עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להשתמש באוזניות/מיקרופון בחלק הקדמי של המארז

ben060

Recommended Posts

בחלק הקדמי של המארז יש 2 יציאות של ,מיקרופון, ועוד יציאה לאוזניות.

ה תקין.

הבעיה היא במיקרופםון ובאוזניות - אני לא מצליח לשמוע/להקליט משם.

אני בטוח שחיברתי למקום הנכון בלוח, כי אין עוד אפשרות אחרת

יש למישהו רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לוחות שלא מסוגלים להוציא אודיו בו-זמנית מקדימה ומאחורה וצריך לג'מפר אותם כדי שהיציאות הקדמיות תעבודנה (ואז האחוריות מפסיקות לעבוד).

אם זה כך, אמור להיות כתוב על זה במדריך של הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאני מנסה להוציא רק בקדמי וזה לא עובד.

יש לך מושג איך אני מגמפר על הלוח שלי.

כי זה די מרגיז לחבר את האוזניות מאחורה, החוט שלהם תמיד נתקע בכסא.

בקשר לבדוק אם זה טוב מהצד השני אין לי אפשרות כזאת, כי זה כזה עטוף בפלסטיק ואני לא יכול לפרק אותו אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותה בעיה אצלי, DS3L של ג'יגה בייט, סאונד עובד פרפקט מאחורה ומקדימה פרפקט וגם הקורא כרטיסים עושה עבודה מעולה הכל מתקתק מקדימה חוץ מהמיקרופון .... וגם אני חיברתי למקום הנכון, וכמו שהוא אמר יש רק מקום אחד... אני אחפש בחוברת ואבוא עם פתרון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לבדוק דבר ראשון אם הפאנל הקדמי בכלל מחובר ללוח האם.

אני קניתי מחשב מפנדה, ובמשך שנה לא היה לי שימוש בפאנל האודיו הקדמי. אבל ברגע שניסיתי לחבר זה לא עבד- פתחתי את המחשב וגיליתי שהפאנל בכלל לא מחובר ללוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותה בעיה אצלי, DS3L של ג'יגה בייט, סאונד עובד פרפקט מאחורה ומקדימה פרפקט וגם הקורא כרטיסים עושה עבודה מעולה הכל מתקתק מקדימה חוץ מהמיקרופון .... וגם אני חיברתי למקום הנכון, וכמו שהוא אמר יש רק מקום אחד... אני אחפש בחוברת ואבוא עם פתרון!

בדיוק ככה אצלי..

DS3L של ג'יגהבייט, הUSB הקדמי אחלה אבל המיקרופון מקדימה לא עובד.. הלוח הזה מסוגל לספק אודיו גם קדימה וגם אחורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לבדוק את מה שהצעתי פה בעבר : http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=300979.msg2638312#msg2638312

ולמי שקשה ללחוץ על הקישור אני אכתוב שוב...

ביחד עם הדרייבר של כרטיס הקול אמורה להיות מותקנת גם תוכנה של כרטיס הקול, תבדוק אם מופיע לך הסמל ב CONTROL PANEL כמו שמופיע בתמונה שצרפתי, אם מופיע לך... תסתכל בתמונה ותנסה להגדיר ע"פ מה שמופיע שם.

התופעה שאתה מתאר קשורה כנראה להגדרות שציינתי למעלה, ספציפית... פונקציית ה JACK DETECTION ב FRONT PANEL .

אשמח אם תעדכנו...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי היא לא הייתה מסומנת, סימנתי אותה וחיברתי מקדימה, עכשיו הכל עובד O_O מה שמוזר זה שגם כשאח"כ הורדתי את הסימון זה המשיך לעבוד כמו שצריך. כנראה שזה גרם לו להתאפס על עצמו [=

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי היא לא הייתה מסומנת, סימנתי אותה וחיברתי מקדימה, עכשיו הכל עובד O_O מה שמוזר זה שגם כשאח"כ הורדתי את הסימון זה המשיך לעבוד כמו שצריך. כנראה שזה גרם לו להתאפס על עצמו [=

תודה רבה.

:xyxthumbs: אני שמח שעזרתי.

כדאי שתחזיר את הסימון אחרת זה שוב יעשה לך בעיות בהמשך...

מי שמתעניין בהסבר המלא [אני כבר שכחתי אותו :nixweiss:] מוזמן לקרוא בספר לוח האם בפרק של כרטיס הקול .

מצאתי את ההסבר וצרפתי בתמונה פה. :cool2:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...