עבור לתוכן
 • צור חשבון
 • מי אנחנו?

  שלום אורח/ת!

   
  שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

  החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

  לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

תוכן חדש

העמוד הזה מתעדכן אוטומטית     

 1. בשעה האחרונה
 2. תודה על התשובה. זה בוודאות מונע את הטרקר? כלומר - מי שתכנתו את הטרקרים לא מצאו דרך לעקוף כזה דבר (כי אני משער שהם חשבו על זה)?
 3. התעניינתם ב-Redmi Note 9S אך טרם הגעתם להחלטה הסופית על רכישה? עכשיו יש שתי גרסאות נוספות שיוכלו להפוך את ההתלבטות שלכם למאתגרת עוד יותרלכתבה
 4. היום
 5. אם אשקיע בקירור למעבד 3600 ב-150שח בערך אקבל טמפרטורות נמוכות יותר מקירור סטוק או כל קירור זול בסביבות 50 שקל? לשימוש ביתי.גיימינג בינוני.וקצת עריכת תמונות תודה לעוזרים!
 6. נדרש לרכוש אוזניות למחשב נייד לטובת צפיה ביוטיוב ושיחות ZOOM (כשעה ביום). מתבלט בין אלחוטי לחוטי. רק מטעמי נוחות - מחיר: עד 200 שח. אין חשיובת לאיכות שמע גבוהה אבל כן מצפה שהאוזניות תהיינה איכותיות ולא תתפרקנה אחרי חודשיים. באלחוטי- Bluedio TMS בחוטי - platronics 400hx האם האלחוטיות רלוונטיות לצפיה בסרטונים ושיחות ZOOM? ל-platronics כמה דגמים, ל-XBOX ואחרים - האם זה אמור לשנות לי משהו? המלצה אחרת לאוזניות אחרות טובות במחיר של עד 200 ש"ח?
 7. גם סטיב האחר מ- hardware unboxed נקרא למשימת בחינתו של 10400 עם תדר זכרונות מופחת של רק 2666. תחילה הוא מתייחס לכך ב- Q&A האחרון שלו, ראו בלינקוק לשניה המתאימה ששמתי מטה, ומבטיח שמיד לאחר מכן, יכנס לבחון את המעבד בעצמו ולפרסם אוטוטו את ממצאיו בנושא:
 8. בגדול להבנתי אתה מכוון לעוד 8GB RAM וכרטיס מסך.? SSD יש לך?
 9. התגובה מאד מכובדת, גם אם סרקסטית. פשוט אינך יודע לקבל ביקורת. לא פעם ראשונה אגב. בחזרה למהות: סתרת את עצמך - אז בוא ננתח מה כתבת: תחילה אתה רושם שזה לא מבחן אמיתי (הפרשנות היא -> שזה מבחן לא מייצג לטענתך ?) אחר כך אתה בשורה שניה "מסביר לנו" איך הוא ערך אותו (שזה גם מה שהוא הסביר בסרטון עצמו ובמלל שמלווה לסרטון, ולא הסתיר מאומה מאיתנו - כי הוא היה חייב להסביר לצופים הרי, הכיצד זה שהוא מבצע מבחן כזה 3 חודשים לפני שיש בכלל מעבדים כאלו בשוק זמינים למבחן). אז מדוע אתה בכלל מעלה את זה - באמת שלא מובן. אתה מפרשן לקוראים בפורום כאילו הם אדיוטים ולא מבינים את זה לבד מהסרטון ? לאחר מכן בשורה השלישית אתה אומר "שהתוצאות יהיו כנראה דומות". משמע שהסמלוץ שלו כן נותן לנו אמדן סביר למדידת מעבדי דור 10. שים לב: טענתך בסייפת הדברים (שורה 3) שומטטת את מה שבקשת להביע בטענה הראשונה. אינך יכול לטעון מחד שהמבחן אינו אמיתי, קרי לרמוז מזויף, קרי לרמוז שהוא לא קביל ולא מספק מידע מייצג עבורנו, ומאידך לטעון שלמרות זאת, כנראה שהממצאים שלו יהיו קרובים לממצאים שיורצו על מעבדי דור 10. זה לא הולך גם וגם. **ואם רצית לומר משהו אחר, אז להבא תתנסח יותר בקפדנות, ובטח שאל תתעצבן כשלא מבינים את מה שרצית לטעון. עכשיו אני (שבאמת לא חייב לך כלום אל תפגע - בטח לא אישית, להזכירך אינני עובד אצלך) אומר לך, סליחה מתקן את הניסוח - מלמד אותך (וסליחה על ההתנשאות) שגם טענתך השלישית שגויה: התוצאות שהוא דימה, לא יהיו קרובות למעבדי דור 10, אלא יהיו זהות למעבדי דור 10. **טעות דגימה של 1-2% אפשרית בין הרצה להרצה. ואם יורצו עשרות רבות של דגימות וינטל הממוצע של כולם, הסטיה תהיה אפסית.
 10. בעקבות הכתבה הפותחת את השרשור הנוכחי, שהיא בהתבסס על עבודתו של בריאן מ- yes tech city, שהיה אגב הראשון ברשת לבחון את המעבד 10400 ולהשוותו לריזן 3600, יצאה לאור גם בחינה שעשה לאחר מכן סטיב מ- gamer nexus (גם אותה יש פה בעמוד למעלה) לאותו מעבד 10400 ואת אותה השוואה מול 3600. סטיב טוען בהגיון קביל כמובן, שיש לבחון את המעבד 10400 עם מהירות הזכרון הנכונה והמתאימה עבורו, ורק זאת אשר תתאפשר בלוחות אם B או H, והיא המהירות 2666mhz.... הוא טוען, שמהירות זכרון שכזו כבר תגביל את המעבד ותהפוך אותו ללא תחרותי עוד מול מעבדי ריזן 3600. בעקבות הסתירה הזו אל מול הממצאים של בריאן, יצאו קולות ברשת שקראו לבריאן, כי עליו לבצע מבחן חוזר ולבדוק את טענת gamer nexus. עד כאן בהחלט הגיוני. שכן אם הטענה נכונה, הרי שהסרטון הראשון של בריאן מטעה, משום שהוא מציג מצב של לוח Z490 יקר - שרק עליו ניתן להריץ זכרונות במהירות 3200mhz, והרי שאף בר דעת לא ישדך מעבד זול 10400 ללוח Z490 יקר, שכן האמור מעיף את הראציונאל הכלכלי בעסקה אל מחוצה לחלון. קרי, רק מה שניתן לבצע על לוחות B או H קביל - ועליו לבדוק בשנית. אם זה מהירות זכרונות של רק 2666mhz, אז זה מה שעליו לבדוק. בריאן קיבל את טענת קהל היעד ועשה בדיקה חוזרת בכדי לתת מענה מקיף לסוגיה - והנה התוצאות. הכותרת היא: האם עבודת מעבד 10400 עם מהירות זכרונות 2666 במקום 3200, הופכת את העסקה של 10400 ל- deal breaker ?
 11. תקרא מה רשמתי בתגובה המקורית, הפעם בעיון. ואם אתה לא מבין שזה פטתי כשרושמים כותרת של השוואת מעבדים ולא משווים אתם, אלה עם משהו אחר זאת לא אשמתי, לא אטרח להסביר, כרגיל אתה עובר לתגובה אישית לא מכובדת.
 12. ומה אתה חושב שזה דור 10 של אינטל, משהו חדש טכנולוגית ? דווקא אתה כחובב מספיק וותיק בתחום אמור לדעת, להבין, לשלוט בחומר באמצע שינה בלילה, שמעבדי דור 10 זהים לדור 9, שזהים לדור 8, שזהים לדור 7 kaby lake. אותה טכנולוגיה, אותו יצור, אותה ליטוגרפיה, אותה טרנזיסטוריזציה ברמת זהות מפחידה, ונובע מכל אלו, IPC זהה. אתה יכול לסמלץ באמצעות מעבד 10 ליבות מסדרה K לדוגמא, את כל המעבדים שתחתיו. אתה יכול להעלות את המחשב עם כמה ליבות שאתה רוצה להגדיר כפעילות במעבד, עם HT או בלי, ולקבוע את תדר העבודה שאתה רוצה. וכך לדמות את כל מעבדי אינטל מדור kaby lake ואליך, עד האחרון שבהם. כשתגדיר מעבד למשל 6 ליבות, עם HT, בתדר העבודה של 8700K, תקבל את ביצועי 8700K אחד לאחד. כשתגדיר מעבד 8 ליבות, בלי HT, בתדר העבודה של 9700, תקבל את ביצועי 9700 אחד לאחד.
 13. שלום אני מעוניין בשדרוג המחשב שלי המפרט הקיים: מעבד: Intel(R) Core(TM) i3-7100 CPU @ 3.90GHz זכרון : SAMSUNG 8GB DDR 4 2400 MHZ כרטיס מסך: Intel(R) HD Graphics 630 (קיים גם NVIDIA GeForce GT 710) ספק כח : THERMAL TAKE 450W לוח אם : ASUS H110M-R 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 1000 ש"ח. כן ב 500 ש"ח 2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? משחקים כמו GTA V FORTNITE DRAGON BALL Z KAKAROT 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) כונן מארז 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? חשוב 6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? לא רלוונטי 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא רלוונטי 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. IVORY 9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)? בימים הקרובים 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: מבין שצריך לשדרג את כרטיס המסך.. מעוניין שלא יהיו בעיות תאימות/צוואר בקבוק תודה.
 14. המחירים של היצרנית הסינית הפופולרית מוסיפים לתפוח, לצד הטכנולוגיות החדישות לכתבה
 15. לא הבנתי... היא מתלבטת בין מחשב נייח או נייד? תמלא שאלון למפרט...
 16. ZEN 3 סדרת רייזן 4X00 לקראת 2021. הרענון של מעבדי ZEN 2 3X00 Mattise Refresh לקראת...תחילת חודש יולי.
 17. https://hwzone.co.il/community/topic/594725-שיקול-רכישה-ואמינות-השוואות-חומרה-על-השוואות-מזויפות-ומקורות-אמינים/
 18. אחלה מחשב תתחדש! ממליץ לך להתארגן על התוכנה AI הקבצים שלך יהפכו לחמאת בוטנים.
 19. היי, אני יודע שיש אנשים ששולחים סוג של tracker כדי לראות אם מישהו פתח אימייל. איך אני יכול לפתוח אימיילים בג'ימייל ואם יש טרקרים הם לא יופעלו? קראתי במקומות שונים שצריך לעשות disable ל-images אבל אני לא יודע אם זה חוסם במאה אחוז כי עשיתי את זה ופתחתי מספר אימיילים מרשימות תפוצה שבוודאות שקרובה למאה אחוז יש להם טרקרים וג'ימייל לא שאל אותי אם לאפשר images בפתיחה.
 20. זה לא מבחן אמיתי. הוא הריץ את כולם על i9 9900k ועשה התאמות. סביר שהתוצאה תהיה דומה.
 21. היי אשמח לעזרה איך אני מורידה סרטון מוטמע לא של יוטיוב באתר אינטרנט הבנתי שיש איזה תוסף לכרום או שזה ממש עבודה של תכנות?
 22. הי, את הראשון אני כבר עושה ולא עוזר (אבדוק שוב, אולי עשיתי משהו לא טוב), ועל השני - אני בדיוק עובד על זה.
 23. בואו להכיר לעומק את אחד הדגמים בעלי הגישה והמראה הרציניים ביותר לתושבת LGA1200 הטריה של אינטללכתבה
 1. טען עוד
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close