בטיחות באש בעולם החדש

- כתבה פרסומית -

האש מסמלת חום וחיים, זאת אך ורק במידה והיא נמצאת תחת שליטה. אין אנו אפילו יכולים לדמיין היום את החיים ללא מערכות מצילות חיים אשר מצליחות פעם אחר פעם להילחם באש משתוללת. כיום התפתחות טכנולוגית מרשימה הופכת את הבטיחות באש לעניין של שגרה, כך שכולנו נהיה מודעים בכל רגע למתרחש סביבנו ובמידת הצורך נוכל לפעול בצורה הנכונה על מנת להציל חיי אדם ולמנוע אסונות.

רובנו לא זוכרים את החיים לפני הוספת האמצעים השונים אשר נועדו להגן עלינו מפני נזקי האש והעשן. כיום בני האדם מודעים היטב לנזקים החמורים אשר עלולים להיגרם עקב חוסר זהירות עם אש, או חוסר היכולת להשתלט על שירפה משתוללת. על כן, בתים פרטיים רבים, מפעלים, מוסדות ואף חברות שונות חייבים להוסיף מערכות כיבוי אש בכדי להגן על חיי האנשים אשר פוקדים את המקום. מערכות אלו נועדו להתריע על נוכחותו של עשן או הופעתן של להבות ולאחר מכן לכבות את האש לפני שייווצר מצב בו ישנם נפגעים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לוקחים את האחריות לידיים שלנו

מלבד מערכות אשר נועדו להתריע על שריפה, קיימים סוגים שונים של ציוד כיבוי אש. אלו נועדו לסייע לאנשים לכבות את האש דוגמת המטפים, ארון האש ואף הספרינקלרים אשר מעטרים תקרות רבות. ציוד זה התפתח רבות בעשורים האחרונים וכעת אנו יכולים לראות כי הוא נוח וזמין לכל כך שניתן ואף רצוי להתקינו גם בבתים הפרטיים.

בטיחות מעל הכל גם בעבודה

חשוב לדעת כי במידה ואתם מעוניינים לקבל רישיון עסק, אתם מחויבים להצטייד בין השאר גם בתכנית בטיחות אש. הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי אנו רוצים להרגיש ולהיות בטוחים בכל סביבה בה אנו נמצאים, גם בזמן העבודה. לשם יצירת התכנית המפורטת והאחראית ביותר תוכלו לפנות אל יועץ בטיחות אש. הוא יסייע בהקמת המערך להתמודדות עם שריפה במקום העבודה, זאת לצד העברת הדרכה לכלל העובדים שלכם על מנת שידעו מה יש עליהם לעשות במקרה של שריפה.

בטיחות באש בכל מצב

על מנת להיות בטוחים כי כלל הציוד לכיבוי אש והמערכות השונות תקינות ויפעלו כשורה במצבי החירום חשוב מאוד לבצע בדיקות תקופתיות. לשם כך תוכלו לפנות אל חברת לוכד אש – ייעוץ ומיגון אש. כך תוכלו לקבל מערך שלם של פתרונות בתחום בטיחות האש, לרבות המלצות על הציוד לו אתם זקוקים ומיקומו, העברת הדרכות לעובדים ואף יצירת תכנית בטיחות באש לבית העסק שלכם.
לאוס מדיה ואינטראקטיב בע"מ הינה חברה המתמחה בהקמה ותחזוקה של אתרי אינטרנט, מיתוג העסק ברמת גימור גבוהה ובהתאמה אישית, תוך מתן דגש מרכזי בקידום ושיווק (SEO) האתר עם שמירה על ממשק ניהול קל וידידותי (UI) וחווית משתמש (UX) מהגבוהות ביותר.