העתיד של בטיחות בכבישים כבר כאן

העתיד של בטיחות בכבישים כבר כאן

העתיד של בטיחות בכבישים כבר כאן

בין אם מדובר בחניה של הקניון שבבעלותכם ובים אם מדובר במפעל שלכם, אין ספק כי עמוד גמיש לחניה יהיה זה אשר יצליח לסמן את שטח החניה בצורה יעילה ובולטת. העמודים הללו עשויים מהחומרים העמידים והחזקים ביותר, וניחנים בצבע כתום בולט ובוהק לצד מחזירי אור אשר מאפשרים את נראותו הברורה של העמוד הגמיש גם בתנאי חשיכה או ראות לקויה.

התקדמות טכנולוגית בבטיחות

קיים מגוון רחב של אמצעים שונים אשר נועדו לסייע בהפחתת מהירות הנסיעה בכבישים ולשמור על בטיחות מקסימלית בכל שלבי הדרך השונים. פסי האטה משלימים משימה זו בצורה מרשימה מזה שנים ארוכות, וכיום נוכל לראות כי הם נראים אחרת לעומת העבר. כעת ניתן יהיה למצוא את פסי ההאטה אשר עשויים מגומי או מ- PVC קשיח. כל אחד מהחומרים הללו מעניק מענה עמיד ואיכותי לעומסים ומשקלים כבדים וגורם לנהגים להאט את מהירות נסיעתם בכביש באזורים בהם המהירות מוגבלת או אזורים בהם משולבת תנועת הרכבים עם תנועת הולכי הרגל.

מענה בטיחותי למגוון צרכים שונים

בין אמצעי הבטיחות החשובים והנפוצים ביותר, ניתן לציים גם את נוכחותו של מעצור חניה. זה יאפשר את הענקת המענה הבטיחותי בעבור צרכים שונים, לרבות יצירת סדר באזורי חניה שונים, הפרדה בין אזורים והגנה על כלי הרכב השונים מפני פגיעה בקירות או בעמודים. כיום הרכבם של מעצורי החניה שונה מבעבר, זאת על מנת לשמור על הגלגלים של כלי הרכב שלכם גם במידה והם נפגשים עם המעצור עצמו.

רואים את הסכנה ונמנעים ממנה

בעזרתה של מראה פנורמית, אינספור נהגים יכולים כעת להבטיח את השמירה על הבטיחות המקסימלית בשעה שנמצאים באזורים אשר ניחנו בשדה ראיה מצומצם או מוגבל. המראה תהיה יעילה במיוחד בישובים, קיבוצים ורחובות צדדיים, והיא יכולה לשמש בתור תחליף יעיל וחסכוני לרמזורים או כיכרות.

עושים את הבחירה המקצועית ושומרים על הבטיחות

את רכישתם של כל הפריטים החיוניים לשמירה על בטיחות בדרכים השונות ובחניות רבות ניתן יהיה להשלים בעת פניה אל חברת ש.מ. מיגון ובטיחות המקצועית והמנוסה. החברה מתמחה בפתרונות ובביצוע פרויקטים של איטום מעברי אש, הכשרת מרחבים מוגנים, שיווק ומכירת אביזרי בטיחות, ומוצרים מעכבי בערה בהתאם לתקנים למפעלים, חניונים, קניונים. לקבלת פרטים נוספים ניתן יהיה ליצור קשר באתר או בטלפון 09-7791368.