שומרים על הביטחון בעזרת טכנולוגיה חדשנית • HWzone
הערוץ האינטרנטי של לאוס מדיה

שומרים על הביטחון בעזרת טכנולוגיה חדשנית

אין ספק כי שמירה על ביטחונם של האנשים החשובים לנו הינה משמעותית בעבור רבים. זאת בנוסף להגנה על ציוד וחפצים יקרי ערך בין אם בבית או במקום העבודה שלכם. במהלך השנים פותחו אמצעים שונים ומגוונים אשר נועדו לסייע לכם בבקרה על האנשים המגיעים אל הסביבה שלכם ושכוונותיהם לא תמיד ברורות מההתחלה. המשיכו לקרוא וגלו את הדרך הטובה ביותר לפקח על כל באי ביתכם ומשרדכם ולהגן על האנשים והחפצים החשובים לכם.

אחד המנגנונים המוכרים ביותר לוויסות על כניסתם של אנשים זרים לבית או לבית העסק שלכם הוא האינטרקום. בעוד שקיימות מערכות אינטרקום מזה שנים ארוכות, חשוב יהיה להבין כי המערכות הללו עברו אינספור שדרוגים במהלך הזמן וכעת מציעים לכם יכולת שליטה מרשימה על כניסתם של אנשים למבנה שלכם. האינטרקום יגדיל את רמת הבטיחות, יעלה את ערך הנכס ויאפשר לכם ליהנות מתחושה בטוחה ויוקרתית בבניין שלכם.

תיעוד וצילום של כל רגע

בחירה בהוספתן של מצלמות במעגל סגור לחיים שלכם תהיה זו שתוכל להעניק לכם את האפשרות להגן בצורה הטובה ביותר על הבית שלכם או אפילו על המפעל אותו אתם מנהלים. המצלמות הללו מתעדות את כל אשר מתרחש בבית או בבית העסק, מקליטות הכל ובמידה ואתם מעוניינים, הן יכולות גם לשדר את כל אותן ההקלטות לחברת ביטחון או כל מי שמחוברת למערכת שלכם.

מערך דיסקרטי ואיכותי

התפתחויות טכנולוגיות מרשימות מאפשרות כיום את יצירתו של מערך הביטחון המקיף ביותר בעבור כל אדם, בין אם בעל עסק או אדם פרטי. כעת גם אתם יכולים להציב מצלמות אבטחה אלחוטיות ולהבטיח את הצבתן בכל מקום שרק תרצו, זאת מבלי שיעלה הצורך בחוטים או כבלים. המצלמות החדישות הללו פועלות באיכות הגבוהה ביותר ומאפשרות לכם לקבל את התמונה המלאה על אשר מתרחש במקום גם במידה ואתם לא נמצאים שם כדי לראות אותה באותו הרגע.

נעזרים בחברה מקצועית ומובילה בתחום

על מנת להבטיח את העובדה כי אתם, בני ביתכם, הציוד שלכם, חפצים יקרי ערך וכל מה שנמצא במקום העבודה שלכם, נשארים במקום בטוח, מוטב יהיה להיעזר בשירותיה של חברה מיומנת ומקצועית אשר תוכל להעניק לכם את המענה המתקדם בתחומו. גם בשעה שאתם זקוקים לשירותיו של מתקין מצלמות אבטחה, הרי שמומלץ יהיה ליצור קשר עם חברת קומטק כבר היום. החברה מתמחה ביבוא ושיווק של מערכות שונות, לרבות מצלמות , DVR ,מערכות אינטרקום מכל הסוגים, מערכות אזעקה ועוד… לקבלת פרטים נוספים היכנסו לאתר או צרו קשר בטלפון 054-3133582.

Back to top button
Close
Close