לעשות boot מכונן חיצוני שמתחבר באמצעות ? (במטרה לקנות את הגרסאות הזולות שבאות עם לינוקס ואז לפרמט ולהתקין את ה- שיש לי כבר ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא ראיתי אף מחשב כזה שמגיע עם מודם... ובשביל מה? יש לך Lan (רשת) ויש לך Wi fi.... מה עוד אתה צריך?

2. גודל 10 הוא גם בסדר לדעתי... יש לי נגן שהוא 10 וקצת והוא ממש סבבה מבחינת הניידות שלו, נוח.

3. אין לי מושג מתי הם יגיעו, אבל בטוח שהמחירים לא יהיו יפים לעין, אז פשוט לא יהיה שווה לקנות אותם, כל הקטע של המחיר הזול מתבטל - אני חושב שיהיה צורך לייבא אישית אותם ורק ככה להשיג במחיר הגיוני. ראיתי כמה כבר שנמכרים והם יקרים כמו רגיל, זה מעצבן.

4. אפשרי לעשות Boot דרך כונן חיצוני, זה לא בעיה, אתה רק מחבר אותו לאחת היציאות וקובע ב- שידלק דרך סידירום שמחובר ל-.

אני מאמין (לא יכול להגיד לך באיזה דגמים בדיוק), שאפשר גם לעשות Boot מתוך Disk on key, רק שזה מצריך שתומכת בזה.

המחשבים האלה לא אמורים לעלות יותר מ-2000-2500, אם המחיר עובר את הסכומים האלה, אז לא שווה בכלל לקנות.

אותו wind עולה 560$ שזה היום 1800 וקצת ש"ח, בארץ ינסו לנפח את זה ל-3000... מי שיקנה את זה פשוט יוצא פראייר.

עכישו ראיתי שרשום ש- Aspire One עולה בארה"ב 380$ שזה 1250 ש"ח... חחח רק אני מזיל ריר? :smile1:

מישהו יודע אם מדובר במחירים לפני מס? רשום Retail price שזה מחיר מומלץ לחנות אם אני לא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...