שעון הכרויות: אפליקציית שעון מעורר שהיא גם אתר הכרויות • HWzone
באז-זוןגאדגטיםאפליקציות

שעון הכרויות: אפליקציית שעון מעורר שהיא גם אתר הכרויות

גאוני או קריפי? אפליקצית שעון מעורר תבקש מאנשים זרים שאתם לא מכירים להעיר אתכם בבוקר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שעון מעורר… אולי האפליקציה הכי שנואה בטלפון שלכם. מה אם נספר לכם שיש לכם אפשרות להפוך את האפליקציה השנואה הזאת לאופצית הכרויות מעניינת שתגרום לכם להכניס את הדייט הפוטנציאלי שלכם ישירות למיטה?
הכירו את WAKIE.

איך זה עובד? בקלות: לאחר הפעלת האפליקציה מגדירים את מספר טלפון שלכם ואת שעת ההשכמה, והולכים לישון. למחרת בבוקר תקבלו שיחת טלפון מפתיעה מאחד מהמשתמשים האחרים באפליקציה, שהגדירו את עצמם כזמינים להשכמה. שיחה אמיתית, לא מוקלטת, של אדם בשר ודם.

ומי זה יהיה? אז במקום להגריל סתם אדם אקראי, המערכת משדכת לכם משכימים פוטנציאלים שנמצאים באיזור קרוב אליכם (מישהו אמר "טינדר"?), בטווח הגילאים שלכם ובמין ההפוך. דיי פשוט להבין מה המטרה ש-WAKIE שמו לעצמם – הם רוצים שתכירו את אהבת חייכם הבאה דרך האפליקציה, ותזמינו אותם לחתונה! הרי בינינו, מה יכול להיות טוב יותר מדייט ראשון במיטה?

wakie-app

מטרידנים קריפים?
אז לא. בשום שלב אף אחד מהצדדים לא יכול לראות את מספר הטלפון של הצד השני. השיחה היא אנונימית לחלוטין, ונמשכת 60 שניות – מספיק זמן בשביל לוודא שהצד השני באמת התעורר. לאחר מכן השיחה מתנתקת אוטומטית, כאשר 10 שניות לפני כן ישמע צליל אזהרה – ואז יש לצדדים עשר שניות מלאות להיפרד לשלום – או, למי שהספיקו לו 50 שניות בשביל להתאהב, לצרוח לצד השני את מספר הטלפון ולקוות שהוא יצליח לרשום אותו תוך כדי ניסיונות ההתעוררות הקשים.

אגב, אם לרוע מזלכם בחרתם להתעורר בשעה שבה אין אף דייט פוטנציאלי (סליחה, משכים) זמין – האפליקציה תדאג בכל זאת להעיר אתכם בצורה הרגילה, עם צלצול שנוא לבחירתכם…

WAKIE זמינה להורדה באנדרואיד ובאייפון.


תגיות

3 תגובות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close